DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
ESSE Sigara İçen / Bilen Varmıdır ??? Zararı Varmıdır
4
Cevap
1
Favori
19.767
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> ESSE Sigara İçen / Bilen Varmıdır ??? Zararı Varmıdır
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      30 Kasım 2010 22:00:50 Konu Sahibi
      Arkadaşlar Genelde Mentollu İçerim Ancak Sanki İyi Bişi Gibi Geliyor Nefes Açıyor Falan Diyo Bazıları :D
      Acaba zararlımıdır Paketi 3TL

Genelde Yaşlılar Falanda görüyorum alıyor hep güngören pazarda satılıyor bi tek tekel ürünü değil sanırım
      bunun bide sadesi var o nasıl zararlımı ??? dumanıda fazla çıkmıyor genelde ben prestige falan içerimde zararlı diye bıraktım esseye başladım

bir kaynaktan edindiğim bilgiye göre

Esse Super Slims Blue Cigarettes (blue color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 4.5 mg, Nicotine: 0.45 mg
      Esse Super Slims Field Cigarettes (lila color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 2.5 mg, Nicotine: 0.25 mg
      Esse Super Slims Cigarettes (red color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 6.5 mg, Nicotine: 0.65 mg
      Esse Super Slims Menthol Cigarettes (green color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 6.0 mg, Nicotine: 0.5 mg
      Esse Super Slims Special Gold Cigarettes (gold color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 3.5 mg, Nicotine: 0.4 mg

|
      |

• Yüzbaşı
      398 Mesaj
      30 Kasım 2010 22:08:33
      sigara zararlımı diye soruyorsun resmen
      |
      |

• Binbaşı
      1892 Mesaj
      30 Kasım 2010 23:18:39
      Sigara nefes mi açıyor?
      |
      |

Kimilerini boğan deniz, kimilerine yeni kıtalar gösterir.
    • Yüzbaşı
      653 Mesaj
      30 Kasım 2010 23:32:19
      ilk defa senden duyuyorum
      |
      |

• Yarbay
      2204 Mesaj
      01 Aralık 2010 22:21:31
      Mentollü sigaralar bir ferahlık hissi versede bir de yanmış mentol veriyorlar :) Ben normal zehirliyorum kendimi.
      |
      |

HER ŞEYİ BİLİYORUM DİYE BİR İDDİAM YOK. YANLIŞIM VARSA DÜZELTİN. Kİ BEN DE DOĞRUSUNU ÖĞRENMİŞ OLAYIM.
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
modasor
ses yalıtımı
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,450
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.