Şimdi Ara

Eti Canga 2.5 TL (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
5.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
133 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bi de kopegi vardi leblebi. 1 kare resmini gorduk yok oldu sonra Eti Canga 2.5 TL 

• "Ferrero Küsschen" temin edin.En azından çikolata yiyorum dersiniz.Eger bunu bulamaz iseniz ki cok yuksek ihtimal bulamayacaksiniz o zaman Cino bulun bir yerden Ferrero dan sonra cino gelir unutmayin.Agzinizun tadı olsun azcık :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FR13NDSLX kullanıcısına yanıt
    O nasıl bir çikolata tasviridir, ayakta alkışlıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ufo U kullanıcısına yanıt

Birine zimmetlemişlerdir Eti Canga 2.5 TL 

• Az sabır. İlk seçimde chp geliyor. Cangayı 50 kuruşa alacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Imp

Sadece fiyat yükselmedi, kalitesi inanılmazzzz düştü. Eti karam da aynı şekilde, ilk çıktığında boru gibiydi çikolata kaplıydı. Şimdi üflesen kırılacak gofrete döndü.

Üff insan kendinden iğreniyor yerken bırakın üründen iğrenmeyi, bu tat kendiliğinden oluşmuş olamaz diyesim var, başka kötü niyetler seziyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eti Canga 2.5 TL

Eti Canga 2.5 TL

* Teşekkürler AKP VE MHP....
    * ESERİNLE GURUR DUY....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Imp

Sadece fiyat yükselmedi, kalitesi inanılmazzzz düştü. Eti karam da aynı şekilde, ilk çıktığında boru gibiydi çikolata kaplıydı. Şimdi üflesen kırılacak gofrete döndü.

Sadece kalite değil hocam gramaj da düştü

• Dün oturduğum sitenin marketinden aldım bu 2 parçanın toplamı

29 LİRA

EKMEK VE YUMURTA Eti Canga 2.5 TL

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Her markete gittiğimde görüyorum aynısını söylüyorum. Ulan ne var bunu içinde? Altın mı?
    Fıstık karamel çikolata. Eeeh bunda yurtdışından alınan ne var?
    Niye artıyor? Hayır lafım o dolar artınca zam yapanlara. Bu hükümetin bu ekonomi yönünden yatacak yeri yok. Çok kızıyorum çok. Yapmıyorsanız bırakın işi ehillere. O gofretin bile pahalı olmasında hükümet suçlu.
    Peki fiyatlar inecek mi ? Hayır. Ben hiç görmedim Türkiye de fiyatı indiğini.

• Proportions kullanıcısına yanıt

enflasyon aslinda fiyat artis hizi demek. Enflasyon duserse artis hizi duser, fiyatlar dusmez. Yani daha yavas artar.

Neticede artis devam edecek..

• İlk çıkttığında neydi be. Şimdi ki bildiğin katı yağ gibi. Özellikle Maximus neydi ne hale geldi.

• şükredin kardeşim. başımızda cehape olsaydı bırak cangayı camiye bile gidemeyecektin.

• Herkes canga yemek zorunda değil hem de sağlıksız yemeyin boşver . Adamlar hepimizi düşünüyor yemesinler sağlıklı kalsınlar diye 2.5 yapmışlardır

• Adam Smith der ki; Önemli olan ne kadar kazandığınız değil, onunla ne alabildiğinizdir çünkü asıl kazancınız budur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • abi gerçekten bu konuda çok ama çok öfkeliyim ama napacam bilmiyorum abi gerçekten hayat değil bu ve çıldırıyorum ulan çıldırıyorum yeter artık böyle bir pahalılık YOK !!!!!!!

ayrıca yukardaki arkadaşlar %100000 haklı, keşke olay sadece fiyatta kalsa , kalitesi inanılmaz düştü her şeyin. kalite düştü gramaj düştü fiyat arttı , olabilcek her türlü kötü şey oluyor artık DA-YA-NA-MI-YO-RUM !!!!!!!!!!!!!!

• bu konuda firmalara harbiden sinir oluyorum. fiyat yükseltip gramaj düşüyorsunuz, bari kaliteyi düşürmeyin agalar. yada 2 farklı versiyon satsınlar, kalite olan orjinal adıyla daha pahalıya, kalitesi düşürülmüş olanda lite mite adıyla daha ucuza satılsın... zaten ayda 1 gofret yiyorum, çok aramam. ama yediğimde de güzel olsun isterim... ülker çikolatalı gofret bile pazardan koliyle alınan markasız gofretlere dönmüş kalite olarak...

• Paran olsa da alasın gelmiyor. O eski tat ve kalite yok artık hiçbir şeyde . Bazıları da gramı azaltarak küçücük yapmışlar.

• Yeganim eskiden çuholata neyim yogudu. Püshüüt arasında lohum yirdik. Siz dua idin çuholata yigonuz. Bize alamanya dan gelen ahrabaglarımız getirirse yirdik. Yogsa yogudu. Reise dua idin ülkeye çuholatayı gitirdi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.