Şimdi Ara

ESKİŞEHİRİN EN MEŞHUR ÇİĞ BÖREKCİSİ : PAPAĞAN ÇİĞ BÖREK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kızkardeşimin taşınmaşına yardım için geldiğimiz ESKİŞEHİR'in caddelerinde gezerken dün bu ÇİĞ BÖREĞİ tatma fırsatım oldu bu mekanın merkezi ESKİŞEHİR'in merkezinde yer alıyor merkez tek katlı ve küçük ama sokak içinde kalan şube tam 3 katlı ve modern ve nezih bir mekan mekanda tek çeşit olduğu için menü bulunmuyor ÇİĞ BÖREĞİN tek çeşidi var oda kıymalı ve sıcak sıcak servis ediliyor tanesi 3:00 TL yarım porsiyonda 3 tane var fiyatı 9:00 TL ÇİĞ BÖREĞİN ebatları büyük olduğu için yarım porsiyon yetiyor ama çok açsanız tam porsiyondada 5 tane var ve fiyatıda 15:00 TL ESKİŞEHİRE gidecekseniz 1975 yılından beri hizmet veren PAPAĞAN ÇİĞ BÖREĞE uğramadan geçmeyin derim

• Kırım Börekçisi varken buraya bir daha gitmem. Çibörekleri lezzetli olsa da çok ağır ve yağlı. İçecek olarak da kola ve ayrandan başka alternatif yok. Neyleyim çaysız böreği ben.

Dediğim yer Kentpark'ta, mutlaka uğrayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 18 Ağustos 2017; 11:40:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyuka

Kırım Börekçisi varken buraya bir daha gitmem. Çibörekleri lezzetli olsa da çok ağır ve yağlı. İçecek olarak da kola ve ayrandan başka alternatif yok. Neyleyim çaysız böreği ben.

Kardeş Eskişehirin sadece merkezini biliyorum Kentpark nerede tramvay otobüs veya münibüs numaraları kaç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şaban Dede

quote:

Kırım Börekçisi varken buraya bir daha gitmem. Çibörekleri lezzetli olsa da çok ağır ve yağlı. İçecek olarak da kola ve ayrandan başka alternatif yok. Neyleyim çaysız böreği ben.

Kardeş Eskişehirin sadece merkezini biliyorum Kentpark nerede tramvay otobüs veya münibüs numaraları kaç ?

Dostum hemen otogarın yanındaki park. Ben aslında Bursalıyım da Eskişehir'e birkaç kere gidip gelmişliğim var. Direkt otogara giden otobüs veya tramvaylarla ulaşabilirsin. Azıcık yürüme mesafesinde. Bina çok eski bir çiftliği andırıyor, kendini direkt belli ediyor zaten. Kime sorsan gösterir. :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Şaban Dede

quote:

Dostum hemen otogarın yanındaki park. Ben aslında Bursalıyım da Eskişehir'e birkaç kere gidip gelmişliğim var. Direkt otogara giden otobüs veya tramvaylarla ulaşabilirsin. Azıcık yürüme mesafesinde. Bina çok eski bir çiftliği andırıyor, kendini direkt belli ediyor zaten. Kime sorsan gösterir. :)

Teşekkürler

• 2014’de uğramıştım. Ben de beğendim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.