Şimdi Ara

Eskişehir'i Bilenler 1-2 Tüyo Verebilirmi :D (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
17.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beni Oraya Götürecekmiş Ve Çok Ucuzmuş...
    Rock Metal Eşyalar Satan Yerlere Gitmem Lazım...
  • Limon Bazar Diye Bir Yer Varmı ?
  • Var tabiki,ama ilginçtir 3 senedir Eskişehir'deyim,sıklıkla da önünden geçerim ama hiç içine girmişliğim yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

Var tabiki,ama ilginçtir 3 senedir Eskişehir'deyim,sıklıkla da önünden geçerim ama hiç içine girmişliğim yok

Tarif Edebilirmisin... Eqer Ters Bir Durum Olursa Kendim Gider Alışveriş Yapar Gelirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoonRises4You

quote:

Var tabiki,ama ilginçtir 3 senedir Eskişehir'deyim,sıklıkla da önünden geçerim ama hiç içine girmişliğim yok

Tarif Edebilirmisin... Eqer Ters Bir Durum Olursa Kendim Gider Alışveriş Yapar Gelirim...

adalarda migrosun hizasında. görürsün zaten direk.

• quote:

Orjinalden alıntı: SynFx

quote:

quote:

adalarda migrosun hizasında. görürsün zaten direk.

Tmm Saolun Arkadaşlar Hepinize Teşekkür Ederim...

• Acıktım Cafe'ye (doktorlarda) gidebilirsiniz. geçen sene içinden çıkmıyorduk.. biraz tuzlu ama Olsun doyduğuna değiyor doğrusu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciudad de México -- 6 Haziran 2008; 1:04:30 >
  • Kanatlının ordaki kahveciye git hem kızılcıklıyıda izlersiniz zaman geçer hemde ucuza patlar.
  • Şimdi 3ay Eskişehirli bir kızla çıktım.Öncelikle en nezih mekanlar;

1-Belediye Başkanının yaptırdığı yani restore ettirdiği eski halmi ne orada ingiliz pubı var adını hatırlamıyorum.Oradaki mekanlar akşam için güzel seçim...

2-Kahvaltı

Kesinlikle Beyaz'ın gittiği biyer vardı adını yine hatırlamıyorum ACIKTIMmıydı neydi.Çayın kenarında .VİVA da güzel hatta Doktorlarda hemen migrosun arkasında bir kebapçı vardır.Kahvaltısı ve yemekleri inanılmazdır.Mona Lisanın oralardaydı onunda adını unutmuşum ey gidi günler...

3- Lüks akşam yemeği için 222 de ve o resotere edilmiş yerdeki ingliz publarını tercih edebilirsin..

Onun dışında yeni açılan alışverişmerkezlerinde sinemaya falan gidebilirsin...
  • Eskişehir benden sorulur...Bişey olursa beni bulun.

Şaka bi yana Eskişehir son senelerde manyak bir yer oldu...Heryer gezilcek yer..Burda sıkılan heryerde sıkılr...Es-Es'te süper lige çıktı zaten artık tadından geçilmez Eskişehir:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartalizma_26

Eskişehir benden sorulur...Bişey olursa beni bulun.

Şaka bi yana Eskişehir son senelerde manyak bir yer oldu...Heryer gezilcek yer..Burda sıkılan heryerde sıkılr...Es-Es'te süper lige çıktı zaten artık tadından geçilmez Eskişehir:)

Es-Es'e Ve Bana Başarılar...

• Harbiden Eskişehir acayip gelişti. Türkiye'nin en gelişen şehirleri arasına girebilir. İleride göreceksiniz çok göç alacak. Es-Es Süper Lig'ede çıktı. Nufüs ve büyüklük olarak Bursa'ya yetişmemiz yakındır.

Büyüdüğünün kanıtı; Espark, Neo. 2 kocoman AVM'de bir sene arayla girdi.

Birde 3. Üniversite geldi mi o zaman görün siz Eskişehir'deki Potansiyeli.

Diğer şehirlerden gelen arkadaşlarım hayran kalıyor.

Çok şanslıyım ki; burda doğdum burda büyüdüm. Annem babam buralı. Ve Türkiye'nin sayılı üniversitelerinden olan Eskişehir Anadolu Üniversite'sinde okuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 6 Haziran 2008; 2:41:11 >
  • Giyim olarak;

Doktorlar caddesinde attığın her adımda sağa sola baktığında giyim mağazası görebilirsin. Her türünden hemde.

Alışveriş merkezlerinde ünlü markalar var.

Doktorlar'ın başından sonuna kadar (222'nin olduğu yere kadar) giyim mağazası çakılı her yer. Akıl almaz bir şekildede iş yapıyorlar. Rekabet diz boyu

Bu arada akşam yemeğini dışarda yiyecek olursanız. Böyle nezih, sessiz bir ortam daha tavsiye edeceğim. Bu akşam oradaydım. Eşsiz bir yer. Nihavend. Hemen Doktorlar'daki ŞekerBankasının ara sokağında. Birde buna benzer Haller Gençlik Merkezinde Sheakspare var. Yaş ortalaması biraz yüksek fakat acayip sessiz nezih bir ordam.

Gitmemen gereken mekanları söylüyorum; benim ilk aklıma gelen Glow

Her gece kavga çıkar söylemedi deme. Rock'cuların, metalcilerin takıldığı yer.

Glow Doktorlar Caddesinde. Dün gece hemen yan sokağındaki Türkü Bardan çıktık, çıkanı alıyorlar merkeze.. İçerde kavga eden edene. İçerde atıyorlar hapı ne olacak, olacağı bu ondan sonra. 10 tane felan ekip arabası vardı minibüslerden, gerisini sen düşün artık. O kadar adamı götürdüler merkeze. Çok sorunlu bir mekan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 6 Haziran 2008; 2:48:30 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Harbiden Eskişehir acayip gelişti. Türkiye'nin en gelişen şehirleri arasına girebilir. İleride göreceksiniz çok göç alacak. Es-Es Süper Lig'ede çıktı. Nufüs ve büyüklük olarak Bursa'ya yetişmemiz yakındır.

Çok şanslıyım ki; burda doğdum burda büyüdüm. Annem babam buralı. Ve Türkiye'nin sayılı üniversitelerinden olan Eskişehir Anadolu Üniversite'sinde okuyorum.

Senin Adına Sevindim...
    Kafama Yapsınlarki Eskişehirde Sivrihisar Üniversitesini Kazandım Ve Gitmedim...
    Şimdi De Bir Kıza Fena Şekilde Yaktım Ki Kızda Eskişehirde...

• quote:

quote:

Harbiden Eskişehir acayip gelişti. Türkiye'nin en gelişen şehirleri arasına girebilir. İleride göreceksiniz çok göç alacak. Es-Es Süper Lig'ede çıktı. Nufüs ve büyüklük olarak Bursa'ya yetişmemiz yakındır.

Senin Adına Sevindim...
    Kafama Yapsınlarki Eskişehirde Sivrihisar Üniversitesini Kazandım Ve Gitmedim...

Millet Eskişehir'de okumak için can atıyor be Adam açıköğretimi kazanıyor 3 ayda bi sınava giriyor fakat yinede buraya yerleşiyor hesap et Sırf ortamı görmek, şehri gezmek tanımak için

• quote:

quote:

quote:

Senin Adına Sevindim...

Millet Eskişehir'de okumak için can atıyor be Adam açıköğretimi kazanıyor 3 ayda bi sınava giriyor fakat yinede buraya yerleşiyor hesap et Sırf ortamı görmek, şehri gezmek tanımak için

Ama Askerlik Kararımı Deqiştirdim...
    Seneye Tecil Ettircem Dershaneye qidip 2 Yıllıkta Olsa Gelicem Oraya...

• quote:

Giyim olarak;

Doktorlar caddesinde attığın her adımda sağa sola baktığında giyim mağazası görebilirsin. Her türünden hemde.

Alışveriş merkezlerinde ünlü markalar var.

Doktorlar'ın başından sonuna kadar (222'nin olduğu yere kadar) giyim mağazası çakılı her yer. Akıl almaz bir şekildede iş yapıyorlar. Rekabet diz boyu

Bu arada akşam yemeğini dışarda yiyecek olursanız. Böyle nezih, sessiz bir ortam daha tavsiye edeceğim. Bu akşam oradaydım. Eşsiz bir yer. Nihavend. Hemen Doktorlar'daki ŞekerBankasının ara sokağında. Birde buna benzer Haller Gençlik Merkezinde Sheakspare var. Yaş ortalaması biraz yüksek fakat acayip sessiz nezih bir ordam.

Gitmemen gereken mekanları söylüyorum; benim ilk aklıma gelen Glow

Her gece kavga çıkar söylemedi deme. Rock'cuların, metalcilerin takıldığı yer.

Glow Doktorlar Caddesinde. Dün gece hemen yan sokağındaki Türkü Bardan çıktık, çıkanı alıyorlar merkeze.. İçerde kavga eden edene. İçerde atıyorlar hapı ne olacak, olacağı bu ondan sonra. 10 tane felan ekip arabası vardı minibüslerden, gerisini sen düşün artık. O kadar adamı götürdüler merkeze. Çok sorunlu bir mekan.

Eskişehie'de Glow benim favori mekanımdır.Gidilmeden olmaz.

• eskişehirde eski otogarın orda urfalı ve ciğerci sedat var çok güzel kebapları şişleri var tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FREE-4

vallaha dostum adalarda 26 twent six cafede yada eski viva kafede pazar günü brunch yapabilirsin ayrıca brunch açık büfe kızılcıklı caddesinden pazar günleri 222 cafede var gayet güzel nezih bi mekan ardından gezicekler adalar bir sağ tarafı birsol tarafı doktorlar caddesi esnaf sarayının oraları hamayoluda olabilir odunpazarı evlerini görebilirsiniz doktorlar vazgeçilmez yerimizdir orda scholtzkys birer kahve içip şehri izleyebilirsiniz alışveriş merkezleri var vs

Kesinlikle tavsiye etmem orayı bence eskişehirde kahvaltı yapılabilincek en güzel mekan Acıktım'dır Doktorlar caddesinden esparka doğru ilerlerken sol kanatlıyı geçince sol tarafta

• konu taaa haziran 2008'in konusu beyler :D hala yol tarif etmeyin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.