Şimdi Ara

Etkileyici grafikleriyle KartRider Rush+ indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nexon ekibinin dünya çapında 300 milyon kullanıcıya ulaşan kart yarışı oyunu KartRider Rush daha gelişmiş özellikleriyle yeniden karşımızda. KartRider Rush+ mobil platformlar için indirmeye sunuldu.

KartRider Rush+ neler sunuyor?

KartRider Rush+ her şeyden önce etkileyici grafikleri ve animasyonlarıyla göz dolduran bir oyun. Canlı grafiklere karşın düşük donanımı olan telefonlarda da tatmin edici bir grafik deneyimi sunuyor.

Ayrıca Bkz.SüngerBob Kare Pantolon ile lokantaların efendisi olun

45’den fazla pistin olduğu oyunda farklı oyun modlarıyla dilerseniz gerçek oyunculara karşı dilerseniz de hikaye üzerinden yarış yapabiliyorsunuz. Ekran üzeri tuşlarla kontrol ettiğiniz aracınızın pistte yaptığı çeşitli drag ve drift hareketleri size puan kazandırıyor.

Yarışlar kazanarak kendinizi geliştiriyorsunuz ve paralarla da çeşitli güçlendirmeler alıyorsunuz. Araçlarınızı yükseltme yaparak daha hızlı hale getirebiliyorsunuz. Ayrıca farklı yetenekleri olan evcil hayvanlar da kullanılabiliyor.

Sürekli ilerleme barındıran oyunda zaman karşı yarış, eşya toplama yarışı, şampiyona gibi farklı türler mevcut. Ayrıca klüplere üye olarak hep birlikte görevler yapıyor ve hediyeler kazanıyorsunuz.

• İos’da indirdikten sonra oyun açılmıyor bilginize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • F1 race stars oyunu buna 10 basar.

• chamicals2 kullanıcısına yanıt
    aynen o giriş videosunda loop'a giriyo açılmıyor bende sildim valla

• Bence pek de etkileyici grafikleri yok. Habere yorum katmamak daha iyi olur.

• chamicals2 kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzun dilini İngilizce olarak değiştirin, öğreticiyi tamamlayın, ardından orijinal dile geri dönün o zaman düzeliyor

• SEİCO kullanıcısına yanıt
    Çalıştı 👍

• Etkileyici grafik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pek etkilenmedim hemen sildim haber çok iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.