Şimdi Ara

Etkili Sivilce Kremi?? İlacın Adı 'Isotrexin' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
4
Favori
189.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • imex sabun + imex krem = mükemmel sonuç
  • quote:

Orjinalden alıntı: AppendiX

Tek sivilceyse clean-clear ın bi kremi var 4 saatte indiriyor ama komple yüzde pek bi faydası yok

Ben kullanıyorum da faydası yok ya, çok az etkili
  • Sıvex
    Imex
    Aknılox
    Eryacne
    Acnelyse
    Clcocin T
    Isotrexin

Bunların hepsini kullandım en iyisi Isotrexin
    fakat cok uzun süreli kullanmak gerekir yaklasık 5-6 ay kullandım
    sivilceler azaldı fakat sivilce izleri kaldı
    sivilce izleri için ilaç tavsiye edermisiniz?*
  • quote:

Orjinalden alıntı: GzM...

imex sabun + imex krem = mükemmel sonuç

Nivea sabun + imex krem kullanıyorum bende ama Clean and Clear Siyah Nokta Kalıp Sabun alacam iyi diyorlar bide onu deneyelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jimijimi

benzamycin olucak dedıgınız krem bende kulladım 2 haftada suratta sıvılce kalmadı bende bıraktım hemen ardından cıktı bı daha:D surata suruyom suratımı donduruo resmen mımık yapamıyorum:)

yüzü germesi mimik yapamamak normal.üstünüze eski kıyafet giyin bulaşır mulaşır valla rengi kaçar kıyafetlerinizin ve yatarken dikkatli olun benim bütün çarşafı bembeyaz etti sağolsun.ama sivilceleri hallediyor mu dersen dümdüz ediyor yüzü.kullanmayı bırakırsan orada batar işte.devam etmek gerek.etil alkolü toz dolu tüpe döküp 1 dk sallayıp jelin içine boşaltıp pürüzsüz görüntü elde edene kadar karıştırın. servise hazırdır suratınız bembeyaz olacak.lakin sivilceler tamamen gitse bile kızarıklıklara tam olarak engel olabilen bir ilaç değil ama oldukça işe yarar.şiddetli problemi olanlar özellikle bir denesin
    herkesde aynı etkiyi vermeyebilir

• bende acnesel diye bir ilaç vardı tam dogru yazamadım ama okunusu boyle ya kullandım ama kullanmaz olaydım normal niveo nemlendirici krem gibi sürdüm suratımı gerdi yaktı soyuldu valla küveti doldurup kafamı soguk suya sokuyodum habire cok acı çektim valla hatırlamak istemiyorum arkadaslar cildim yağlı ve kucuk kucuk sivilceler cıkıyor bazende büyük akne dedikleri hangi krem veya ilacı tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TIGRAMAN

bende acnesel diye bir ilaç vardı tam dogru yazamadım ama okunusu boyle ya kullandım ama kullanmaz olaydım normal niveo nemlendirici krem gibi sürdüm suratımı gerdi yaktı soyuldu valla küveti doldurup kafamı soguk suya sokuyodum habire cok acı çektim valla hatırlamak istemiyorum arkadaslar cildim yağlı ve kucuk kucuk sivilceler cıkıyor bazende büyük akne dedikleri hangi krem veya ilacı tavsiye edersiniz ?

Çektiğin acıyı bilirim aynısı banada olmuştu aksil 2.5 kremi yüzümde alerji yapmıştı bütün cildimi germişti çatlıyordu cildim yemek yiyemez ağzımı oynatamaz hale geldim ama nemlendirici krem almıştım eğer almasaydım iz kalıcaktı yüzümde

• ben doktorumun sayesinde yaklaşık 1 senedir acnelyse + aknefug + imax ve clear sabun kullanıyorum çok yoğun kullanmamak gerekiyor cilti dinlendire dinlendire kullanmak en iyisi ve gerçekten bunların faydasını gördüm özellikle aknefug bana çok etkili geldi yeni bir sivilcemi çıkıyor hemen üstüne sürüyorum sivilce büyümeden söndürüyor. Açıkcası bende çok işe yarıyor fakat dediğim gibi doktorumun tavsiyesiyle arkadaşlar sizde ne yapın ne edin doktorunuzla görüşün o na danışın ve onun verdiği talimatları uygulayın internetten yada sağdan soldan duyduğunuz önerilere yanaşmayın sonra pişman olabilirsiniz.
  • up arkadaşlara faydalı olur umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: baycan87

benzamisin
    imex
    benzac

sende sakal çıkıyor mu
  • bende geçende hastaneye gittim 3 tane ilaç verdi bakalım etki olcakmı
    -nadixa (krem-akşam)
    -ısotrexın(krem-sabah)
    -monodoks(hap-günde 1 adet)

bunları verdi umarım işe yarar
  • Benimde bundan 3-4 yıl önce yüzümde acayip sivilce vardı.
    Mayın tarlası gibi.
    Şimdi bir tane bile yok.Millet bir ara gördüğünde şaşırıyordu nasıl geçti diye.
    Halbuki bende bilmiyorum hiçbişey kullanmadım .
  • Arkadaşlar Ben Bir Eczanede Kalfalık yapıyorum Bir arama motorundaki İlaç araştırmalarım sırasında sizlerin bu konuyu tartıştığınızı gördüm Öncelikle Bencamycin(Benzoil Peroksit + Eritromisin) kullanan veya kullanacak arkadaşlarımızın yüzlerindeki sivilcenin fazla olması gerikir ufak sivilce tedavilerinde benzamycin kullanmanızı tavsiye etmem Benzemycinin uygulamış olduğu tedavi politikası 1)İçini kurut 2)Kabunu tedavi et 3)deri altını tedavi et(Bu aşamada başarılı olduğu söylenemez) İçndeki etken madde Benzoil Peroksit + Eritromisin bunu getirir İlerleyen sivilceli yüzlerde yüzey tedavisi için kullanılmalıdır.

Ve Bu ilaçla ilgili bir not yüzü çok kurutmaktadır.Hassas tenlerde kullanılmamalıdır.

Cleocin-T'nin içinde bulunan etkin madde yani CLINDAMYCIN ise Deri altındaki sivilceleri tedavi etmek için kullanılmalıdır.

Bunlara karşı benim önerdiğim sivilce ilacı Nadixa %1 Krem (30g yeterli gelir.Gerekirse çoğaltılabilir.)Bunu hiç bir şekilde reklam için söylemiyorum bende kullandım faydasını gördüm.Benzamycinle Cleocin-T'nin ortasında her iki ilacın yaptığı tedaviyide yapabilen bir ilaçtır.İçerisinde Nadifloksasin maddesi içerir.14 yaş altı kulanımı sakıncalıdır. Ve son olarak unutmayınızki sivilce,akne v.b şeylerden korunmanın yolu günde 2 yada 3 defa yüzün sabun ile yıkanmasıdır;)

• Denemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quaresma17 -- 19 Mayıs 2009; 1:07:00 >
  • Az Asıl Kendi Geçer Birazda Psikolojik
  • Arkadaşlar Ben Kullanmaya Başladığım İlk Günden Beri 7.günde yüzüm soyulmaya ve daha fazla sivilce türü şeyler çıkmaya başladı lütfen yardımcı olun..
    Jel : Isotrexin
    Sabun : Imex
  • Bu Isotrexin i eczaneye gidip alabiliyor muyuz ?

Yoksa sadece reçeteyle mi veriyolar ?
  • Differin Jel deneyin derim size arkadaşlar.
  • Aksili bende denemiştim cildi kurutuyo eğer 2 günde 1 sürersen dökülmeye başlıyo derin.O yüzden kullanmıyoruma rtık.Aksili sürücekseniz sadece sivilcelerinizin üstüne sürün.Sivilcelerinizin üstüne KEMICETINE de sürebilirsiniz.3 gün içinde kapatıyor sivilceyi....
  • merhaba bende sıvıce hakkında arastırma ayapıyordum bende bıtkısel bı krem kullandım ve hemen etkısını gosterıyor bıde mıgrenım var benım ozellıkle mıgrenı olanlara tavsıye edebılırım gercekten EDAMED DIYE bı krem gecmıs olsun arkadaslar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.