Şimdi Ara

Etab 4 te batarya şoklama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben bundan 3 yıl önce verilen meb in e tab4 sürümünğ kullanmaktayım
    Şarj süresi cok iyi gidiyordu ama ben bir halt yedim şarjını tamamen bitirdim yani yüzde 0 oldu kapandı bundan sonrada artık hiç 100 de 100 sarj olmamaya basladı yüzde 60 olursa oluyor o da bazen hiç olmadığıda oluyor
    Bataryayı şoklasam düzelirmi acaba
    Ders videolarımı kitaplarımı hep bu tablet üzerinden hallediyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Up

• Şoklamak derken??

Cihaz rootluysa bi batarya kalibrasyonu yapin bence

• Cihaz rootlu degil hocam ya ama şarj süresş cok iyi gidiyordu şimdi hiç şarj olmuyor

Şoklamayı bende nette öğrendim ölen bataryayı diriltmek için kullandıkları bir yöntemmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: wardsg1

Cihaz rootlu degil hocam ya ama şarj süresş cok iyi gidiyordu şimdi hiç şarj olmuyor

Şoklamayı bende nette öğrendim ölen bataryayı diriltmek için kullandıkları bir yöntemmiş

aman elinizde patlamasin da

• Hocam bilmiyorum ya harikaydı tablet

Up

• Başka bi şarj kablosu deneyin. Aynı durum benim başıma da gelmişti
  • denedim hocam farklı adaptörde denedim
  • şokladiniz mi

• Hayır ufak bir ilçede oturuyorum birkaç yere sordum şoklarmısın diye ama tanım yapmak zorunda kaldım onlarda bilmiyor yani biryer varmış oraya götürücem ama erteleyip duruyorum

• quote:

Hayır ufak bir ilçede oturuyorum birkaç yere sordum şoklarmısın diye ama tanım yapmak zorunda kaldım onlarda bilmiyor yani biryer varmış oraya götürücem ama erteleyip duruyorum

ben de merak ediyorum nasil bi islem oldugunu, yaptirinca beni alintilayip anlatin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

quote:

Hayır ufak bir ilçede oturuyorum birkaç yere sordum şoklarmısın diye ama tanım yapmak zorunda kaldım onlarda bilmiyor yani biryer varmış oraya götürücem ama erteleyip duruyorum

ben de merak ediyorum nasil bi islem oldugunu, yaptirinca beni alintilayip anlatin hocam

bataryayı degistirdik 60 tlye oldu hocam
  • hayirli olsun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba hocam.
    meb'in verdiği e tab 4'ün tv bağlantısı için HDMI çıkışı var mı ?
    birde müsait olduğunuzda tabletin girişlerinin resimleri gönderebilir misin..
    bu tabletten almayı düşünüyorumda, satıcının ilana verdiğiyle, internetteki özellikler pek birbirini tutmuyor.
    en azından sizin sayenizde bilgi sağlaması yapmış olurum.
    iyi günler.
  • abasaran kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam hdmi giriş yeri zannederim yok yardımcı olmak içün elime aldım fotoğraflarını atıcaktım ama zaten bir kulaklık girişi var birde şarj girişi bu kadar normal işler için gayet güzel birbtablet herbişimi görüyor

• quote:

Merhaba hocam hdmi giriş yeri zannederim yok yardımcı olmak içün elime aldım fotoğraflarını atıcaktım ama zaten bir kulaklık girişi var birde şarj girişi bu kadar normal işler için gayet güzel birbtablet herbişimi görüyor

anladım hocam. çok teşekkürler.
    ben alıp tvye bağlayarak kullanmak istiyordum. hdmi çıkışı yoksa hiçbir işime yarama o zaman.

tekrardan teşekkürler, iyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.