Şimdi Ara

Ethereum Madenciliği (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
14
Favori
32.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaslar birşey sormak istiyorum bu işe girmek istiyorum ama yeni taşındığım evde alt yapım yok madenciliğin internet kullanımı nedir nedeğildir bilgilerinizi alabilirmiyim basit bir vinn ile bu işi yürütebilirmiyim kolay gelsin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip :) artık şu işe bakmak lazım
    İnşallah gtx 1060 6GB alacağım
    Hobi olarak 1,2 gün denemek isterim
    Sizce hangi birimlerin miningi yapılmalı be etherum eski ceosu acayip konuşmuş batacak falan diye :) alternatife yönelmek lazım herhalde.
    Admin arkadaş sizce hesabı hangi siteden açmalıyım transfer güvenliği,kolaylığı,vs için
  • Ethereum reyiz
    4900-5000 bandına iyi oturdu. muhtelemen 1 ay kadar gezer buralarda burdan bir sıçrama daha yapar gibi. Mayış yatınca bi 0,5 lik alsam iyi olur gibi.
  • Konu baslıgı Ethereum madenciligi konusulan eth kac para olucak 3 koydum 5 aldım burdan girilirmi şurdan cıkılırmı
  • konuya bak şaka gibi adam 500 koydum 1000 alcam diyor. ulan en ufak bilgilendirici birşey de olmaz mı be.

leşş resmen
  • AdminAS kullanıcısına yanıt
    Umarım daha fazla kazanırsın.Kazancından dolayı çekememezlik yapıp saydırma olayını bu konu başlığı altında yapmak ile senin bu konu başlığı altında şu kadar yatırdım şu kadar aldım demen tamamen gereksiz şeyler.Al-sat başlığında konuşulması gereken konuları neden mining başlığı altında konuştuğunu inan bende anlayamadım.Öncelikle bu gereksiz mesajımdan ötürü konuyu mining ve donanım açısından takip edip bilgi alışverişi yapan arkadaşlardan özür diliyorum.Lütfen her konu kendi başlığı altında konuşulsun.Alım-satım tarafında donanım tartışmak ne kadar saçma ise mining tarafında al-sat konusu o derece saçmadır. Tekrar bol kazançlar diliyorum.İyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkGuardian06

Umarım daha fazla kazanırsın.Kazancından dolayı çekememezlik yapıp saydırma olayını bu konu başlığı altında yapmak ile senin bu konu başlığı altında şu kadar yatırdım şu kadar aldım demen tamamen gereksiz şeyler.Al-sat başlığında konuşulması gereken konuları neden mining başlığı altında konuştuğunu inan bende anlayamadım.Öncelikle bu gereksiz mesajımdan ötürü konuyu mining ve donanım açısından takip edip bilgi alışverişi yapan arkadaşlardan özür diliyorum.Lütfen her konu kendi başlığı altında konuşulsun.Alım-satım tarafında donanım tartışmak ne kadar saçma ise mining tarafında al-sat konusu o derece saçmadır. Tekrar bol kazançlar diliyorum.İyi forumlar

1 hafta once 1 yil onceden olacagi belli olan bir sey salliyor tutuyor sonra iste bildim bildim diye 5 tane mesaj atiyor cokts takilmamak lazim

• Arkadaslar ben bu ise girmeyi dusunuyorum, madencilik icin gec kalmis sayilir miyim ? Elimde gigabyte 990fxa-ud3 anakart amd fx8350 islemci var ekran karti alacagim ilk basta 2 kart ile baslamayi dusunuyorum hangi ekran kartini tavsiye edersiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: quad4core

Arkadaslar ben bu ise girmeyi dusunuyorum, madencilik icin gec kalmis sayilir miyim ? Elimde gigabyte 990fxa-ud3 anakart amd fx8350 islemci var ekran karti alacagim ilk basta 2 kart ile baslamayi dusunuyorum hangi ekran kartini tavsiye edersiniz ?

Dostum 2 kart ile anca ayda yaktıgın elektrik parasını cıkarırsın. Kazanc için en az 6 kart gerekiyor.
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    ben nanopool dan kazıyorum , 0.2 olması gerekiyor cüzdanına atmak için.. Şuan 0.67706505 var ama atmıyorum 1 olunca geçmesini istedim 2 gün önce bozsam 820 dolar vardı şimdi 615 dolar çıkmasını bekliyoruz gerçi ben biriktirme taraftarıyım
  • 😂😂😂😂😂

Kendinize olan kızgınlığınızı başkalarına yansıtmayın gençlerr 👍

• İyi Günler Arkadaşlar yeri burasımı bilmiyorum
    Etherium madenciliği yapmak istiyorum bunun içinde şöyle bir sistemim var
    Gigabyte B250 Fintek anakart
    4 Gb Hi level Ram
    128 Gb SSD
    Hydro G 750W Power
    Shappire RX580 4GB (256Bit)Ekran Kartı 5 Adet var

Sisteme Windows 10x64 kurdum Sürücüleri Cd den tanıttıktan sonra
    AtiFlash ile Ekran Katının orjinal biosu yedekledim daha sonra
    biosu Polarisbioseditor 1.6 ile açıp ONE CLİCK TIMING PATCH
    yapıp kaydedip atiflash ile romladım
    daha sonra Ati nin sitesinden ati blockchain sürücüsünü kurdum
    miningi başlatıyorum en fazla 23mhs çıkabiliyorum 30 35 mhs görebilmem için başka ne
    yapmam lazım. arkadaşlar neyi eksik yapıyorum?
    after burner ile değerlerle oynadımmı 23 ün altına düşüyüorum üstüne çıkamadım.
  • simple mining ile deneyebilirsiniz.1075 2100 825 volt ile 29 mh civarı alabiliyorum.
    ben modlu rom kullanıyorum. fakat smos ile değerleri ayarlayıp modlama yapmadan alabilirsiniz bence.
    modlama garantiyi riske edebilir. dikkatli olmanızı öneririm. modlama ve değer ayarlamaları için.
  • Selam,
    Arkadaşlar hobi amaçlı başlayacağım bi rx 570 8gb ile deneyeyim diyorum. İl olarak cüzdan lazım herhalde binance.com ve nicehash biliyorum. Siz hangisini önerirsiniz en güvenli ve en az komisyonlu. Bide miningi hangi havuzdan yapayım en güncel olarak Teşekkürler...
  • Zobaa16 kullanıcısına yanıt
    Trade yapma niyetin yoksa ve uzun süre elde tutma derdin yoksa onlara gerek yok. Kazdıklarını Koineks gibi yerli borsalara gönder, oradan satıp hesabına çek. Uzun süre tutacaksan buralar tabii riskli yerler. Jaxx gibi sanal cüzdanlar kullanman lazım. Ledger Nano S gibi cüzdanlar en güvenlisi ama bunun için ciddi üretimin olması lazım ki o parayı verdiğine değsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok sağol en güncel en süper bilgiler.
    Aynen dediğin gibi, katkı olarak sokak ağzıyla şu değerlendirmede bulunayım :)

Abi kasımdan önce 4-5 ayda sistem kendini amorti ediyordu
    Aralık- Ocak dönemi en popüler olduğu dönem parça fiyatları roketlemeye başlamışken 6-8 ayda para dönerdi
    Malesef bu parça fiyatları ve bu zorluklarla 20+ ay

Dip Not: Şu an tüm satış platformları ekran kart ilan çöplüğü, herkes fatura fiyatına dönse piyasa açılacak :) Arkadaş da haklı nasıl olsa öyle böyle basıyor çalışıyor sistem diyor ilanda oracıkta öyle duruyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.