Şimdi Ara

Ethereum'daki büyük açık sonrası ne olacak? | Kripto para günlüğü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kripto Para Dünyası'nın gündeminde Ethereum açığı vardı. Korkulduğu kadar büyük bir zarar vermediği anlaşılmış olsa da piyasalar kısa süreli düşüşle konuya tepki verdi. 

• Gömlek yüzünden gözlerim bozuldu, alt-tab yaptım öyle dinledim.

• ekran kartları satışlar düşüyor yavaş yavaş ve fiyatlar da da gözlemleyeceğiz yakında,şu eth bir patlasada bu ekran kartı piyasası bir nefes alsa, yeni kartlar +madencilik durursa zincirleme fiyatlar bayağı düşer, tabiki dolar 4,1 oldu ve artıyor sürekli bu yüzden çok fazla fiyat düşüşü olmaz trde.

• Knisath kullanıcısına yanıt
    Eskiden Mesut bey de böyle kareli gömlekler giyiyordu, bakan gözler mort tabii. Artık normale döndü de tek renk tşörte geçti, iyi de oldu.
  • Bence ikisinin de kripto parası var. Mesut beyin biraz daha az diğerinin daha fazla kripto parası var.

Bunu nereden anladım, saçları kimin daha çok döküldü ise onun daha fazla kripto parası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 28 Nisan 2018; 10:3:16 >
  • Ethereum'daki büyük açık sonrası ne olacak? | Kripto para günlüğüEthereum'daki büyük açık sonrası ne olacak? | Kripto para günlüğü

• Kareli gömlek gözleri bozuyor. İkincisi onur abinin gözlüğü yeşil perde ile kanı uyuşmuyor galiba. Kafasını yan çevirdiğinde sağ gözü ve gözlüğü kayboluyor, garip bir görüntü ortaya çıkıyor. Genel anlamda yine iyi programdı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.