Şimdi Ara

ESPN fenerbahce ve Turkiye'yi tanimiyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BJK li birisi yine yürek yemiş konu açıp FB ye saldırmış , Avrupa sizi tanımıyor ehehehe diye. Evladım, bi Avrupalının FB yi tanımayıp da BJK yi bilebilme ihtimali var mıdır?

Evladım dedim, kusura bakma 32 yaşındayım, evladım olsa senle akran olurdu diye dedim.

Türkiye ye hakarettir.

Diğer hususta sorsan Sevilla'yı bilir ESPN, FB tanımaması ilginç, bi ara fena kanırtmıştı çünkü, yankıları hala sürüyor demek ki İspanya da.
  • Yalniz ESPN in amerikan kanali oldugunu bilmelisin. Avrupa degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han

Aklı sıra Fenerbahçe'yi küçümsüyor konuyu açan. Avrupa'da tanınıyorsanız bunun en büyük sebebi Liverpool dur. Yani kimse sizi başarılısınız diye tanımıyor. Daha avrupa liginde gruptan çıkamıyorsunuz boş yapmayın.

Aynen bunu yazacaktım, şu yorumu GS'li bir arkadaş yapsa makara yapmak hakkıdır, adam haklı der okur geçerim ama BJK'li bir vatandaşın yazması abesle iştigal.

Fikret Başkan'ın çok sevdiği bir sözü var, sürekli kullanır "Kimse bizim aklımızla alay etmesin" der. Aynen öyle, konuyu açan arkadaş kimsenin aklıyla alay etmesin, Avrupa'da ses getirme, ün yapma anlamında en son konuşacak takımdır BJK 3 büyükler arasında.

Kazanın gelin biz de takdir edelim ama o zamana kadar başka malzemeler bulun kendinize lütfen, bu tutmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Sıfır çeken Averaj takımına dönen takım taraftarımı söylüyor bunu

Averaj takımı

Averaj
    Averaj

insaf -11 averajla bitirdiğiniz oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tristran -- 14 Ekim 2016; 20:59:24 >
  • crazygamer_wb C kullanıcısına yanıt
    Full time.

Ayrıca ESPN kim arkadaşlar konu bildiğin tahrik amaçlı.
  • Sigma Olumuc 7 Fb 1
    BU TAKIMI TANIYAN VAR MI ?
  • Beşiktaşlıların bir kısmı cidden sıkıntılı. İbretle izliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.