Şimdi Ara

Essential Phone satmayınca 200 dolar indirim yapıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aldım bakalım cumartesi günü arkadaş yanında getiriyor :D
    Mi5S zaten iyiydi bakalım bu nasılmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzdalDoğru

200 dolar birden indiğine göre demek ki kar marjı oldukça yüksekmiş. Neredeyse %30 indirim yapılması cihazların gerçekten normal fiyatının çok üstünde satıldığını gösteriyor. Bu tüm markalar için geçerli. Allahtan xiaomi gibi firmalar var da biraz insaflı fiyata telefon alabiliyoruz.

Xiaomi'nin derdi ekosistem kurmak o yüzden telefonlardan kar etmiyor. Benzer politikayı gütmediği için ancak Samsung eleştirilebilir bence diğerlerinin böyle bir gücü yok hele bu tarz sadece telefon üreten firmalar fiyat olarak rekabet edemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle ticaret olmz bunlar batar.

• S8'in yarı fiyatına diye yorum yapanlar S8'in yurtdışı fiyatını bilmiyor herhalde.

• Aynen öyle katılıyorum,aynısı Samsung ve Apple için de geçerli.

• Yine pahalı az daha bekleyin yine indirim yapacaklar hemde seve seve
  • Bu firmanin 2 telefonunun fiyatini merak ediyorum. Hele tutarsa bunlar apple fiyati uygular.

• telefon geldi, Mi 5S 128GB ile karşılatırırsam arayüz acayip bir şekilde hızlı ve tepkileri çok iyi. Stok android kullanıyor, cihaz gerçekten kurşun gibi ağır geliyor eldeyken, ekran muhteşem, kamera için şimdilik yorum yapamam kullandıkça farkını anlayabilirim. Sesi gerçek tatmin edici ve Mi 5S'ten kesinlikle daha yüksek ve net. parmak izi okuyucuyu daha denemedim, Yanyana koyunca Mi 5S'ten kasa olarak daha küçük, Mi 5S 5.15 inch Essential 5.74inch olmasına rağmen daha küçük. Bir de ben aldıktan sonra Amazon yeni bir kampanya ile 360 derece kamerası ile 549 dolara sattı. Bana maliyeti 500 dolar+128 dolar gümrük ve pasaporta işletme vergisi oldu. Kullandıkça sorulara cevap vermeye çalışırım.
    İyi forumlar,

• merm M kullanıcısına yanıt
    Oneplus 5t almayı düşünürken neden alınmaz konulu bir video da gördüğüm essential ı araştırmaya başladım. Oneplus one kullanıcısıyım ve ekran kırılması haricinde hiçbir sıkıntım yok. Tecrübelerini ve olumlu olumsuz yorumlarınız çok önemli teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuncturedi T kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben kullanmıyorum kardeşim kullanıyor ama normal de ince eleyip sık dokuyan biridir. Acayip memnun şimdiye kadar, özellikle arayüz hızı ve kullanımında çok memnun. pili de iki gün yetiyor dedi. tek sıkıntısı yedek parça bulmak imkansız. ve amazondan aldığımız ekran koruyucu hala gelmedi.

• eşantiyon phone diye isim koyarsan kimse

almaz tabii ki :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.