Şimdi Ara

Et ve Süt Kurumu Konserve Kuşbaşı ve Kıyma %25 İndirim (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
5
Favori
55.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Et yemedim ama konserve kıyma yiyenin kendine sayısı yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneme amaçlı bir kez E.S.K. konserve kıyması aldım, valla yaş kedi maması daha lezizdir. Midemi bozdu da sokaktaki kediye verdim o yedi

• Kiyma hakkaten cok kötü. Sanki suda haslayip kutuya doldurmuslar direkt. Kiymanin kendisi iyi belki ama
    cok fazla suda kaynatılıp corbaya cevirmisler güzelim kiymayi. Konu basindaki damak zevki olmayanlarin iyi yorumlarina kandik.
    Kuşbaşı olani idare eder, tabi kasaptan alinan gibi olmuyor haliyle yine de. Parasina göre, ne kadar ekmek o kadar köfte.
    Bazen konu yorumlarını sonuna kadar takip etmek lazim. Paribu pizza konusunda da mobilde ilk siparişte sufle bedava dendi ama kodun nereye girilecegi konu sonuna doğru netleşti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 26 Mayıs 2022; 11:8:38 >
  • rebelmummy kullanıcısına yanıt

Kardeş sen norveç'i tarif etmişsin, ülkenin tüm kurumları yozlaşmışken bu kurumun bu şekilde çalışması İMKANSIZ!

Sektörün içinde falan olmaya gerek yok, askere bile kaç defa bozuk et-tavuk yedirdiler göya en disiplinli kurum.

Bu dedikleri kağıt üzerinde ve mevzuatta yazan kısmı olabilir yalnız bu kurumu denetleyen bağımsız rapor yazan bir yer var mı? Yok

Bu ortamda olamaz da zaten, tüm devlet kurumları tek bir zümrenin çıkarları için çalışıyor halk için değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark_Soul -- 27 Mayıs 2022; 14:16:4 >
  • kıyma 800gr yazıyor fakat yağını suyunu vs. süzünce ölçmedim ama 300gr civarı kalıyor. Kıymayı arıca tatlandırmak lazım yoksa çok lezzetsiz.

kuşbaşı; kıymadan hallice çok yumuşak. ama bu yenilebilir böreklerde tostta vs. kullanılabilir.

dana kavurma; Beni en çok memnun eden bu oldu. İçerisinden az da olsa yumuşak kısımları oluyor onları ayırıp çöpe atıyorum denk geldikçe. Yağını da tencerede hafif hafif pişirerek akıtıyorum ve süzüyorum.

• Dark_Soul kullanıcısına yanıt
    Birkaç ay önce er kantininden aldım parasıyla.
    Et ve Süt Kurumu Konserve Kuşbaşı ve Kıyma %25 İndirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dark_Soul kullanıcısına yanıt

Hocam sadece esk için konuşuyorum. Bahsettiğiniz kadar kötü değil. Bu adamlar kamu çalışanı olduğundan kasap kadar agresif kar amacı gütmez. Ha şuda bir gerçek kasap kısmı kaliteli ürünü tezgahta ucuz ürünü de lokanta vs yerlerde eritir. Oradaki eti kaliteli olarak görmeniz bu yüzden. İki tarafa da çokca satış yapmış birisi olarak tavsiyem kasap çok yakınınız değilse esk ürünleridir.

• muhteşem.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    lost
  • Et ve Süt Kurumu Konserve Kuşbaşı ve Kıyma %25 İndirim 

• konserve kavurmasını yedim inanın çok kötü. yarısını attım. Midesine güvenen denesin derim. öyle bildiğiniz kavurma gibi değil.

• Tarım kredi de kıyması aldık. 39 TL. Dolma, sarma için kullanarak bitirebildik. Diğer yemekler için kötü oldu ama sarma içinde güzel oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok kötülenmiş ama ben aldım hatta annemede stoklu aldım kıyma direkt suyu ile kavurursanız mama gibi oluyor evet ama şöyle kullanıyoruz biz önce buz dolabına koyuyoruz sonra üstündeki yağı ayrı bir kaba suyu ayrı bir kaba katı maddesini ayrı bir kaba alıyoruz yağı ile katı maddeyi kavurup kavrulmuş kıyma olarak kullanıyoruz yarı pişmiş gibi çünkü suyunu da çorbaya katıyoruz. Yani çok iyi değil tabi ama kilosu yarı fiyata geliyor gibi çünkü ilk çıkmış hali ile katı maddesi 613 gram gibi oluyor ki yarı pişmiş siz çiğ kıyma alsanız 700-800 gr lık kıyma olması gerekir ki 600 gr kalsın kavrulduğun da yani öyle kendisine saygısı yok felan filan ayıp oluyor yani gayet yenilebilir durumda he et balık kurumu olsa şehrimde direkt çiğ alırım ama bursa da yok tarım kooparatiften bunu aldık gayet kullanıyoruz.

• Beylikdüzündeki magazada konserve kusbasi varmi acaba yakin zamanda gidip gören varmi

• hogokce kullanıcısına yanıt
    Hocam kime ne anlatmaya çalışıyorsunuz bırakın, kar amacı gütmeyen memur yerine sokaktaki kasap a güvensin arkadaşlar :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt

lezzetiyok gibi et tadı

• narsess kullanıcısına yanıt
    Dolma içinde tüketebildik. Majarba ve yumurta ile denedim tatsız suda haşlanmış sanırım ondan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Getirde 126 lira
    Et ve Süt Kurumu Konserve Kuşbaşı ve Kıyma %25 İndirim

• eminxconan E kullanıcısına yanıt

Bölgesel olabilir mi nasıl arattınız ürünü

• eminxconan E kullanıcısına yanıt

Bu kavurmami

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.