Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: ezikpire

Merhaba,
    Face01tr GSF Baskı Sanatları hakkında soru sormuş, ben Baskı Sanatları bölümünü bilmiyorum. Ama GSF Fakültesi üniversitemizin en iyi fakültelerinden biridir. Öğrenci sayısı düşüktür. Böylece her öğrenciyle bire bir ilgilenme fırsatı doğmaktadır. GSF'nin teknik donanım altyapısı da çok ileri düzeydedir. Bilgisayar lab gibi, fotoğraf stüdyoları ya da seramik fırınları, atelyeleri gibi...Bilmem işine yaradı mı?

kardır, fakulte hakkında bilgi almak da bir artı.. bide şu Baskı Sanatları hakkında detaylı bilgilere ulaşşak..

verdiğın bilgiler için çok saol..

• Ezikpire@ hocamız buraya arasıra takılsada yararlı bilgiler veriyor... devamını diliyor teşekkür ediyoruz
  • havalar ne zaman ısınacak?bugün yine kar yağdı.
  • artık karda yağsa yağmurda yağsa havalar ısınacak ("mart kapıdan baktırır kazma kürek sapı yaktırır"derler) ama dikkat ederseniz bazı ağaçlar tomur tomur yeşeriyor az kaldı ısınır yazında öffff ne bu sıcak kardeşim bunaldııık deriz
  • yagmurlu bir havada ders cıkısı kendimi esnete zor attım
  • Arkadaşlar başımdan geçen şu olaya bi bakmanızı tavsiye ederim.http://forum.donanimhaber.com/m_6278157/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: icaktan

Arkadaşlar başımdan geçen şu olaya bi bakmanızı tavsiye ederim.http://forum.donanimhaber.com/m_6278157/tm.htm

baktım ben. geçmiş olsun. iyi hakkını aramışsın.
  • Arkadaşlar italyadan döndüm işte izlenimlerim ve fotolar

bulunduğumuz yerde bir internet cafe bile bulamadık adamların çoğu 3310 telefon kullanıyorlar elimizdeki telefonları kameraları görünce ağızları açık bakakaldılar kaldığım evde bir bilgisayar var uyduruk ve 56 k ile bağlanıyorlar yani kısacası biz teknoloji yönünden onları aşmışız şimdi aşağıya bir kaç foto ekliyorum.

en önemlisi Bizim ülkemiz bir cennet kıymetini bilelim

Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

soldaki beyaz ve sarı baretli hocalar bizim hocalar sağdaki sakallı alman prof. ortadaki bayanı bilmiyorum fizik labroatuarından bir görüntü

bu linkini verdiğim web sayfasıda bu AB projesine katılan ülkelerin buluştuğu bir web sayfası umarım ilginizi çeker.
    http://www.forum.alltogethernow.lap.pl/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuulman1 -- 17 Mart 2006; 12:12:37 >

• vay Barıs hosgeldin bakalım gelmene sasırdım acıkcası orada Danielle ile evlenir orada kalır diye tahmin etmiştim Hayırlı olsun bakalım...

Engin abi bak 30 kusur sayfadır Eskişehir diyoruz ama benim memleketimin tadı bambaşka
  • emirdağ ne kadar afyona bağlı olsada emirdağlılar eskişehirli olarak kabul ederler çünkü eskiden eskişehirden gitmelerdir hep afyonda tribünde eses bayrağı açıcak kadar manyaktır valla esnaf sarayına gittiysen öyledir adamların ne dediği belli değil sivrihisarlılarda para işini iyi yapar eskişehir de pek anlaşamazlar bu ikisi ama dışarda kardeş olurlar sonuçta kro lar gelmesinde gelen gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: samutra

emirdağ ne kadar afyona bağlı olsada emirdağlılar eskişehirli olarak kabul ederler çünkü eskiden eskişehirden gitmelerdir hep afyonda tribünde eses bayrağı açıcak kadar manyaktır valla esnaf sarayına gittiysen öyledir adamların ne dediği belli değil sivrihisarlılarda para işini iyi yapar eskişehir de pek anlaşamazlar bu ikisi ama dışarda kardeş olurlar sonuçta kro lar gelmesinde gelen gelsin

emirdağlı ile sivrihisarlıyı yılan olan bir çuvala sokmuşlar, sivrihisarlı başlamış bağırmaya ne olur şu emirdağlıyı yanımdan çıkarın ben yılanla anlaşırım diye

• quote:

Orjinalden alıntı: serseri

vay Barıs hosgeldin bakalım gelmene sasırdım acıkcası orada Danielle ile evlenir orada kalır diye tahmin etmiştim Hayırlı olsun bakalım...

Engin abi bak 30 kusur sayfadır Eskişehir diyoruz ama benim memleketimin tadı bambaşka

herkesin kendi memleketi vatanı bambaşkadır.. sen gelde diğer resimleri gör bunlar bişeymi

• quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

quote:

vay Barıs hosgeldin bakalım gelmene sasırdım acıkcası orada Danielle ile evlenir orada kalır diye tahmin etmiştim Hayırlı olsun bakalım...

herkesin kendi memleketi vatanı bambaşkadır.. sen gelde diğer resimleri gör bunlar bişeymi

diğerleri nasılki engin abey

• quote:

Orjinalden alıntı: KageBunshinNoJutsu

kage umarım aynı şeyleri düşünmüyoruzdur

• quote:

quote:

şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşştttttttttttttttttt kalbinizi bozmayın

• quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

quote:

quote:

şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşştttttttttttttttttt kalbinizi bozmayın

Aaaa biz serseriyle bozarmıyız hiç cıx cıx cıx

• hem de nasıl cıx cıx cıx
  • ya dersler zorladı iyice diye internete uğramaz oldum ne hale gelmiş konu

Sayfalarda bulamadım da artık arama kısmında arayıp buldum Eskişehir'i olacak iş değil (aslında bende pek inanamadım sanırım yukarıda bir yerdeydi ama ben göremedim)
    ama olsun yine de yukarı işte
  • yaw baruış italyaya gittin öğrenmişsindir bişeyler. benim de bi tane daniella vardı. daniela manzari.yok mu buitalyanların bilgilerini bulabileceğim yer???
  • nisan ayının sonları yada mayıs ayının başlarında bir pazar günü öğleden sonra >>>>>buluşma ayarlayalım mı ne dersiniz

buluşma yeri neresi olmasını istersiniz önce bunu bir seçelim benim önerim dışarda bir yer olsun ben cafelerden kalabalık yerlerden hoşlanmam

önerileri bekliyorum ve gelebilirim diyenler barnak kaldırsınlar

30 nisan
    7 mayıs
    olabilir ama hava durumunuda göz önüne almalıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 21 Mart 2006; 15:00:21 >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.