Şimdi Ara

ESŞ KULLANANLAR BİR BAKABİLİR Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
3
Favori
2.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Memnun musunuz? 2021 için tavsiye eder misiniz? Fiziğe full bununla başlayıp üstüne 1sb devam etmeyi düşünüyorum. Tavsiyeniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hem hoca çok bilgili hem de kitaplar güzel hazırlanmış ama çok yorucu bi anlatımı var mimik bile oynamıyo yani bitsin de gidek modunda biraz o yüzden ne zaman fizik çalışsam youtubeda falan buluyodum kendimi bu biraz benimle alakalı ama yani kolay sıkılan birisi değilsen çok zorlanmazsın
    fasiküllerin içinde çok zor sorular var testler ana kamp-ileri kamp-zirve olarak ayrılmıs bu seneki sorular ana kampdakilerden bile kolaydı yani ileri kamp-zirveyle falan uğraşanlar boşuna çözdü seneye inşallah zor bi sınav gelir de çalışanla çalışmayan ayırt edilir
    İsterseniz hiçbir şey izlemeden anlamaya çalışın, oluyorsa devam edin. Olmazsa Umut Öncül, Fizikle Barış, Vip Fizik vs. olur.

Ama bunları derken ESŞ'siz fizik olmaz gibi anlamayın,ESŞ'yi fiziği anlatan tek hoca gibi algılamayalım, tanrılaştırmayalım. ESŞ olmadan önce de insanlar fizikten çok iyi netler çıkarıyordu.

ESŞ'nin en önemli farkı öğrencilerin aklına takılan yerleri çok iyi bilmesi ve açıklaması.
  • Up

• Up

• updullah
  • Up

• Memnundum ama bazı konuları çok üst düzey anlatıyor (atom fiziğinin ilk dersi)
  • Up

• Memnunum ama bu seneki gibi ayt olacaksa cok kasmayin gerci bu sene ayt nin a si bile sinavda yok ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam seneye ne olacağı belli değil diye ayrıntısıyla öğrenmek gerekir gibi. 2019da girdiğimde 10 netim vardı. 2020de daha kolay olmasına ve fazla deneme çözmeme rağmen 8 net geldi dncşdmdkcsidldi

• JamesWallisHunt kullanıcısına yanıt
    Oha o nasil oldu hahshshsja

• Vallaha anlayamadım hocam. D

• Hocam bence fende sorun yoktu klasik Ayt idi. Matematik sorunluydu.
  • hocam ben yeni aldım bu sene. ben de mezunum birkaç dersini izleyim dedim bayağı güzel anlatıyor ya tavsiye ederim imkanınız varsa.
  • Jasonn Bourne kullanıcısına yanıt
    O zaman feni calisan yapiyor diyebiliriz cunku gecen sene calismamistim bu sene fen kastim bunu mu sormuslar dedim

• Temel bilginiz olmadan ESŞ izlemeyin, ağır gelir. Ben Umut Öncül izleyip bilgilerin mantığını anlamak için ESŞ izliyordum.

• Temel bayağı iyi hocam, bu yıl fullemek istiyorum yani garantiye almak için.

• Öyle, ayt Matematik de öyle. Sınav zor olsaydı çok işime gelirdi. Seneye bir daha deneyeceğim şansımı. Siz de girecek misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jasonn Bourne -- 31 Temmuz 2020; 20:21:26 >
  • Jasonn Bourne kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış alıntıladınız
  • JamesWallisHunt kullanıcısına yanıt
    Alın gitsin hocam. ÖSYM fizikte temel sorular soruyor ancak bu sorular konuların mantığını anlamadan yapılamıyor maalesef. Bu yüzden çok kolay soruyorlar zaten ya, diyenlere aldırmayın.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.