Şimdi Ara

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - Oktay KAYNARCA (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
16
Favori
58.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

Sevda neyin parasini verdi altana.

Alıntıları Göster
    Behzat'ları içeri alması içindi sanırım
  • Ne olacak şimdi iki taraf da kozunu gösterdi finalde

Kız da hamile değil heralde, bir planları var galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy. -- 5 Kasım 2019; 23:39:16 >
  • Abi façali bence dizideki en karizmatik karakter.vara vara tipinin bacisinami varacan.omur dedi halbuki avukatlardan birine mi diye.yuru işte oradan :p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galaxy.

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İsimlerini bilmiyorum lakin geri planda olan benim tarzım geneli ötekini beğenir herhalde

• Fena bitti be

Tufan masada öldürülecek ihaneti anlaşılınca. Silahlar da gitti. Tipi de Haşmet veya ablasını boğmazsa iyi

Tefo kesin Tufan'ın fotoğrafını çekti orada. Telefondan görecekler ihanet ettiğini Tufan'ın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy. -- 13 Kasım 2019; 0:8:11 >
  • Tufan ikor testere ile kessinler

Sağlam bolumdu

• Bu arada benim hala umudum var.yolda hiziri felan arayıp tehdit ediliyorum diye haber verdi plan yaptılar felan diye.yazik günah racon racon diye gezinen adamı rezil kepaze ettiler ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

Bu arada benim hala umudum var.yolda hiziri felan arayıp tehdit ediliyorum diye haber verdi plan yaptılar felan diye.yazik günah racon racon diye gezinen adamı rezil kepaze ettiler ya
    Tufan'ı severdim sonunun böyle olması kötü oldu, malesef masada işini bitircekler kurallar gereği. Aslında konuşmayacaktı öldürseler bile ama işkence girince işin rengi değişti. Keşke Hızır'ın yanına gittiğinde söyleseydi gerçeği, plan yaparlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy. -- 25 Aralık 2019; 1:6:7 >
  • EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ AMA BEN OLURUM
  • Tipi tahmin ettiğim gibi birini boğma derdinde

Final fena bitti bakalım haftaya ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy. -- 25 Aralık 2019; 1:19:41 >
  • Tufan kendini aklatmak için Behram'ı fena harcattı Tefo eninde sonunda uyanacak ve Tufan'ın da kaderi aynı Behram gibi olacak eninde sonunda

Sevda da halasını öldürebilir. Tipi ise birini boğacak gibi ama bakalım ne olacak. Dizi çok iyi gidiyor yine iyi bölümdü
  • Hızır Feyyaz dostluğu loading

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz55_55

Hızır Feyyaz dostluğu loading
    İmkansız

Feyyaz Hızır'ın gücünü bildiği için düşmanlığını açıktan gösteremiyor ama eninde sonunda açık açık savaşacaklar bence
  • 150. bölüm fragmana bakın çok fena. Çok merak ediyorum yeni bölümü
  • Fragmana baktım hakikaten ateşli bir bölüm bizi bekliyor

• Tufan ne hallere düştü be keşke en baştan herşeyi anlatsaydı

Hızır'ın sondaki bakışları fenaydı, sanırım anladı birşeyler
  • Tufan in yakında fetocu olduğu felanda cikar

Feyyaz ve ailesi hizirlara rakip olarak çıkmıştı ,daha ilk bölümde biat ettiler,Feyyaz da çok yanliyor.bu kısmını hiç sevmedim

Facali ile tipi nin sahneleri güzeldi

• Hainin Tufan olduğunu Tefo'dan öğrenecekler bence. Feyyaz ise başta korkmadan konuştu Hızır'la ama sonra nedense her dediğini yapar hale geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy. -- 8 Aralık 2019; 23:43:22 >
  • Yeni fragman geldi

Tufan açığa çıktı sonunda bakalım neler olacak
  • Tufan belasını buldu,kafasına sıkıp bitirselerdi iyiydi.bu bölüm olmeliydi.simdi karşı tarafa felan gecirmezler umarım.ya Hızır vurur ya kendisine sıkar herhalde.

Tipiyi diilde behzati merak ediyorum bakalım nolcak abisine

Bu arada Tufan ben şerefsiz değilim dedi.

Tufan ağa Tufan ağa sen serfsizin önde gideni bayrak sallayanisin.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.