Şimdi Ara

ESP NE KADAR GEREKLİ AVANTAJLARI NELERDİR??? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
99.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • woloahl kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız ben bu bayramda bi kaza atlattım eğer esp olmasaydı Allah esirgesin bende şu anda burada olabileceğimi sanmıyorum.

Sakin bi yolda 160 ile 180 arasında giderken yol ayrımında bi araba yolun sağında durup soluna geçti ve ben ayağım frende önce soluna yöneldim sonra adam sola doğru yönelince ben sağından geçeyim dedim direk sağ yaptım ve araba bi taraftan savruluyor bi taraftan çizgisinde kalma mücadelesi veriyor ve benim lastikler inanılmaz gevremiş acayip kayıyor mevsim yaz lastikler kış lastiği neyse adamın sağından geçmeyi başardım ama adamı geçtikten sonra yaklaşık bi 50 metre belki daha fazla halen esp devredeydi düşünün ben adamı geçeli 50 60 metre olmuş halen toparlamamış ve toparlamaya çalışıyor ama iğne deliğinden geçercesine o ölü kışlık lastikleri ile yazın ortasında kazayı atlattım araç 2014 model Passat yalnız esp olmasaydı en iyi ihtimal araba takla atardı.

Esp abs ikisi bir olunca araba gerçekten çizgisini çok güzel koruyor

• nanoona N kullanıcısına yanıt
    Emniyet kemersiz binmekten esp siz arabaya binmek daha tehlikeli. Araba uçtuktan gayrı kemer olsa ne yazar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.