Şimdi Ara

iptal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertstar15 -- 14 Ağustos 2019; 22:45:39 >

• mertstar15 kullanıcısına yanıt
    53.000.000.000 dolar market hacmi olan bir kripto paradan bahsediyorsunuz Türkiye'deki yatırımcıların tamamı alıp satmasa bile eth etkilemez ve sadece ekran kartları ile eth madenciliği yapılmıyor başka kripto paralarında madenciliği yapılabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenmate

53.000.000.000 dolar market hacmi olan bir kripto paradan bahsediyorsunuz Türkiye'deki yatırımcıların tamamı alıp satmasa bile eth etkilemez ve sadece ekran kartları ile eth madenciliği yapılmıyor başka kripto paralarında madenciliği yapılabiliyor

hocam biz bu kartları en azından almazsak yada adabıyla mining yapan insanlara bu durumu anlatırsak en azından kaçak elektrikle bu işi yapanların elektrik parasını ödemek zorunda kalmayız piyasa kazanlardan çok alsatçılar üzerinde dönüyor
  • Biraz mantıklı olun.

Kaçak elektriğin peşine düşmesi gereken devlet, sen veya ben değilim.

Onu alma bunu satma sonra elin Rusu İsveç'lisi mining yaparak milyoner olsun biz burada ama ''kacghak elektrik kullaniyler kriptoo almayak'' mı diyelim?

Herkes işine gücüne baksın. Evde boş oturup forumlarda sağa sola laf yetiştireceğine insanlar en azında iki gram kripto para üretsin de yabancı borsalarda satıp türkiye'ye döviz girdisi sağlasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali®

Biraz mantıklı olun.

Kaçak elektriğin peşine düşmesi gereken devlet, sen veya ben değilim.

Onu alma bunu satma sonra elin Rusu İsveç'lisi mining yaparak milyoner olsun biz burada ama ''kacghak elektrik kullaniyler kriptoo almayak'' mı diyelim?

Herkes işine gücüne baksın. Evde boş oturup forumlarda sağa sola laf yetiştireceğine insanlar en azında iki gram kripto para üretsin de yabancı borsalarda satıp türkiye'ye döviz girdisi sağlasınlar.
    kaçak elektriği devletin sorgulamasına gerek yok zaten bizim cebimizden cıkartıyorlar bunun farkında değilsin heralde
  • mertstar15 kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeşim al eline silahı kaçak elektrik kullananların yerlerine baskın yap o zaman.

Devlet zararı sana ödetiyorsa bedelini devlete sorgulayacaksın.

Biraz kafanızı kullanın, geniş düşünün artık, eth almayın nedir ya, nasıl bir boşlukta yaşıyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali®

Tamam kardeşim al eline silahı kaçak elektrik kullananların yerlerine baskın yap o zaman.

Devlet zararı sana ödetiyorsa bedelini devlete sorgulayacaksın.

Biraz kafanızı kullanın, geniş düşünün artık, eth almayın nedir ya, nasıl bir boşlukta yaşıyorsunuz...
    alma kardeşim alınacak bi yanımı kaldı zaten dolar yükjselmese kazancı yok neyse bakalım 1100 serisi gelince görücez , sen beni çok iyi anlamışsındır diye düşünüyorum ben dar falan bakmıyorum adamların elektrik faturası yanlarına kar kalıyor ha benim yapabileceğim hiç bişiy yok o ayrı bilinçlenin diye paylaştım bunu sizlerle
  • halkı soymak varken devlet niye kaçak elektrikle uğraşsın.Sanki bilmiyorlar kaçak elektriği kullananları
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRKMaX

halkı soymak varken devlet niye kaçak elektrikle uğraşsın.Sanki bilmiyorlar kaçak elektriği kullananları
    kaçak elektriğin devlete bi zararı yokki bizden alıyor zaten devlet kaçan elektriği
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertstar15

kaçak elektriği devletin sorgulamasına gerek yok zaten bizim cebimizden cıkartıyorlar bunun farkında değilsin heralde

Alıntıları Göster
    Devlet kaçak elektrik le mücadele etmeli Evet ama asıl mücadele vergisini vermeyen esnafla yapılmalı , senin aldığın pc ye ekran kartına distiribütör firma ya da toptancı vergi ödüyor mu dur ki ,

Tabi ki vergi ödemiyor ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu biraz zor cozerler sahibindenin falan o konuda baya bi uyarisi vardi faturasiz urun gonderilmmeyecek diye ha ama su var ptt kapida odemeli eskiden ben yollayabiliyordum artik vergisini icinden kesiyorlar vergi numarasi istiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertstar15

kaçak elektriğin devlete bi zararı yokki bizden alıyor zaten devlet kaçan elektriği

Alıntıları Göster
    İşte bende onu dedim zaten :) Yani kaçak elektriğin parasını bizden almak varken niye uğraşsın bu işle.Bizi soymak daha kolay dedim
  • Biz etheryum almayınca kaçak elektiriğe çözüm gelicek mi ? ya da etheryum satınca devlet vatandaş etheryumlarını satıyor şuna bir çözüm mü bulalım dior ne saçma bir konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: General00

Biz etheryum almayınca kaçak elektiriğe çözüm gelicek mi ? ya da etheryum satınca devlet vatandaş etheryumlarını satıyor şuna bir çözüm mü bulalım dior ne saçma bir konu
    evet cahilce bir konu açmışım nasıl öyle düşündüm o zaman anlamış değilim :D konu iptal
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.