Şimdi Ara

ESOGÜ 2012 Girişliler! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
3.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bir de cok köpek var asırı yani bizim fakültenin kapısına kadar geldi.. kurt gorunumlu kopekler. ama sehir cok guzel inanılmaz rahat temiz sehir. Ben bu kadar duzenli sehir görmedim.ayrıca merkeze uzak degıl tramvayla 12-13 dk
  • kayıt oldum yer tuttum memlekete döndüm bile :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bidinnak

kayıt oldum yer tuttum memlekete döndüm bile :D

dostum şu öğrenci bilgi sisteminden indirdiğimiz sayfalarda boş kalan yerler ile ilgili sıkıntı oluyor mu?

birde kalacak yer apart mı yurt mu ücreti ne kadar?

ösys belgesini istediler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burk06 -- 4 Eylül 2012; 9:12:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burk06

quote:

dostum şu öğrenci bilgi sisteminden indirdiğimiz sayfalarda boş kalan yerler ile ilgili sıkıntı oluyor mu?

birde kalacak yer apart mı yurt mu ücreti ne kadar?

ösys belgesini istediler mi?

Ösys sonuç belgesi gerekmiyor öyle bişey yazmıyo zaten gerekli belgelerde. Boş kalan yer derken neyi diyosun mesela gerekli yerleri doldur ver sen kayıt görevlisi tek tek incelemiyor zaten belgeye var mı yok mu diye bakıyor. Kalacak yer konusunda ben osmangazi tarafında ege apartı buldum çok güzel lakin adamların fiyatlandırma olayı saçma ayrıca ücretleri sanırsam 4000-5500 arası bişey ve 1000 lira peşin kalanı 4 aya bölüyoruz deyince kaçarak uzaklaştık.Anadolu taraflarından apart tuttum ben yenibağlar mahallesi denen yerden.Apart fiyatları ortalama 2 kişilikler 350 tek kişilikler 400-500. 600 tl yede var benim kaldığım yerde.Sormak istediğin başka bişey varsa PM atabilirsin

• quote:

Kayıtta kuyruk çok oluyor mu peki?

Bir de kayıt sırası bize geldiğinde, ne kadar sürüyor kayıt işlemleri? Neler yaptırıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lıkır lıkır

quote:

Kayıtta kuyruk çok oluyor mu peki?

Bir de kayıt sırası bize geldiğinde, ne kadar sürüyor kayıt işlemleri? Neler yaptırıyorlar?

Yemekhane binası girişinde 3 sıra kuyruk vardı çok uzun değil hepsinin sırası ayrıydı iibf diyo mesela görevli sıradan giriyorsun bikaç kişi alıyo sırayla içeri giriyosun içerde bi kuyruk daha var ama orası az 5-10 dk bekledim yine iibf dediler girdik herkes kendi bölümünün kayıt masasını buluyo oraya yazı asmışlar zaten.Bide orda sıraya giriyorsun belgeleri teslim ediyosun eksik belge var mı diye bakıyo.Ardından kimlik fotokopisinin birini başka bi masaya bırakıyorsun söylüyor zaten.Aile hekimliği formuna ilgili masaya bırakıyosun.Çanta vs eşyaları alıp en son öğrenci kimlik kartı ve eskart sırasına giriyosun zor bişey yok. 8.30 da kayıtlar başladı bizim 8.15 fln ordaydım heralde 10 da bitti işim.

• quote:

Yemekhane binası girişinde 3 sıra kuyruk vardı çok uzun değil hepsinin sırası ayrıydı iibf diyo mesela görevli sıradan giriyorsun bikaç kişi alıyo sırayla içeri giriyosun içerde bi kuyruk daha var ama orası az 5-10 dk bekledim yine iibf dediler girdik herkes kendi bölümünün kayıt masasını buluyo oraya yazı asmışlar zaten.Bide orda sıraya giriyorsun belgeleri teslim ediyosun eksik belge var mı diye bakıyo.Ardından kimlik fotokopisinin birini başka bi masaya bırakıyorsun söylüyor zaten.Aile hekimliği formuna ilgili masaya bırakıyosun.Çanta vs eşyaları alıp en son öğrenci kimlik kartı ve eskart sırasına giriyosun zor bişey yok. 8.30 da kayıtlar başladı bizim 8.15 fln ordaydım heralde 10 da bitti işim.

Anladım. İyi bari çok sürmemiş, teşekkürler :) Ben de 2 gün sonra yola çıkıyorum... Bu arada hayırlı olsun senin de kaydın :)

• quote:

quote:

Anladım. İyi bari çok sürmemiş, teşekkürler :) Ben de 2 gün sonra yola çıkıyorum... Bu arada hayırlı olsun senin de kaydın :)

saolasın seninde hayırlı olsun şimdiden erken gitme şansın varsa git bence kalcak yer bakadur sizin kayıt en son günmüş dolabilir yurtlar fln

• quote:

quote:

saolasın seninde hayırlı olsun şimdiden erken gitme şansın varsa git bence kalcak yer bakadur sizin kayıt en son günmüş dolabilir yurtlar fln

Maalesef öyle bir şansım yok :) Özel ya da apart düşünmüyorum, şu aralar biraz karışık durumlar. O yüzden büyük ihtimal yurtların misafirhanesinde kalacağım...
  • Arkadaslar dikili taş mahallesi diye geçen bi yerde yurda yerleşicem sanırım. Burasının meşelik kampüsüne ulaşımı nasıldır bilen birisi kısaca bilgi verebilirmi?
  • ya arkadaşlar yurdun misafirhane olayı nasıl oluyor.herkes kalabilir mi bu misafirhanede biri bana anlatabilir mi lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustasporcu

ya arkadaşlar yurdun misafirhane olayı nasıl oluyor.herkes kalabilir mi bu misafirhanede biri bana anlatabilir mi lütfen

aynen hocut 1300. yedeğim oluyorsa ben kalırım misafirhanede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldof1

quote:

Orijinalden alıntı: okansss

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kayıt yaptım ama ne olacak bilmiyorum

kayıttan kastın formları doldurdun demi sadece cunku ders falan secemiyoruz?

aynen kyk'dan kayıt yaptım o kadar

ben ondan bahsetmediydim ben üni kaydından bahsetmistim sistem acılmıs kullanıcı adı sifre aldım oradaki formları doldurdum ama ders kayıdı yapılmıyor daha yurda ben de kyk dan basvurdum olmazsa ozel yurt veya aparta yazılacam artık

kullanıcı adı şifre nereden aldın okulun sitesinden mi

evet ana sayfasında ögrenci bilgi sistemine tıkla orada ilk defa alacaklar icin diyor oraya bas tc ni baba adını falan soruyor yazınca kullanıcı adı veriyor 12 haneli rakam seklinde sonra sifre belirliyorsun kendine

tamamdır dostum sağ ol

hocam ne yaptınız yerlestiniz mi eskisehire yerlestiyseniz tanısalım bulusalım diyecektim malum 4 sene okuyacaz burada sınıf arkadası olacagız buyuk ihtimalle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ders kayıtımı danışman henüz onaylamamış.sorun çıkar mı
  • Merhaba arkadaşlar aranizda hazirlik okuyup bu sene bölüme geçecek var mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.