Şimdi Ara

ESŞ için iyi bir zaman mı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • diye düşünüyorum şu an 11.sınıfım elektriğe geçtim ve elektrik öncesi konularda tekrara ihtiyacım var sanki mantığı tam oturmamış gibi Şimdi 11 sınıf setini alsam okulla beraber elektriği götürürken arkadaki konuları da esşden izlesem nasıl olur
    yani 11 bitmek üzere ama sağlam kapatmak istiyorum sizce ne yapmalıyım

• Al güzel olur.
  • He arkadaş doğru diyor yazın ESŞ toplu ban atar paran ziyan olur.
  • Sonraki dönem al tüm seti alırsın hem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam 11 paketine o kadar para vereceğinize bence yazın AYT paketi alın. TYT YouTube ve ders kitabından halledersiniz.

Ayrıca sınıf paketlerinin geçerliliği 2021 Eylülde bitiyor yani şu an alırsanız yazın kullanabilirsiniz bildiğim kadarıyla ama dönem içi erişiminiz kapatılır.

• Hocam sitesinde dediklerine göre eski öğrenci indirimi diye bi şey varmış böyle ara sınıf artı paketlerde yardımcı oluyomuş
  • Hocam yazın ayt fizikten(11) sadece soru çözmek istiyorum o yüzden yaza kadar tam sağlamlaştıriyim diye demiştim zaten konularda temelim var
  • 11 paketi 1 eylülde bitiyomuş yazın açıkmış
  • müşteri hizmetleri ile görüş yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

• Sağ olun hocam almaya karar verdim zaten.
  • 2022 setimiz yakında çıkacak. Yani seneye de geçerli olacak bir setiniz olacak. Bunun için WhatsApp hattımıza ya da canlı desteğe ulaşabilirsiniz.

• ertansinansahin kullanıcısına yanıt

biz alalı çok oldu hocam.

• 2022 için devam edecekseniz zaten indirimleriniz olacak, yani önceden başlamanız iyi olmuş.

Hocam yazılılardan sonra, mayıs ortalarında çıkar mı o zamanlar TYT Fizik başlamak istiyorum da.

• Manwe.Sulimo kullanıcısına yanıt

Çok daha önce çıkmış olacak bir aksaklık olmazsa.

• Hocam ayt denemeniz ne zaman çıkacak birde ayt denemesi çıkınca tyt ve ayt denemelerini beraber alınca kargo bedava kampanyası olacak mı?

• Öyleyse hemen alırım. 11.sınıf setinizi kullanan biri olarak , kaç ₺'ye mal olur bana?

hocam ben 2021'dim. setinizi aldım ama 9.sınıf hareket ve kuvvet 11.sınıf hareket dinledikten sonra bıraktım. ben mi anlamıyorum bilmiyorum ama hiçbir şey anlamadım. yoluma altuğ güneş ile devam ettim. o kadar para da boşa gitmiş oldu  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.