DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Etkileşimli Hizmetler Algılaması
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
6.200
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Etkileşimli Hizmetler Algılaması
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      844 Mesaj
      24 Mayıs 2010 16:26:44 Konu Sahibi

Bu gün çıktı bu bilgisayarı her açışta ve arada sırada geliyor.
      Nasıl halledebilirim bunu?

İletiyi görüntüleye tıkladığımda ise

• Emekli Yönetici
      11465 Mesaj
      24 Mayıs 2010 16:42:27
      Muhtemelen bunu bir program veri iletişimi yapmaya çalıştığından dolayı alıyorsunuz ve Windows bununla uyumlu değil.Sistem başlangıcındaki programlardan biriyi yaptığı belli ancak bilmiyorsanız ,''Sistem Geri Yükleme'' işlemi ile sisteminizi 2-3 günlük bir süre önceye yüklerseniz sorununuz düzelecektir...

İyi forumlar...

Ja sam, kao što vidite i čujete, ostao Srbin i preko mora, gde se ispitivanjima bavim. To isto treba da budete i vi i da svojim znanjem i radom podižete slavu Srpstva u svetu!(Benim, gördüğünüz ve duyduğunuz gibi bu sınanma ile uğraştığım deniz aşırı topraklarda da Sırp kaldım. Bunun aynısını sizinde yapmanız gerek, kendi bilginiz ve çalışmalarınızla Sırplığın şanını dünyada ayağa kaldırın ! )-NIKOLA TESLA-(GOSPODAR MUNJA)
      "Kim bilmiyorsa bugünden itibaren bilsin herkes, Sırbistan Uşak halısı degil ki, Kosovo Brus'tan gelme bir ipek yastık olsun, biz Sırplar başımızdan daha değerli bir şey olduğunu biliyoruz. Sırbistan bir avuç pirinç değil ki, rüzgarın getirdiği her karga onu gagalasın!"-Miloş Obiliç("Neka od danas zna svako, ko nije znao da Srbija nije cilim iz Usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz Brusa, da Srbi znaju nesto skuplje od glave!"-Milos Obilic)
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.