Şimdi Ara

Ethernet driver'ını kurdum ama ağ bağlantısı gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisiyarı kapattım, açtığımda ağ bağlantısı yok olmuştu. tüm sisteme format attım ama yine gözükmüyor. driver'lar tam kurulu... sorun ne olabilir?

• Aygıt yöneticisine gir bakalım ağ bağdaştırıcılarında gözüküyor mu ilk kurulumlarda yani formatlarda ayar yapmazsan bağlantı işareti gözükmez..
  • driverı kaldırıp tekrar kurmak için ben de girdim aygıt yöneticisine ama ağ bağdaştırıcıları zaten komple gözükmüyor..
  • aygıt yöneticisinde sorunlu aygıt yok bu arada.. yani tüm driverlar kurulu ancak hiç ağ bağlantısı yok
  • yeni bağlantı oluştur
    oluştururken modem algılanmadı gibi bişeyler söylüyormu?
  • o zaman biosunda pasif hale getirilmiş olabilir ister elinle yap istersen biosu default ayarına geri getir..
  • Aygıt Yöneticisi / Ağ Bağdaştırıcıları altında Ethernet bağdaştırıcısını görüyormusun?

Ethernet driver'ını kurdum ama ağ bağlantısı gözükmüyor
  • hayır ağ bağdaştırıcıları gözükmüyor.. biosu sıfırladım yine aynı durum..
  • ^^up^^
  • sıfırladım derken bios pilinimi takıp çıkardınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozan. -- 18 Eylül 2009; 9:44:45 >
  • e yani haliyle
  • evet yenı bag kur dedıgımde modemı algılamadı gıbı bir sey söylüyor..
  • hala çözüm yok mu??
  • biostan da değilse kartın bozulmuş olma ihtimali var.
    bir ethernet kartı alıp kullanın bence. en mantıklısı bu.
  • diğer bileşenler çalışır durumdayken anakartın bozulmuş olması mantıksız geldi ama deniyecem teşekkürler.. bşka çözüm önerisi olan varsa söyleyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flashabu
    diğer bileşenler çalışır durumdayken anakartın bozulmuş olması mantıksız geldi ama deniyecem teşekkürler.. bşka çözüm önerisi olan varsa söyleyebilir.

ben çok gördüm daha önce tüm donanımlar sağlam ama ethernet kartı bozuk olan anakart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selcuk Igci -- 19 Eylül 2009; 17:54:31 >
  • hmm tmm tşk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.