Şimdi Ara

etkili gang atmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
6.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jungle oynarken nasıl daha etkili ganglar atabilirim. Adamlara harras yapın canlarını biraz azaltın diyorum adamlar ward falan almadan koridoru pushluyorlar ölünce hemen niye gang gelmiyon diyolar. Full canlı adamada dalmak istemiyorum ganglar genelde sonuçsuz kalıyor çünkü. Bu arada ilk hangi lane e gitmeliyim. Jungle başlayalı fazla olmadı oynamadığım tek lane di. Bir yerden başlamak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• karşıdaki eğer önlerde baskı uyguluyorsa stun gibi skilin varsa gir skili at yapman gereken bu kadar
    ha yoksa stun gibi arkadan gelcen hasar takviyesi yapacan
    öldükten sonra jungle a laf atanaları şunu bilki günah keçisi herzaman jungledır
  • Lane e gore degisir lanelerin durumunu surekli kontrol etmen lazim ganklar mavi mi kirmizi mi hangi tarafta basladigina gore degisir mesela bot lane de thresh varsa onla anlasip gank atabilirsin yada mid pushladiysa cimenden deil arkadan dolasabilirsin yada senn adamlar surekli pushluyosa lanedeki(bot ve toptaki duvara yakin olan ) cimenlerden gank atabilirsin yada pink ward alip gank atabilirsin karsi jungle tarafindan gank atabilirsin vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslan61 -- 10 Haziran 2013; 16:37:45 >
  • Gankin amacı karşıdaki adamı öldürmek değil; lane'i dengelemektir. karşıdaki adam senin adamından güçlüyse canını %50 bırakıp eşitliği sağlamalısın. Hatta yapabiliyorsan öldürmelisin.
  • j4 le başla jung oynamaya eğer karşıdaki adam toptaki kuleye kadar puslamışsa adamına haber ver at ultini yüzde yüz ölür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulctrum

Gankin amacı karşıdaki adamı öldürmek değil; lane'i dengelemektir. karşıdaki adam senin adamından güçlüyse canını %50 bırakıp eşitliği sağlamalısın. Hatta yapabiliyorsan öldürmelisin.

karşıda bazen jungle olmuyor o zaman top lane 2 kişi olduğu için gang atmak zorlaşıyor öyle olunca ne yapayım?

• J4,nasus ghost + w,zac.GANK.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşYoksaDüşersin

quote:

Orijinalden alıntı: Fulctrum

Gankin amacı karşıdaki adamı öldürmek değil; lane'i dengelemektir. karşıdaki adam senin adamından güçlüyse canını %50 bırakıp eşitliği sağlamalısın. Hatta yapabiliyorsan öldürmelisin.

karşıda bazen jungle olmuyor o zaman top lane 2 kişi olduğu için gang atmak zorlaşıyor öyle olunca ne yapayım?

Aksine top 2 kişi ise avantajlı olursunuz. Mesela senin solotop adamın 6 level ve ultisi varken karşıdaki duotoplar level 4-5 olması lazım. Sen de 6 level isen ulti farkı ile ganki etkili hale getirebilirsin. Level avantajınız oluyor orada. Zaten o ikisini öldürünce kuleyi de alırsınız. O adamlar daha oraya gelmez. Farmını yapar senin solotop adamın.
  • Benimde bir sorum var, bende junglede yeniyim. Benim sorunum level olarak cok geri kaliyorum lanedekilerden. Dogal olarak attigim gankler cok etkisiz kaliyor. Canavarlara yonelip levelimi yukseltmeye calistigimda da kufur yiyorum neden gank helmiyorsun diye. Bu konuyu nasil aşabilirim?
    Imla icin uzgunum mobil den yaziyorum ve fazla vaktim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

Benimde bir sorum var, bende junglede yeniyim. Benim sorunum level olarak cok geri kaliyorum lanedekilerden. Dogal olarak attigim gankler cok etkisiz kaliyor. Canavarlara yonelip levelimi yukseltmeye calistigimda da kufur yiyorum neden gank helmiyorsun diye. Bu konuyu nasil aşabilirim?

Muhtemelen çok fazla gank atmaya çalışıyorsundur. Ortada fazla dolanmamaya çalış, jungle moblarını fazla bekletme, ayrıca gank gittiğin lanelerde gank başarılı olsa da olmasa da birkaç minion kes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

Benimde bir sorum var, bende junglede yeniyim. Benim sorunum level olarak cok geri kaliyorum lanedekilerden. Dogal olarak attigim gankler cok etkisiz kaliyor. Canavarlara yonelip levelimi yukseltmeye calistigimda da kufur yiyorum neden gank helmiyorsun diye. Bu konuyu nasil aşabilirim?

ilk blue için arkadaşlarından yardım iste sana bıraksınlar ama blue.Jungle yapman kolaylaşır.4 levele kadar sadece jungle yap.Eğer olurda işler çok karıştıysa erkende gank atarsın ama çoğu profesyonel oyuncu jungle ve farmını bırakmaz kolay kolay.Yani late gamede en etkili junglelarda kendini geliştir ve ilk işin herzaman kendini kurtarmak olsun
  • gank vergisi diye bir şey var gittiğiniz her koridordan 1 minyon alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrVayne

gank vergisi diye bir şey var gittiğiniz her koridordan 1 minyon alın

+1 Çok fena yaparım .. Ta ki... Ping yiyene kadar.^^
  • eğer düşük elo maç yada normal maç yapıyorsanız kurtları ve kendi mavinizi kestikten sonra onların kırmızıya pusu kurun %90 orda fb alıyorsunuz :D
  • Bos anda dal canlarini azalt zaten adam akilli farm yapamaz oyundan duser bi dhaki sefere alirisin

• quote:

Orijinalden alıntı: emruysl

eğer düşük elo maç yada normal maç yapıyorsanız kurtları ve kendi mavinizi kestikten sonra onların kırmızıya pusu kurun %90 orda fb alıyorsunuz :D

Haklı trde çok işe yarıyor

• rammus kullanıyorum gankları süper
    ama hasarı düşük olduğu için kışkırttığımda adamın mal mal bakmaması lazım
  • quote:

eğer düşük elo maç yada normal maç yapıyorsanız kurtları ve kendi mavinizi kestikten sonra onların kırmızıya pusu kurun %90 orda fb alıyorsunuz :D

denendi onaylandı :D
  • quote:

Bil bakalım sayende ne oldum?

• Senin beyninde bitiyor bu. Nerde ne yapman gerektiğini ve nasıl yapman gerektiğini çözdüğün gün jungle olabilirisn inş !
    O süreye kadar gank atamıyorsan bırak derim bu işleri. Support falan oyna iyidir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.