Şimdi Ara

Ete zam gelmiş haberlerde yok.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
13.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
271 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün kıyma aldım, tam tamına kilosuna 4 TL zam gelmiş. Kurban bayramı zammı dediler.

• Dostum niye sasiyorsunuz? Zam gelmesinin haber degeri mi var da haberi olsun? Zam gelmediyse konusalim asil.

Adminler silin su konuyu ya hu. Biz et alamiyoruz sizler et konusunu populere koyuyorsunuz. Alooo!!! Bir de kirmizi etle kalsa iyi. Tadini unuttuk zaten de tavuk gogsu konusu da populerde. Canimiz cekiyor. Ayiptir. Icinde et olma ihtimali sebebiyle cig kofte yiyorum her foruma girisimde. Hakk midir bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genccizer -- 15 Ağustos 2017; 17:12:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde rekabet kurumu, tavuk fiyatlarındaki usülsüzlükler yüzünden firmalara soruşturma açmıştı.Bu kırmızı et firmalarının ensesi sağlam ki, kimse bir şey diyemiyor.
  • Zam her hafta gelen bir şey, haber değeri taşımıyor. Ondan haber yapılmaz. Fetöcüler zam haberi ile ülkeyi karıştırmaya çalışıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zam değil 4 lira güncelleme gelmiş. Mobil uygulama gibi düşünün.
  • ülkedeki herkes hero tişörtü avında. Zamı filan boşver sahildeki sevgililer hero tişörtü giydi diye içeri alınmış mı ona bak

• Et yiyemiyorsanız burda birbirinizi yiyin
  • 3 ay önce 8-9 TL olaran tavuk pirzola 20tl olmuş. Metro gross da

• quote:

Orijinalden alıntı: yec44

3 ay önce 8-9 TL olaran tavuk pirzola 20tl olmuş. Metro gross da

Her ay akıllı telefonlarımıza daha stabil olması için güncelleme beklemiyor muyuz ? Bu da bir gücelleme ülke daha stabil olsun diye yanlış anlaşılıyor bizler tarafından.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

Geçenlerde rekabet kurumu, tavuk fiyatlarındaki usülsüzlükler yüzünden firmalara soruşturma açmıştı.Bu kırmızı et firmalarının ensesi sağlam ki, kimse bir şey diyemiyor.

Hocam et ve süt kurumu arkası sağlam tabi, devlet
  • zam değil fiyat güncellemesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya 4 liraya bir tane elma alırsın anca.bi tane elma için mi konu açıyorsun yani.
  • Haber yapabilecek yürekte kanal var mı ki?

• Biz hep 10 liralık alıyoruz.

• Fazla et tüketimi sağlığa zararlıymış, sigara gibi et tüketimi düşsün diye zam gelip pardon güncelleme gelip duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TITAN291 -- 12 Ağustos 2017; 21:37:45 >
  • Hani ithalatta gümrük vergileri kalkmıstı et ucuzlasın diye. Yoksa bu farkıda mı cebe attılar
  • Daha dün bakan et ucuzlayacak dedi. Vergisiz ithalat. Ne oldu
  • Bugün mahalle kasabina şöyle 2-3 kiloluk bir dana kaburga ayarlayiver, gelip alicam dedim. Yokki ama istiyorsan perşembe günü sana özel getirteyim dedi :).

Kasap kaburga niye satmiyon dedigimde, yaa millet kıyma alamiyo tavuk alamiyo sen kaburga istiyon diyo. Kemikli haslamalik veriyim atarsın fırına diyo, dedim onu sen yee,,, perşembe günü kaburgam hazirolsun 1 kiloda uykuluk getirt :).

Param var laaa, 3-5 tanede bira çakarım etide persembe alır cumartesiye kadar dinlendiririm. Sonra ver fırına ohhhh miss.

Napim sevmiyom makarnayla ayrani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi britos -- 13 Ağustos 2017; 1:37:8 >
  • Zam değildir hocam o güncelleme zam olsa duramazsın.

• Zaten et almıyordum benlik sıkıntı yok. Şaka bir yana harbinden ayın 15'inden 15'ine 1 kg et alırız onunda 500 gramı mantı yapılır 500 gram da bir yemeğe katılır bitti et yüzü gördüğümüz yok tavuk etine zam gelmiş herhal ot toplayıp yeriz artık.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.