Şimdi Ara

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - Oktay KAYNARCA (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
16
Favori
58.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tipi nalları dikmedi mi yaw?
  • Oktar kaynarca gerçek hayatta sakatlandı zaten.Bu senaryo ile pasif konuma sokmuşlar iyileşene kadar.
  • Ünal bey gidici herhalde

Senaryo ile ilgili olduğunu sanmıyorum

Çok hasta görünüyordu,zayıflamış,yüzü gözü makyajla toparlanmaya çalışılıyordu.neyi var acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

Ünal bey gidici herhalde

Senaryo ile ilgili olduğunu sanmıyorum

Çok hasta görünüyordu,zayıflamış,yüzü gözü makyajla toparlanmaya çalışılıyordu.neyi var acaba

Bu akşam şu yazdığınızı sağlık personeli gözü ile değerlendirdim yeni bölümde;

-Ya Koah ya bronşit olmuş gerçek hayatta. Pnömoni de olabilir ama , pnömoni ciddi akut acile sebebiyet verebilir, o yüzdende riske edip bölümde oynatmazlardı.

-Türk dizi ve filmlerde ki oyuncular eğer rol gereği hasta olacaksa , bölüm içinde ki sağlık uygulamaları hep absürd olur, tansiyon aletinin yanlış bağlanması gibi. Ünal’ın sağ elinde ki branül olması gerektiği gibi profesyonelce damar içine yerleştirilmiş. Yani adama gerçekten de damar yolunda ilaç ve sıvı veriyorlar.

-Ayrıca birkaç yerde öksürüyor. Öksürük sekrasyonlu( balgamlı). Nefes darlığı çektiği de belli. Yani ilk madde de yazdıklarımı doğrular nitelikte. Ha belki viral enfeksiyon geçiriyorda olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• PuSaT28 P kullanıcısına yanıt
    Hocam sağlıkçı değilim ama adam bariz hastaydı ya dediğiniz benim de dikkatimi çekti hırıltılı nefes alıyordu bu kadarını da rol icabı yapamaz heralde zaten baya bitkin görünüyordu. Allah şifa versin çok iyi tiyatrocu inşallah eski sağlığına kavuşur.
    Bu arada Tipi'ye uyuz oldum ya insan çıkar ben değilim der dimi nasıl kabulleniyosun yok dünyada böyle bir şey. Ateş olduğunu anladı bari söyle de ki ben değilim öldürün ama gerçekte hain Ateş. Ne bileyim kimse öyle tribe girmez , bu şekilde ölümü kabullenmez haini anladığı halde. Sultan da 2 bölüm sonra ölür burası vadiden de beter fırtına gibi giren patates olup çıkıyor tek kurşunla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Hocam sağlıkçı değilim ama adam bariz hastaydı ya dediğiniz benim de dikkatimi çekti hırıltılı nefes alıyordu bu kadarını da rol icabı yapamaz heralde zaten baya bitkin görünüyordu. Allah şifa versin çok iyi tiyatrocu inşallah eski sağlığına kavuşur.
    Bu arada Tipi'ye uyuz oldum ya insan çıkar ben değilim der dimi nasıl kabulleniyosun yok dünyada böyle bir şey. Ateş olduğunu anladı bari söyle de ki ben değilim öldürün ama gerçekte hain Ateş. Ne bileyim kimse öyle tribe girmez , bu şekilde ölümü kabullenmez haini anladığı halde. Sultan da 2 bölüm sonra ölür burası vadiden de beter fırtına gibi giren patates olup çıkıyor tek kurşunla.
    Tipinin ölçeğini sanmıyorum.

Bu tarz dizilerde ana karakterler(Hızır İlyas vs) asla sezon ortasında ölmez.saglik problemi,senaristlerle problem vs dışında.

Baş altı karakterler bölüm sonunda öldüğü gözle görülmezse ölmez.davudun olduğunu gördük,fikreti,bombacı elemanı,Şahin'in oğlunu,selim agayi aklınıza kim gelirse bölüm sonunda aha vuruldu delik deşik oldu vs diyip şüphe götürmüyor.suphe varsa ölüm olmuyor :p

• yeni bölümü çok merak ediyorum. dizi gerçekten güzel gidiyor
  • ateş
  • Aynen dizi çok güzel gidiyor, arada saçma şeyler olmuyor değil ama bi çukur, içerde gibi uçuk şeyler olmuyor tabi..

Dünkü bölümde mesela bi anda karar değiştirip otoyol üzerinde ateş'in jandarmalar tarafından yakalanıp diğerlerinin arabada beklemesi falan komikti ama olsun :)
  • Jandarmalar ilyasin yeni genç ekibiydi fark ettin değilmi?

Ateş onları tanımıyordu.jandarma değildi onlar yani

Sakal tıraşı olmuşlardı ondan fark edemedin sanırım

Hatta tam olarak ilyasin fırça kaydığı iki çocuktu.kendinizde biseler katın diye fidanlikta fırça kaydığı

Bu arada bı önceki iletide baş altı karakterler bölüm sonunda şüphe goturmeyecek şekilde olurlerse ölürler diye bir tezim olmuştu ve tipi olmiyecek demistim.,selim,vıcık ,davud ,şahin in oğlu,ekrem ,kurtlar vadisi Vs vs.burdan ateş kurtulması çok saçma olur ama killanmadim değil.ama bu kural bu sefer delinir herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 21 Kasım 2018; 10:33:58 >
  • Anladım tamamdır

Anlatmak istediğim ordaki kızın bi kelimesiyle arada bağlantı olmadan bi anda yolu çevirip beklemeleri işte.. Ayrıca zeki adam 3 4 gün saklanır bi yerde öle giderdi yurtdışına :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 21 Kasım 2018; 11:2:27 >

• beyler youtubede bi yorum gördüm adam haklı olabilir. ateş öldürülmeden önce ateş'i birileri isteyebilir ve zorla alabilirler. ben ateş kesin ölür diye düşünüyordum öbür bölüm ama şimdi fikrim değişti bence kurtulacak daha doğrusu birileri kurtaracak

@Ultrasaray0643 @ErtugDark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Uzay. -- 21 Kasım 2018; 11:53:24 >
  • Şaşirmam

• Benim de takıldığım Ateş zaten yola çıkmıştı helikopterle mi gittiler ondan daha hızlı, otoyolda önünü kesmek için :)
  • dizi 116 bölüm oldu ve bence şuana kadar dizide ki en güzel kız Selin Işık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Uzay. -- 21 Kasım 2018; 17:56:13 >
  • .Uzay. kullanıcısına yanıt
    Aynen ya çok Tatlı kız
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz55_55

Aynen ya çok Tatlı kız
    ben bu kızın kaç yaşında olduğunu hala öğrenemedim

bazı sitelerde 87'li yazıyor bazı yerlerde çok daha küçük
  • O Değilde Ateş Tipi gibi bir mala bunca sene nasıl katlandı hala inanamıyorum ya
  • Konu sahibi şu Yeni Dizi ibaresini kaldırsan diyorum. 😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capo di capi -- 25 Kasım 2018; 14:16:44 >
  • Fragman çıkmış. Güzel bölüm olacak gibi

Yukarıda yazdığım, youtube'de bir yorumcunun da tahmini tutmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Uzay. -- 25 Kasım 2018; 22:13:5 >
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.