Şimdi Ara

***Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜ'lüler (2012'liler BURAYA)*** (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.131
Cevap
15
Favori
164.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar apartlarla ilgili bilginiz veya apartta kalanlar varsa bilgi alabilirmiyim çok acil
  • abc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jet lag -- 26 Ağustos 2010; 16:39:45 >
  • 12 haneli numarayı aldıktan sonra giriş yapıp ilk kayıttaki kimlik bilgilerini falan doldurmamız mı gerekiyo?? hani ön kayıt falan yazıyo ya öyle mi yapılıyo ön kayıt???
  • beyler bende 2009 da esogü uluslararası ilişkiler bölümüne yerleştim ! bu gruba bende katılmak isterim benide kaydetin. birde imzayı nasıl eklicez ? (esogü arması olan imzayı) şimdiden saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: KüreselIsınma

12 haneli numarayı aldıktan sonra giriş yapıp ilk kayıttaki kimlik bilgilerini falan doldurmamız mı gerekiyo?? hani ön kayıt falan yazıyo ya öyle mi yapılıyo ön kayıt???

şu soruya cevap yok mu? bende aynı soruyu sormayayım !
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhangkmn

quote:

Orijinalden alıntı: KüreselIsınma

12 haneli numarayı aldıktan sonra giriş yapıp ilk kayıttaki kimlik bilgilerini falan doldurmamız mı gerekiyo?? hani ön kayıt falan yazıyo ya öyle mi yapılıyo ön kayıt???

şu soruya cevap yok mu? bende aynı soruyu sormayayım !

evet o bilgileri eksiksiz doldurmanız lazım
  • çıktı almak gerekiyor mu? şuan yazıcı bulmam imkansız evde de değilim,doldurup kaydetsem bişey olmaz heralde?
  • hepsinin çıktısı lazım
  • hepsini doldurdum anca kayıt yapmaya gittiğim gün bi internetcafeye gidip çıktı alabilirim. o zamana kadar bişey olur mu ki?
  • sen en geç 31inde çıktıları almaya bak.kayıt günü de alabilirsin ama işini şansa bırakma derim ben.en geç 1 gün önceden al bence
  • tamam, bugün halletmeye çalışayım umarım bi cafe bulurum yazıcıya sahp olanından:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackfly_26

beyler bende 2009 da esogü uluslararası ilişkiler bölümüne yerleştim ! bu gruba bende katılmak isterim benide kaydetin. birde imzayı nasıl eklicez ? (esogü arması olan imzayı) şimdiden saolun

imza için ilk sayfadaki imza kodunu profilindeki imza kısmına yapıştır
  • memleketim
  • Arkadaşlar Ankara Eskişehir hızlı tren var mı? fiyatları ne kadar biliyomusunuz?
  • öğrenci bilgi sistemi açılmıyo sizde de öyle mi arkadaşlar çıktı almam lazım offf
  • bende de açılmıyo
  • çıktı aldım ben dün.yalnız fotoğrafın yarısı çıkmadığı için internet kafede düzelttirip aldım.bi terslik olur mu acaba?
  • yarın açılır inş dün alıcaktım fotoğrafın yarısı çıkmayınca sistemden heralde dedim yarın alırım dedim ama sabahtan beri denedim açılmıyo
  • site felç
  • bu fotoğraf nerde yahu ben mi göremiyorum??
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.