Şimdi Ara

Espresso Makinesi tavsiyesi!!! (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.156
Cevap
94
Favori
232.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba benim gaggia classic pro modeli espresso makinem var satmayı düşünüyorum ilgilenirseniz detayları öm yoluyla iletebilirim.

• 7 yıldan fazla olmuştur belki alalı hala canavar gibi çalışıyor
     Espresso Makinesi tavsiyesi!!!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Philips ep2210 ile ep2231 arasında 700 TL gibi bir fark var. Özellik olarak ise 2231 de lattego eklenmiş. Kullanan arkadaşlar buna değecek bir fark mı? Bu konuda yorum yapabilir misiniz?
  • golgebir kullanıcısına yanıt

Henuz almadim ama cok arastirdim, eger agirlikli sutlu kahve iciyorsaniz kesinlikle deger

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir süredir kahve makinesi bakıyorum ama hangi tür bir cihaz seçmeliyim karar veremedim. kahve gurmesi değiliz, gün içinde ortalama 4 fincan kahve tüketiliyor evde. genellikle ikisi sütlü ikisi sade.

Melitta CI Touch F630-101 gibi bir tuşla istediğiniz kahveyi direkt hazırlayıp verenlerden mi,

Gaggia Naviglio Della gibi kahveyi tek tuşla hazırlayan, süt köpürtücüsü bağımsız kullanılabilen mi?

Sage Appliances SES875 gibi kahveyi kendi değirmeninde çekip kendiniz temperleyip kullanacağınız bir cihaz mı?

Gaggia RI8433/14 Viva gibi kahve değirmeni filan olmayan bir cihaz mı almalıyım?

sanırım bu cihazlar, tam otomatik, yarı otomatik ve manuel olarak ayrılıyor. hangi türün artısı eksisi nedir bilmiyorum. tek tuşa basarak kahvemin kupamda hazır olarak sunulması çok cazip geliyor ama hem o tip makineler görece pahalı hem de sanırım arada değişik denemeler yapmaya pek elverişli değil. kahve türünü değiştirmediğiniz sürece hep aynı tattaki kahveyi içiyorsunuz galiba.

bütçem 4.000 tl civarına kadar çıkabilir. ama ne kadar ucuz o kadar iyi.

• Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi.

Tam otomatik makine olup çekirdek kahveyi ekspresso, Cafe crema, cappichino ve latte gibi kahveleri 3 dakikada yapabiliyorsunuz.
    Kalıcı bol köpük ve üstelik sütü buzdolabından henüz çıkartmış olun, kahvenizi soğuk süte rağmen bardağa el değmiyor.
    Evet doğru okudunuz. Dolaptan soğuk sütü bardağa döküp makine ağzına yerleştirin ve tek tuş ile sıcacık kahvenizi için.

Forumda, " Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi" ni arayarak ayrıntılı kullanıcı deneyimine ulaşabileceksiniz.

Espresso Makinesi tavsiyesi!!!  Espresso Makinesi tavsiyesi!!!  Espresso Makinesi tavsiyesi!!!  Espresso Makinesi tavsiyesi!!!  Espresso Makinesi tavsiyesi!!!  Espresso Makinesi tavsiyesi!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enenengin -- 7 Nisan 2021; 14:10:46 >

• arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

evimde rahatça kullanabileceğim, sütlü köpüklü kahveler yapabileceğim bir makine arıyorum. Kahve çekmek vs ile uğraşmak pek istemiyorum, tam otomatik makina önerileriniz nelerdir? bütçe 3000-5000 tl arası. Bu paraya tam otomatik değil de delonghi ecov 311 ya da gaggia'nın RI8525/01 tarzı bir makina mı almalıyım? açıkçası bu konuda pek fikrim yok, önerilerinize açığım, nereden almalıyım?

• DrBilgin D kullanıcısına yanıt

sizinle aynı sebeplerden Delonghi Esam 2600 aldım geçenlerde amazondan. 2900 tl gibi bir ücreti vardı. makinadan çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: enigma_e

sizinle aynı sebeplerden Delonghi Esam 2600 aldım geçenlerde amazondan. 2900 tl gibi bir ücreti vardı. makinadan çok memnunum.

aldığınız ürün ile süt köpürtme olsun, kahve lezzeti olsun, nasıl? french press'e göre bariz fark var mı? amazon.com.tr ye baktığımda 4674 tl görünüyor, siz nasıl o rakama aldınız? ya da ne zaman aldınız?

Ben geçen hafta delonghi esam4000 aldım. Hatta biraz önce de kullanan var mı bir kaç sorum olacak diye konu da açtım :) ama bu cihaza sahip biri varsa burdan da sorarım yazarsa.
    Makinayı size tavsiye etmek için kısa bir süre,yaklaşık 10 fincan falan kahve yapmışımdır henüz ama her yaptığım kahvede vay bu çok iyi olmuş bu daha iyi olmuş diyip duruyoruz :) şuan fiyatı 3700-4000 arası. Ben Letgodan paketi bile açılmamış, garantisi başlayalı on gün olmuş bir makinayı 2500e aldım. Makina marka modeline karar verince letgoya da bir göz atın derim,hediye geliyor insanlara ve açmadan satmak istiyorlar.

büyük bahar indiriminden almıştım ben amazon germany satıcısından. vergilerle filan o fiyata gelmişti. süt köpürtmesi başarılı. buz dolabından çıkan sütü köpürtüyorum içilmeyecek kadar sıcak yapıyor. işin kahve boyutu da kullanılan çekirdekle alakalı. öğütücüsü başarılı. kendinize uygun çekirdek bulup uygun ayarda öğütüp uygun su miktarını tutturunca harika kahveler yapabilirsiniz.

esam 4000 ile 2600 arasında da pek fark yok. tüm özellikleri aynı, sadece kullanılan tuşlar filan farklı benim tespit edebildiğim kdarı ile. hangisini daha uygun fiyata bulursanız onu alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: enenengin

Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi.

Tam otomatik makine olup çekirdek kahveyi ekspresso, Cafe crema, cappichino ve latte gibi kahveleri 3 dakikada yapabiliyorsunuz.
    Kalıcı bol köpük ve üstelik sütü buzdolabından henüz çıkartmış olun, kahvenizi soğuk süte rağmen bardağa el değmiyor.
    Evet doğru okudunuz. Dolaptan soğuk sütü bardağa döküp makine ağzına yerleştirin ve tek tuş ile sıcacık kahvenizi için.

Forumda, " Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi" ni arayarak ayrıntılı kullanıcı deneyimine ulaşabileceksiniz.

Bende aynı makinaya sahibim. Memnunum da. Tek sıkıntısı (bence) capuccino ve latte nin 250 ml lik bardaklara uymaması. Güzel bir kahve bardağı veya çift camlı bardak almak gerek, yoksa taşıyor. Günde 3 kere espresso yaparım bu makinadan. Hayat kurtarıcım

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Evet, küçük - büyük bardak seçimi yapılamıyor maalesef. Süt haznesi yok. Sütü kendin bardağa döküyorsun. İster soğuk ister ılık yada sıcak. Bu bardağı makineye koyuyor ve istediğin kahveye basıyorsun. 3 dk sonra sıcacık kahven hazır. Bardağa el değmiyor üstelik. Otomatik makinelerin genel şikayeti kahvenin soğuk ılık olması. Ama bu makinede böyle bir şikayet sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enenengin -- 30 Nisan 2021; 21:28:14 >
  • enenengin E kullanıcısına yanıt
    Hocam ml ayarını latteye basılı tutunca o dolum ekranında tekrar basınca bırakmasını istediğiniz yerde yapabilirsiniz ancak yine 250mlyi kurtarmıyor.

• Amazondan aldığım Delonghi Esam 2600 Kahve Makinasını aldığım fiyattan satmayı düşünüyorum. Bir kaç gün içinde talip çukmazsa 15 gün koşulsuz iade süreci dolmadan Amazona iade edeceğim.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0037LORXU/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_M1EDMXRD248C48NFGDNH?_encoding=UTF8&psc=1

• enigma_e E kullanıcısına yanıt

Neden satıyorsunuz hocam

• Kaça aldınız hocam hala memnun musunuz.

• Marmarali M kullanıcısına yanıt

Bize hitap etmedi. Günde 2 fincan bol sütlü kahve tüketiyoruz en fazla. Gereksiz masraf gibi geldi. French press ve sütlü türk kahvesi yetiyor bize. Amazon'a da iade başvurusu yaptım yarın kargolayacağım. Birinin işini görecekse ona da satabilirim benim için değişen bir şey yok.

• enigma_e E kullanıcısına yanıt

Ne karara almıştınız hocam ürünün linki var mi bakayım

• Marmarali M kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.