Şimdi Ara

Eskişehir spor salonu tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merabalar 2 aydır spor salonuna gidiyorum bu yıl eskişehirde üniversite kazandım ve hafta ya oraya gideceğim ordada spora devam etmek istiyorum kaldığım yurt vişnelikte tsk vakfı yurdu. Yurduma yakın temiz ve uygun fiyatlı bi spor salonu önerir misiniz?

• Ben de yeni salon bakıyorum, Vişnelik'te Sablon Welness var, eskişehirde spor salonu olarak bulabileceğin en lüks yer sanırım. Geçen gün fiyat sormak için aradım ama 8 farklı üyelik paketleri olduğunu ve birebir gidip görüşmem gerektiğini söylediler. Belki uğrarım bir kaç güne.

http://sablon.com.tr/iletisim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Ben de yeni salon bakıyorum, Vişnelik'te Sablon Welness var, eskişehirde spor salonu olarak bulabileceğin en lüks yer sanırım. Geçen gün fiyat sormak için aradım ama 8 farklı üyelik paketleri olduğunu ve birebir gidip görüşmem gerektiğini söylediler. Belki uğrarım bir kaç güne.

http://sablon.com.tr/iletisim

evet şimdi baktım orası benim yurda baya yakınmış. Hocam ben eskişehire önümüzde ki cumartesi gidicem yerleştikten ve etrafı öğrendikten sonrada yazılırım spora yani anca 1 ay sonra başlarım. Fiyatları öğrenirsen beni de bilgilendirir misin?
  • baba03 kullanıcısına yanıt
    Gidip öğrenirsem yazarım burdan
  • tamamdır hocam çok sağol. gerçi biraz lüks gibi duruyor öğrenci adamız aşmaz umarım bizi
  • Executor06 kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam çok sağol. gerçi biraz lüks gibi duruyor öğrenci adamız aşmaz umarım bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba03

tamamdır hocam çok sağol. gerçi biraz lüks gibi duruyor öğrenci adamız aşmaz umarım bizi

Aylık ne kadar ödemeye hazırsın bilmiyorum ama aylık 150 civarı birşey isterler gibi geliyor. Bir de 6 ay ,1 yıl, 3 yıl gibi kayıt seçenekleri var sanırım. Öyle 1 ay denemek mümkün görünmüyor. Neyse gidersek net öğreniriz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Orijinalden alıntı: baba03

Aylık ne kadar ödemeye hazırsın bilmiyorum ama aylık 150 civarı birşey isterler gibi geliyor. Bir de 6 ay ,1 yıl, 3 yıl gibi kayıt seçenekleri var sanırım. Öyle 1 ay denemek mümkün görünmüyor. Neyse gidersek net öğreniriz bakalım.

ben konyada 2 aylığı 100 liraya gittim :) valla 3 aylığına 200 veririm gerisi aşar beni neyse duruma göre başka yerler araştırırım pahalıysa.
  • 1 yılı geçti de gidiyormusun hala bir spor salonuna eskişehirde
  • Eskişehir Spor Salonları hakkında bir sürü bilgiyi linklediğim sitede bulabilirsin. Eskişehir Yüzme Havuzu arayan arkadaşlarda linkten ulaşabilirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.