Şimdi Ara

***Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜ'lüler (2012'liler BURAYA)*** (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.131
Cevap
15
Favori
164.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ana kampüs mühendislik diye bi olay yok ayrı ayrı yerler değiller girişte tıp var sonra iibf yemekhane(nokta) fen edebiyat az ilerde spor salonu halısahalar yolun en sonundada mühendislikler var sırayla
    mühendislikten noktaya 5dkda yürürsünüz eskiden olsa otobüslere bedava binerdiniz ama büyükerşen rektörle uyusmadıgı için kaldırdı bedava otobüsü
  • bedava tren var diyoalrdı üni içinde o ne oldu
  • treni ben calısırken görmedim 3 senedir calısmıyormus ama yeni rektör bakım yaptırıp yeniden calıstıracak söylentisi var yukardaki resimde rayları görebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: phoenix_88

quote:

Orjinalden alıntı: SP3ctr3

dumlupınar türkiyenin en iyi 3 devlet yurdundan biridir okul civarında erkek yurdu görmedim pek geneli çarsıda ve bağlar tarafında

cevaplar sağol için kardeşim zaten msn de baya muhabbet ettik :D

dumlupınarı bende merak ediyorum...banada bilgi verirseniz sevinirim,msn vb...
  • kayıt dosyam geldi bugün şimdi internetten bişeyler yapmak gerekli galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix_88 -- 20 Ağustos 2008; 18:13:47 >
  • Tramvayların üstüne OPERA yazıyor neresi bura yaa. Esnaf sarayının oralar mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: KornEr

Tramvayların üstüne OPERA yazıyor neresi bura yaa. Esnaf sarayının oralar mı?

opera binasının orası seker mahallesi kuyubası sakat yer pek gitmezsin işin düşmez
  • quote:

quote:

opera binasının orası seker mahallesi kuyubası sakat yer pek gitmezsin işin düşmez

Birader bildiğin sakat yerleri yaz sen. Orlardan uzak duralım.
  • 3 istanbul takımı sakarya ordu formasıyla kampüs dısına cıkmayın tavsiye etmem gerci ordu atkısıyla kızılcıklı iddaaya girip sağ cıkan bi insanla tanıstım (bu kısmı işin geyigi)
    adalar çarsı civarında eti parkta gece 3de bile bişe olmuyor ama bağların arka sokakları tren gecidinden aşagı taraflar kuyubaşı muttalıp köprüsü gündüz bile sakat gökmeydan odunpazarın iç taraflarınıda gece tavsiye etmiyorum zaten işinde düşmez
  • O hamamyolu falan güvenli mi
  • quote:

3 istanbul takımı sakarya ordu formasıyla kampüs dısına cıkmayın tavsiye etmem gerci ordu atkısıyla kızılcıklı iddaaya girip sağ cıkan bi insanla tanıstım (bu kısmı işin geyigi)
    adalar çarsı civarında eti parkta gece 3de bile bişe olmuyor ama bağların arka sokakları tren gecidinden aşagı taraflar kuyubaşı muttalıp köprüsü gündüz bile sakat gökmeydan odunpazarın iç taraflarınıda gece tavsiye etmiyorum zaten işinde düşmez

saol uzak durcaz oralardan artık

1. lig maçlarında beşiktaş gelince beşiktaş tarafında oturmak sence delilik olur mu

• 2. Öğretimlere hazırlık yok muuuu
  • zorunlu hazırlık elektronik bilgisayar makine turizm bide galiba madende var

hamamyolu güvenli zaten şehrn merkezi hatta hamamyolunun başında bi kokorecci var gece içtikten sonra tavsiye ediyorum

quote:

Orjinalden alıntı: ilvatarr

quote:

3 istanbul takımı sakarya ordu formasıyla kampüs dısına cıkmayın tavsiye etmem gerci ordu atkısıyla kızılcıklı iddaaya girip sağ cıkan bi insanla tanıstım (bu kısmı işin geyigi)

1. lig maçlarında beşiktaş gelince beşiktaş tarafında oturmak sence delilik olur mu

bi arkadas gelmişti izmirden siyah beyaz ölüm yaşam hırkası vardı bi sorun olmamıstı ama bu sene süper ligteler satasırlar kendi mac günlerinde
    kafesi görünce girmek ister misin bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tufan. -- 21 Ağustos 2008; 11:21:52 >

• quote:

quote:

opera binasını tavsiye ederim..
    yılmaz büyükerşan orada kışın iyi derecede aktiviteler yapıyo opera konserlerine gitmişliğim vardır.. tavsiye ederim yeni arkadaşlara.
  • evet tiyatrolara gidin biletler 50kuruş ve güzel oyunlar oluyor bilet bulmak sorun ama
  • quote:

zorunlu hazırlık elektronik bilgisayar makine turizm bide galiba madende var

hamamyolu güvenli zaten şehrn merkezi hatta hamamyolunun başında bi kokorecci var gece içtikten sonra tavsiye ediyorum

quote:

Orjinalden alıntı: ilvatarr

quote:

bi arkadas gelmişti izmirden siyah beyaz ölüm yaşam hırkası vardı bi sorun olmamıstı ama bu sene süper ligteler satasırlar kendi mac günlerinde
    kafesi görünce girmek ister misin bilemem

eski kafes yıkıldı yeni modern misafir tribünü inşa ediliyor

• kayıt için sağlık raporu bizim için gerek yok demi?
  • gerek yok sağlık raporuna
  • Şimdi şu internetteki işlemi öğrenci belgesi almak için mi yapıyoruz.Yoksa bu yptğımız online kayıt mı anlamadım ben.
  • gecen sene yoktu online kayıt falan ondan bilemeyecem
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.