Şimdi Ara

***Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜ'lüler (2012'liler BURAYA)*** (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.130
Cevap
15
Favori
164.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genel Yurt Yedek Sırası: 64 Yüksek Ücretli Yurt Yedek Sırası: 38. Arkadaşalar bana sıra ne zaman gelir acaba ? Yurt olmazsa nerelerde barınmamızı önerirsiniz ?
  • ço beklemezsin bence

ben genelde 1165.

yükseke ücretlide 724. yedeğim
  • Genel Yurt Yedek Sırası: 481

arkadaşlar ne kadar sürede bana gelir.ilden ile değişiyormuş süresi.geçen senelerde girenler ne kadar bekledi?Yurt gelene kadar nerede kaldınız?
  • Durumu: Genel ve Yüksek Ücretli Yurt Yedek
    Bölge Adı: ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
    Genel Yurt Adı:
    Adres:
    Genel Yurt Yedek Sırası: 1351
    Yüksek Ücretli Yurt Adı:
    Yüksek Ücretli Yurt Yedek Sırası: 863

noluyor şimdi bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackPierre -- 30 Ağustos 2010; 23:33:17 >
  • yedek ilk 500 de olanlar okul açıldıktan 1 hafta içinde asile düşerler, o zamana kadar misafirhanede kalabilirler, ama daha yüksekler riskli, oyle olanlara diyeceğim, siz yeni yerler bakmaya başlayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral_6110

çıktı aldım ben dün.yalnız fotoğrafın yarısı çıkmadığı için internet kafede düzelttirip aldım.bi terslik olur mu acaba?
  • yurt sıraları ilk 1000 de olanlar en fazla 1-1.5 ay beklersiniz hızlı bir şekilde eriryor erkeklerde notmal ücretli yurtlar bu süre içinde naparım derseniz kyknın yurtlarında misafir olarak kalırsınız en fazla 2 ayda çıkar asil gecen yıl o şekilde olmuştu.
    yüksekte ise 1000 lerdeyseniz sıra gelmez orda sıra ilerlemiyor 100 filansanız belki 2 aya kadar gelir size o kadar zor ilerliyordu gecen sene.
    son olarak yeni gelen tüm arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. başarılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartel1129

Arkadaşlar Ankara Eskişehir hızlı tren var mı? fiyatları ne kadar biliyomusunuz?

var tabii ki de öğrenci 16tl normal 20tl
  • Arkadaşlar benim yüksek ücretlide 427 genel yurtta 733 sıralamam..ben yüksek ücretli düşünüyodum acaba ne zamana gelir?
  • Bugün eskişehirden postayla bişey gelmiş zarfın üstünde eskişehir yazıyo ama kapının önünde bulduğumda içi boştu zarf açıktı çocuklar açıp almıştır diye düşünüyorum gelen ne olabilir acaba?
  • BANA HALA GELMEDİ ZARF,YER BALIKESİR
  • Ya bana geldi ama birisi içindekini almış içinde ne olabilir önemli bişeyse ne yapacam:S
  • Arkadaşlar kayıt olurken herhangi bi ücret alıyolar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhangkmn

DH üyesi olup maden mühendisliği kazanan bi ben varım heralde :(

Ah be yavrum yazık ettin kendine
    Hayırlı olsun mu desem allah kurtarsın mı desem bilemedim..
    Neyse yardımcı olabileceğim bi konu olursa bana ulaşabilirsin.
    ESOGU 4. sınıf bitmek üzere benim
  • DÜN KAYDIMI YAPTIRDIM.ENDÜSTRİ MÜH.(2.Ö)
  • sonunda bitti şu kayıt ve yurt olayı arkadaş:) , çantası ve kalemi süper valla kalite yani:))

herkes hangi yurda kayıt yaptığını yazarsa iyi olur, belki aynı yurttayızdır:)

ben ege apart'a kayıt yaptırdım
  • ceylan apart
  • quote:

ceylan apart

hayırlı olsun yıllık ne kadara yazıldın? Birde ceylan apart mı yoksa ceylan öğrenci yurdu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdenar

quote:

ceylan apart

hayırlı olsun yıllık ne kadara yazıldın? Birde ceylan apart mı yoksa ceylan öğrenci yurdu mu?

sağol.apart biçiminde ama apart değil yurt.yıllık 3100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral_6110 -- 4 Eylül 2010; 22:52:03 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdenar
    quote:

ceylan apart

sağol.apart biçiminde ama apart değil yurt.yıllık 3100

bağlardaki yurt yani anadolu ünive yakın olan.Eğer o dediğim yer ise cemaat yurdudur bilgin olsun.Bilmeden giren bazı arkadaşlar oluyorda bazen onun için söyledim.

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.