Şimdi Ara

ESL One Cologne 2016 Pick'Em Challange [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
885
Cevap
7
Favori
10.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b0Ni

takımları hiç bilmiyorum rozet için ilk maç eksik aynısını (başlamış o) oynadım.

bol şanslar, evet ilk maçı kaçırdınız, astralis aldı. 1

puan neyseki ilk maçlar, diğer maçların zamanını kaçırmamaya çalışın,çünkü ileriki turların puanları cok yüksek
  • 2 bilgisayarı da açtım farklı farklı hesaplarla izliyorum. birinde twitch de açık, bir şey düşmedi.
  • Arkadaşlar şu sol alttaki mor twitch yorumlarını nasıl kapatıyoruz ? Onun bir kodu vardı kaybettim
  • zhee kullanıcısına yanıt
    altında tick var gotv sohbet yazıyor onun işaretini kaldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhee

Arkadaşlar şu sol alttaki mor twitch yorumlarını nasıl kapatıyoruz ? Onun bir kodu vardı kaybettim

tv_nochat 1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar, kurtulduk
  • Twitch 'te yayın geriden geliyor biraz. GoTv 'de spikeri kapatıp, yorumları kapatınca izleniyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nefer- -- 5 Temmuz 2016; 14:31:49 >
  • 2 adet D2 kasası çıktı arkadaşlar fiyatı nedir, ne değildir,ne yapmam lazım? Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLoneStar07

2 adet D2 kasası çıktı arkadaşlar fiyatı nedir, ne değildir,ne yapmam lazım? Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Sat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ariana Grande kullanıcısına yanıt
    Fiyat konusunda bi bilgim yok kaça koysam bilemedim
  • niye herkes fnatic i banko gruptan çıkar olarak görmüş. bende 1 g2 - 2 lg olur fnatic elenir. iki takımda son turnuvalarda fnatic e açık ara üstünlük sağladı. g2 6-1 fnatic son 3 karşılaşmadaki total sonuç. lg zaten son turnuvalarda banko final oynayan bir takım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLoneStar07

Fiyat konusunda bi bilgim yok kaça koysam bilemedim

pazarda kac liraysa koy işte hemen satilsin

• Navi 'ye verilen oran %99 'muş ya. Hakikaten çok net bir galibiyet oluyor.
  • arkadaşlar nip maçına 60 tl yatıracağım. kesin maç gibi gözüküyor. sizce?
  • VRUGNNNNNNNNNN ÜSTÜNE VURGUN BABA 2 BANKO MAÇ VAR 2000 DOLARDAN SALLIYORUZ YANILMA PAYI YOKTUR BANKODUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BOSS

VRUGNNNNNNNNNN ÜSTÜNE VURGUN BABA 2 BANKO MAÇ VAR 2000 DOLARDAN SALLIYORUZ YANILMA PAYI YOKTUR BANKODUR

Sen yaşıyon muya XD

• liquidi seçtik ama map train gg gibi :D

edit: gg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rest -- 5 Temmuz 2016; 17:55:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5-0 oldu bile. Tek kale maç olacak gibi.
  • Arkadaşlar steamı twitche bağladım, oyundan değil twitchten izliyorum ilk maçtan beri fakat 1 kutu bile düşmüş değil, yanlış yaptığım bir şey mi var yoksa şanssız mıyım?

ayrıca bu s1mple başka takımda değil miydi? ben mi yanlış hatırlıyorum? başka takımda ise hangi takımdan ne zaman geçti liquid'e?
  • Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    3 major ust uste sifir kutu ben aldim sen daha yolun basindasin ...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.