Şimdi Ara

ESSE Sigara İçen / Bilen Varmıdır ??? Zararı Varmıdır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
23.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Genelde Mentollu İçerim Ancak Sanki İyi Bişi Gibi Geliyor Nefes Açıyor Falan Diyo Bazıları :D
    Acaba zararlımıdır Paketi 3TL

Genelde Yaşlılar Falanda görüyorum alıyor hep güngören pazarda satılıyor bi tek tekel ürünü değil sanırım
    bunun bide sadesi var o nasıl zararlımı ??? dumanıda fazla çıkmıyor genelde ben prestige falan içerimde zararlı diye bıraktım esseye başladım

bir kaynaktan edindiğim bilgiye göre

Esse Super Slims Blue Cigarettes (blue color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 4.5 mg, Nicotine: 0.45 mg
    Esse Super Slims Field Cigarettes (lila color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 2.5 mg, Nicotine: 0.25 mg
    Esse Super Slims Cigarettes (red color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 6.5 mg, Nicotine: 0.65 mg
    Esse Super Slims Menthol Cigarettes (green color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 6.0 mg, Nicotine: 0.5 mg
    Esse Super Slims Special Gold Cigarettes (gold color) – 100 mm long, 20 filter-cigarettes, Tar: 3.5 mg, Nicotine: 0.4 mg

ESSE Sigara İçen / Bilen Varmıdır ??? Zararı Varmıdır

• sigara zararlımı diye soruyorsun resmen
  • Sigara nefes mi açıyor?
  • ilk defa senden duyuyorum
  • Mentollü sigaralar bir ferahlık hissi versede bir de yanmış mentol veriyorlar :) Ben normal zehirliyorum kendimi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.