Şimdi Ara

Eti onlar yiyor , kemik ve kalıntılar bize kalıyor - Böyle gitmez (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
13
Favori
24.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Et yemek istiyoruz , hem de şimdi yemek istiyoruz.
    Bizim etimizi yemeyin...
  • Bugün büyük gün
    Patron bizi yemeğe davet etti , artık en azından bir kuzu çevirme bekliyorum

Eti onlar yiyor , kemik ve kalıntılar bize kalıyor - Böyle gitmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Bugün büyük gün
    Patron bizi yemeğe davet etti , artık en azından bir kuzu çevirme bekliyorum

Eti onlar yiyor , kemik ve kalıntılar bize kalıyor - Böyle gitmez

Hocam eti onlar yer kemiği size kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exocoetidae -- 6 Temmuz 2017; 14:49:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exocoetidae kullanıcısına yanıt
    Ön dişlerimi kendi geliştirdiğim yöntemle daha sivri hale getirdim , hazırım.
  • Exocoetidae kullanıcısına yanıt
    Yenge Vejeteryanmış :( Daha şoku yeni atlattım.
    Bol Bok Felafel , Humus yedim artık.
  • Yillar once bir kere, gunlerden bir gun, biftek yemistim. Lan nasil bir sey diye bakiyordum boyle, kiymaya falan hic benzemiyordu. Adeta bir lamborghiniye biner gibi yemistim o biftegi. Kekikleri nefis kokuyordu uzerindeki. Simdi unuttum nasil bir seydi o et. Yiyen var mi beyler nasildi onun tadi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Burada sorulması gereken soru , bizim etimizi kim yiyordur ?
    Kim yiyor benim etimi ?
  • quote:

Burada sorulması gereken soru , bizim etimizi kim yiyordur ?
    Kim yiyor benim etimi ?

Saka maka dun feci fazla balik yedim, gelibolu sardalyasi boyle. Baya fazla eti vardi. En az 250 gram yemisimdir. Oyle cok yedim ki karnim sisti valla. Balikcilar hakikatten halkin adami. Millet ucuz et yesin diye didiniyorlar. Boyle tavayi isittim baya, baligi bir doktum coss diye bagirdi baliklar. Nefis kokusu geldi(Veganlar dinlemesin) Cok guzeldi yani.

• O degil de gecen sac kavurma indirimdeydi. Gittim aldim. Super bir seymis. Ama az alabildik para yetmiyor. Bugun de kiyma ucuzdu, 15 liralik aldik yarisini ben yedim, yaklasik 200 gram falan et yedim. Ama bir degisik kokuyordu yani et ne bileyim. Olmeyiz umarim. Yoksa ithal et olayi gercek mi oldu?

ne diyecegimi sasirdim acikcasi

yediginiz kiyma et olmayabilir bizim burada bir kilo kiyma 33 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 30 Temmuz 2017; 0:27:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

ne diyecegimi sasirdim acikcasi

yediginiz kiyma et olmayabilir bizim burada bir kilo kiyma 33 tl

Kuzu etiyle karisikti sanirim ama ondan kokuyordu.

Yav o degil de, paca corbasi ictiniz mi? Kuzu pacasi? Ozellikle o pacayi hic yediniz mi? Cok degisik bir seymis ve ucuz ve besleyici bir seymis. Ben dun yedim de paca corbasini ve o pacayi da yedim. Baya degisik geldi jelatin gibi bir seymis bu.

• Haftasonu memlekete gittim daha önce et İstanbul'a göre daha ucuz olurdu şimdi ise İstanbul'dan bile pahalı idi.Mangalda sadece köfte ve tavuk vardı et yoktu.
    Zulüm 2002'de başladı.
  • quote:

Haftasonu memlekete gittim daha önce et İstanbul'a göre daha ucuz olurdu şimdi ise İstanbul'dan bile pahalı idi.Mangalda sadece köfte ve tavuk vardı et yoktu.
    Zulüm 2002'de başladı.

Memleket nere?

• quote:

Haftasonu memlekete gittim daha önce et İstanbul'a göre daha ucuz olurdu şimdi ise İstanbul'dan bile pahalı idi.Mangalda sadece köfte ve tavuk vardı et yoktu.
    Zulüm 2002'de başladı.

Aynen ya şimdi konserve ton balığı yiyorum, et yemek vardı sulu sulu.
    En sevdiğim dana ciğeri bile çok pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

quote:

Zulüm 2002'de başladı.

Memleket nere?

Anadolu çocuğuyum ben
  • bildigim kadariyla babasindan kisa erkek yasitim yok.

o konuda haksizsin.

• Yok sunu sordum gormedin galiba, paca corbasini denedin mi hic?

Hocam ben çocukken bile Paçacı Şaban'a giderdik sabah erkenden , bahsetmiştim simitli beyin yerdim , paça zaten nefistir , kelle paça'da güzeldir paça fiyatları da arttı.
    Üniversiteye hazırlanırken arada pınar işkembeye gider bir kase işkembe içer ders çalışmaya devam ederdim.
    Sakatatlar güzeldir çünkü daha düşük kaliteli bu gıdaların ziyan edilmemesi için çok iyi hazırlama metodları geliştirilmiştir.
    Ama bugün ciğer fiyatı bile nerede ise et fiyatına gelmiş.
    Yazık bu halka.
  • selowan kullanıcısına yanıt
    Baba 1.83 ben 1.67
    Benim etimi kim yedi.
  • Valla ozellikle cigerde normal etten daha fazla d vitamini b 12 vitamini oluyormus. Sakatatlar aslinda boyle genel olarak. Cunku zaten ciger depo organidir boyle seyleri depo eder. Ama normal et daha lezzetli tabi. Gecen de antrikotun dusugunu gordum, trikot muydu srikot muydu ne, 54 liraydi. Biraz alip yemek istedim aslinda. Cok daha pahaliydi cunku o meret.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.