Şimdi Ara

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - Oktay KAYNARCA (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
16
Favori
58.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 7-8 bölüm izlemiştim ondan sonra araya birşeyler girdi bi kaçırdım kaçırış o kaçırış.

Şimdi izlemeye başladım hadi bakalım.
  • beyler dizide esra sizcede çok güzel değil mi ya

harbiden gördüğüm en güzel kişilerden, fiziği zaten süper :D

not : bu arada davut bence ölmedi kesin plan yaptı kimsenin haberi olmadan, ortaya çıkar yakında bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara57

Can gurzalp (tataroglu) dizide

6-7 kişi birden masada sıktı, kurşun yağmuruna tuttular
  • -davaro- kullanıcısına yanıt
    Efsane sahneydi be ama Hızır reis ayrıldı işlerden bakalım yeni sezon ne olacak merakla beklicem eylül ayını
  • Bu nasil sezon finaliydi ya mutlu sonla bitti

Cakirin bu isleri biraktigina inanan varmi?

Ilk sezin finalindede cakirin oldugune inanmamistikta en azindan meryem olurmu demistik

Neyse ceylandan kurtulduk.bir kadin eksildi diziden

Acil agir toplar lazim diziye.masa kulliyen degismeli.hicbir agirligi yok

Damat,vicik,tipinin liseli asik tripleri,bombacinin yemek geyigi,atesten mafyami olur,ozerin kungfu panda tripleri iyice baymisti ama ozer nereee yilmaz nere

Herkes dost kankito bal serbet.zara tam bi fecaat.

Operasyona gidiyorlar.vallahi ayda 1 toplandigimiz counter tayfasi catismaya girerken daha bi ciddiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 31 Mayıs 2017; 0:42:7 >
  • Yav neyi efsaneydi counterda şarjör sesiyle hepsi aynı anda sıktı kurşun falan yok zaten görselde kan falan vs yok bu mu efsane

• Ne güzel mutlu sonla bitti işte. Geçen sezon mutlu sonla bitmedi diye laf ediliyordu şimdide mutlu sonla bitti diye.

• sezon başladı beyler uyanııınnn
  • Sağlam bir geri dönüş yapacak Çakırbeyli. Evlat acısı neler yaptırır neler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Asım, KVP'deki İskender'in hocası değil mi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: nl_ztrk

Bu Asım, KVP'deki İskender'in hocası değil mi :D

evet odur hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katibim -- 28 Eylül 2017; 13:25:37 >
  • Olgun simsek i severim

Lakin masaya sonraki adayim Ata Demirer.boyle komiklikler sakalar...

Masadaki elemanlarin hic agirligi yok agir abi racon kesen tip olmali diyoruz olgun simsek baska bi guldurukcu olarak geliyor

Bu ara cakirin yeni eleman.trabzonlu...fena olmamis.oda espiri kivaliyo ama sahsina munhasir bi tip

Su diziye mematiyi iskenderi alip hatta aslan beyi.bi guzel kavurup harika is cikarabilirlerdi..

• Olgun simsek tecrubesini konustuyor...

Mubeccelden kurtulduk

Tabi senaristler hemen bayan boslugunu doldurmus.natocunun kizi

Umarim oda tez elden yurt disinda universite kazanir

Mitci ile ceylan konusurken xx e durumi nasil aciklariz dedigi xx kim acaba?

• Tarihe not düşülsün, Olgun Şimşeği ya Genc Mafya Ömer yada lahana sarmasını ocaktan aldıktan sonra adam öldüren Anne Meryem öldürür, masaya da oturur.

• Dizi bu sezon biter umarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hurşit'in attığı taş ile evin havaya uçması ardından Servet'in kapıdan çıkması komedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven93 -- 11 Ekim 2017; 19:15:25 >
  • geçen sene sıkılıyordum izlerken ama bu sene çok iyi başladı dizi. umarım bu şekilde devam eder. hızırın adamları arasındaki diyaloglar güldürüyor, olaylar güzel işleniyor. ben şimdilik memnunum . diziye yeni giren kara mürsel ide çok beğendim. böyle bir psikopat lazımdı diziye. güzel çekişme olacak hızır ile aralarında. olgun şimşek cuk diye oturmuş.. ben bu diziye gitmez diye düşünüyordum ama yanılttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

geçen sene sıkılıyordum izlerken ama bu sene çok iyi başladı dizi. umarım bu şekilde devam eder. hızırın adamları arasındaki diyaloglar güldürüyor, olaylar güzel işleniyor. ben şimdilik memnunum . diziye yeni giren kara mürsel ide çok beğendim. böyle bir psikopat lazımdı diziye. güzel çekişme olacak hızır ile aralarında. olgun şimşek cuk diye oturmuş.. ben bu diziye gitmez diye düşünüyordum ama yanılttı

hızır'ın yeni düşmanı harbiden çok güçlü gibi duruyor

çok sağlam bölümler gelecek bence
  • Valla her türlü izleniyor. Sürükleyici.
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.