Şimdi Ara

Ethem Tefek Alanlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkce master class gunde 2 saatlik calismayla ne kadar zamanda biter ortalama?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ikibinongibigelecek -- 30 Temmuz 2020; 14:4:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Uuuup

• sitede programını görmüştüm. 2 aylıkdı herhalde
  • Almayın kardeşim şu adamı.

• sitedeki programına göre gideceksen 2 ay sürüyor.O sıralamaya göre gitmen lazım zira daha İSİM-ZAMİR-SIFAT bitmiş.Hergüne bir konuyu bitirip upload ediyorlar gibi.Dün baktığımda sıfat yoktu mesela.

https://prnt.sc/tr5i9l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AF3B5C5D3 -- 30 Temmuz 2020; 15:15:58 >
  • Harbiden o ne alaka ben de anlamadim

• Meto343 kullanıcısına yanıt
    Hocam adam isinde iyiyse , kendini kanitlamissa neden almayayim ki ? Dershane fiyatlari onbinlerdeyken bu sete 300 tlyi çok mu görüyorsun cidden?

• Gördüm şimdi programı hocam sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ikibinongibigelecek -- 30 Temmuz 2020; 15:27:59 >
  • Ikibinongibigelecek I kullanıcısına yanıt
    Youtube gibi bir platform varken 300 TL bayılmanızdan bahsediyorum.Önder’den iyi 5 hoca vardır orada. Sonra bu adam kendini bulunmaz hint kumaşı sanıp milletle alay geçiyor. Yok 300 TL değil de 299 TL’dir fiyatımız vs.

• Meto343 kullanıcısına yanıt
    Hocam set icerigi guzel geldi bana , soru bankasi , paragraf kitabi interaktif setler falan bence verir parasinin hakkini. Evde calisicam en iyisiyle calismak istiyorum kendini kanitlamis sonucta.

• Makara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6E638F2E6 -- 29 Ocak 2021; 22:37:13 >
  • Hocam o kadar kitaba 300 tl para mi sizce? Ozel ders saati 150 iken kurs fiyatlari 15 k dan basliyorken?

• Makara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6E638F2E6 -- 29 Ocak 2021; 22:37:30 >
  • Ikibinongibigelecek I kullanıcısına yanıt
    Sen bilirsin kardeşim en iyisini.

• Bende aldım maalesef Türkçemiz kötü ama memnunum güzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aldim memnunum gencler evden hazirlaniyorsaniz para cok dert degilse gozunuzu kirpmadan alin

• Ben geçen sene aldım dil bilgisi için.33 net yaptım.Belki sorun bendedir ama ben yararlı bulmadım.Dersleri güzel anlatıyor ama kitaplar için aynısını söyleyemem.
  • herhangi bir konu anlatım kitabı ters yatırıp düz ziter könder çikolata hocanı para çöp olmuş en kotu eski YouTube derslerini kullansaydin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.