Şimdi Ara

***Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜ'lüler (2012'liler BURAYA)*** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.131
Cevap
15
Favori
164.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eet harbi doru dedin orayı gören varmı google earthten çok kötü gözüküo anadolunun mühendislik fakülteleri!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: aragornalican

eet harbi doru dedin orayı gören varmı google earthten çok kötü gözüküo anadolunun mühendislik fakülteleri!!!

oraya bi tek konsere gidersin kampüs değil zaten ora garip bi yer mecbur kalmadıkca gitmeye gerek yok bu yıl sebnem konserinden sonra ana yola yürümek zorunda kalan arkadaslar vardı geçtiğin mahalleler pek güzel biz Allahtan erken kacmıstık otobüs bulabilmiştik
  • quote:

Orjinalden alıntı: SP3ctr3

quote:

eet harbi doru dedin orayı gören varmı google earthten çok kötü gözüküo anadolunun mühendislik fakülteleri!!!

oraya bi tek konsere gidersin kampüs değil zaten ora garip bi yer mecbur kalmadıkca gitmeye gerek yok bu yıl sebnem konserinden sonra ana yola yürümek zorunda kalan arkadaslar vardı geçtiğin mahalleler pek güzel biz Allahtan erken kacmıstık otobüs bulabilmiştik

bizde otostop çekmiştik

• quote:

quote:

Çok saol bilgiler için sen nerdensin?okuyomusun yoksa sendemi yeni girdin?

• quote:

Orjinalden alıntı: Pretender

Bence Osmangaziyi kazandım. İnşaat 2. öğretim.

2. öğretim ne oluyor ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ike Cookie Monster

quote:

Bence Osmangaziyi kazandım. İnşaat 2. öğretim.

2. öğretim ne oluyor ?

Şimdi bazı üniversiteler 1. öğretim 2. öğretim die ayırmışlar dersleri ikinci öğretimi kazanan bi vatandaş 1. öretime göre daha fazla harç ödüyo bide ders saatleri farklı ikinci öğretimler akşam ders görüyorlar.Fakat 1. öğretiminde 2. öğretiminde aldığı diploma aynıdır...!!!

• ARKADAŞLAR ORDA OKUYAN BİRİ BANA

Bademlik kampüsü ve Meşelik kampüsleirni anlatabilir mi merkezi olan hangisiydi hangisi kötüydü hangisinde mühendislikler var
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilvatarr

ARKADAŞLAR ORDA OKUYAN BİRİ BANA

Bademlik kampüsü ve Meşelik kampüsleirni anlatabilir mi merkezi olan hangisiydi hangisi kötüydü hangisinde mühendislikler var

Bunları bende merak ediorum ve spor tesisleri varmı varsa nası güzelmi onuda çok merak ediorum???
  • bide kyk yurtlarından 2-3 tane varmış sanrım benm iktisat okucam bana hangisi daya uygun daha yakın olabilir biri bilgilendirirse sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0d3a

bide kyk yurtlarından 2-3 tane varmış sanrım benm iktisat okucam bana hangisi daya uygun daha yakın olabilir biri bilgilendirirse sevinirim

Dumlupınar Yurdu
  • ya ii yurt bulmak önemli bilen varsa daha iilerini yazarsa ii olur...
  • ben osmangazi kimya müh. kazandım. var mı kimya müh. okuyan?
  • Arkadaşlar Osmangazinin 2 tane kakmpüsü var. Bademlik ve meşelik

Ana kampüs meşelik işte tıp fakültesi eğitim fakültesi ibbf ve mühendislik fakültesi vs orda
    Bademlikte endüstri müh ile mimarlık var ama endüstri mühendisliğide bu sene merkeze taşınıyo yeni binasına

Kampüs olarak anadolunun yanından geçemese bile çoğu kampüse 10 basar içiniz rahat olsun

bende bu sene endüstri mühendisliğini kazandım şehirdışından gelen arkadaşlara yardımcı olabilirim eskişehiri gezdirebilirim

hertürlü sıkıntınızı haber verin
  • Birader tek kişilik apart yurtlar varmış nerlerde bulabileceğimizi söylermisin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil_26

Arkadaşlar Osmangazinin 2 tane kakmpüsü var. Bademlik ve meşelik

Ana kampüs meşelik işte tıp fakültesi eğitim fakültesi ibbf ve mühendislik fakültesi vs orda
    Bademlikte endüstri müh ile mimarlık var ama endüstri mühendisliğide bu sene merkeze taşınıyo yeni binasına

Kampüs olarak anadolunun yanından geçemese bile çoğu kampüse 10 basar içiniz rahat olsun

bende bu sene endüstri mühendisliğini kazandım şehirdışından gelen arkadaşlara yardımcı olabilirim eskişehiri gezdirebilirim

hertürlü sıkıntınızı haber verin

saol kardeş
  • quote:

Birader tek kişilik apart yurtlar varmış nerlerde bulabileceğimizi söylermisin.

VARMI ÖLE BİSE VARSA BİLEN GÖREN VARSA YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM!!!!
  • ya bide 4 arkadaş ortalama bi ev tutsak ne kadar verirz ortalama?
  • quote:

ya bide 4 arkadaş ortalama bi ev tutsak ne kadar verirz ortalama?

benim ev beleş gibide ev işi zor bea
  • dostum birazda mühendisliğin şansızlığı demek lazım bende anadolu üniv. iki eylül kampüsünde eğitim gördüm bu sene sivil havacılıkdan mezun oldum ama bizim o kampüsde olmamız gerekiodu malum hava alanı anca oraya sığıodu :))))))))))))))))))))))) zaten o kampüsün tamamı havacılığa ayrılmıştır ama zamanla türkiyedeki saçmasapan eğitim politikası marifetiyle şuanki halini almıştır yani şunu sölim olan müh besyo da okuyanlara oldu gerçi artık o kampüse hazırlık da bu sene gelior ve iki eylül teknik üniversitesi olma yolunda çalışmalar var...yunus emre kampüsüne gelirsekkk orası bence türkiyenin en iyi yerleşme planına sahip kampüsüdür... anadolu yada osmangazi yi kazanan arkadaşlarr öncelikle tebrikler çünkü hayatınızın en iyi dönemleri üniversite hayatıdır ve bunu ESKİŞEHİRde yaşamakkkkk AYRICALIKTIR...!!!!

quote:

quote:

• quote:

ya bide 4 arkadaş ortalama bi ev tutsak ne kadar verirz ortalama?

400 e tutsanız 100 er kağat verirsiniz..

arkadaş bide bölümleride yaz ilk mesaja
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.