DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
ESSE Sigara İçen / Bilen Varmıdır ??? Zararı Varmıdır
4
Cevap
1
Favori
18.824
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> ESSE Sigara İçen / Bilen Varmıdır ??? Zararı Varmıdır
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      30 Kasım 2010 22:00:50
      Arkadaşlar Genelde Mentollu İçerim Ancak Sanki İyi Bişi Gibi Geliyor Nefes Açıyor Falan Diyo Bazıları :D
      Acaba zararlımıdır Paketi 3TL

Genelde Yaşlılar Falanda görüyorum alıyor hep güngören pazarda satılıyor bi tek tekel ürünü değil sanırım
      bunun bide sadesi var o nasıl zararlımı ??? dumanıda fazla çıkmıyor genelde ben prestige falan içerimde zararlı diye bıraktım esseye başladım

bir kaynaktan edindiğim bilgiye göre

Esse Super Slims Blue Cigarettes (blue color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 4.5 mg, Nicotine: 0.45 mg
      Esse Super Slims Field Cigarettes (lila color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 2.5 mg, Nicotine: 0.25 mg
      Esse Super Slims Cigarettes (red color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 6.5 mg, Nicotine: 0.65 mg
      Esse Super Slims Menthol Cigarettes (green color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 6.0 mg, Nicotine: 0.5 mg
      Esse Super Slims Special Gold Cigarettes (gold color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 3.5 mg, Nicotine: 0.4 mg

• Yüzbaşı
      398 Mesaj
      30 Kasım 2010 22:08:33
      sigara zararlımı diye soruyorsun resmen

• Binbaşı
      1892 Mesaj
      30 Kasım 2010 23:18:39
      Sigara nefes mi açıyor?

Kimilerini boğan deniz, kimilerine yeni kıtalar gösterir.
    • Yüzbaşı
      640 Mesaj
      30 Kasım 2010 23:32:19
      ilk defa senden duyuyorum

• Yarbay
      2193 Mesaj
      01 Aralık 2010 22:21:31
      Mentollü sigaralar bir ferahlık hissi versede bir de yanmış mentol veriyorlar :) Ben normal zehirliyorum kendimi.

HER ŞEYİ BİLİYORUM DİYE BİR İDDİAM YOK. YANLIŞIM VARSA DÜZELTİN. Kİ BEN DE DOĞRUSUNU ÖĞRENMİŞ OLAYIM.
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.