Şimdi Ara

Ethernet isigi yanmama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sa arkadaslar dun aksam kasaya ekran karti aldim yeni taktim calistirdim hersey guzek giderken bugun bilgisayari actimda internetimin olmadini gordum kasanin arka yerine takilan ethernet isik yanmasi gerekirken yanmiyor ag baglantilarim hic yok sag alt kosede internet cubugu dahi yok hicbisey yok kisaca ne yapsam ag bulamadim bulsam ne fayda ethernet isigida yanmiyor anacartimi bozduk acaba karistirirken kasayi yada formatmi atmam lazim acil yardim arkadaslar lutfen kafayi siyirticam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kablounuzun modem bağlantısını ve veya pc bağlantısını fiziksel olarak kontrol edin..Ethernet kartınız harici ise yerinden çıkmış olabilir veya sürücüleri güncellenmek gerekir . Dahili ise anakartın sitesinden güncel sürücüsünü tekrar yükleyin olmazsa ;yeni bir harici ethernet kartı ve veya wifi adaptör ile İnternet'e bağlanabilirsiniz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oncelikle tsk ediyorum allah razi olsun ama hepsini denedim yeni guncellemistim zaten ole biseyki bu kasa hic interneti gormuyor sanki hic kasa yokmus gibi ne ether et isigi ne ag baglantisi internetin i si yok yani aklima sadece anakart geliyor biyerlerinimi bozdum acaba servisemi gothrsem yada ethernet karti alcam artik baska caresi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Micheal21 -- 19 Şubat 2015; 21:17:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.