Şimdi Ara

@ eSqUaLl (bozuk ASUS , hala forumda ..Sondaki resme DİKKAT) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
4.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçmiş olsun arkadaşım. Bu arada bazı arkadaşların burada yazıyor olmaları biraz zoruma gitti.

bugrascb; bana sattığın işlemciye hiç baktın mı acaba? Pinlerin bir kısmı tamir görmüş, bir kısmı ise eğikti. Bilgin olsun.
  • valla dostum öncelikle geçmiş olsun.benimde yakınlarda başımdan böyle birşey geçti sorunlu alışverişlerede koydum zaten.beni uyutmaya çalışan arkadaş 20 gün sonra mesaj atmış.tabiki çözüm sağlamayacak bir mesaj.bu forumda gördüğüm birçok kullanıcı var bazıları keni kullandıkları ürünleri satıyor bazılarıda bilgisayarcı ama işte aralarından böyle haysiyeti olmayanlarda çıkıyor.tekrar geçmiş olsun.
  • Böyle kişiler yüzünden kimse referanssızlardan alışveriş etmiyo valla... sürünüyoruz yani ...
  • Geçmiş olsun o arkadasın yerinde olsam sana ne kadar zarar verdiyse parasını gönderirdim.Gerçi bunu yapabilecek biri baştan seni bu kadar uğraştırmazdı.
  • Arkadaşım boşuna bekleme, ben eSqUaLl'ye ''erdem'''e dfi x48 anakart 2 tane 3870 x2 e-8500 işlemci vermiştim, dfi ve e*8500'ü ödemişti fakat 2 tane 3870 x2 için bi hafta müsade et demişti, olur dedim 1 yılı geçmediyse 1 yıl olmuştur ödemesi yapmadı, elimde bi belge yok olan bizim kartlara oldu.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.