Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
6.478
Cevap
48
Favori
371.755
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    752 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: KageBunshinNoJutsu

@ yunemars

bi ara uğrasana benim dükkana.... hem ewinde karşıdaymış....

valla film soran çok bana :D hatırlamiom seni

Ayıp ediyon abi uğrarım ne demek yalnız şu bir iki gün içinde olmayabilir sonra gelirim merak etme
    |
    |
    "TÜRKIYE'DE ILK OLARAK YAPILACAK ÜÇ ŞEY VAR. BUNU YAPMADIKÇA BU IŞLER OLMAZ. MAARIF, EKONOMI VE SAVUNMA MILLÎ OLACAK. BUNLARI SEN KUMANDA EDECEKSIN, EL ALEME KUMANDA ETTIRIRSEN BÖYLE OLUR. BIZ SAVUNMAYI NATO'YA VERMIŞIZ, EKONOMIYI AMERIKA'YA VERMIŞIZ. BAKIN MUSTAFA KEMAL’IN AĞZINDAN HIÇBIR ZAMAN ‘GARPLILAŞACAĞIZ’ LAFI ÇIKMIYOR.GAZI, BÜTÜN NUTUKLARINDA ‘MUASIR MILLET OLACAĞIZ’ DIYOR.MUASIRLAŞMANIN MUADILI ÇAĞDAŞLIKTIR, BATILILAŞMA DEĞIL. İSMET İNÖNÜ ILE BIRLIKTE BAŞLAMIŞTIR BU BATICI DEĞIŞIM.. OYSA CUMHURIYET KURULUR KURULMAZ MUSTAFA KEMAL’IN ILK IŞLERINDEN BIRI TÜRK DIL VE TARIH KURUMLARINI KURMAK OLMUŞTUR." ATTİLA İLHAN
  • Yüzbaşı
    752 Mesaj
    ya bu konu bu kadar aşşağılara düşermiydi olacak şey değil
    |
    |
    "TÜRKIYE'DE ILK OLARAK YAPILACAK ÜÇ ŞEY VAR. BUNU YAPMADIKÇA BU IŞLER OLMAZ. MAARIF, EKONOMI VE SAVUNMA MILLÎ OLACAK. BUNLARI SEN KUMANDA EDECEKSIN, EL ALEME KUMANDA ETTIRIRSEN BÖYLE OLUR. BIZ SAVUNMAYI NATO'YA VERMIŞIZ, EKONOMIYI AMERIKA'YA VERMIŞIZ. BAKIN MUSTAFA KEMAL’IN AĞZINDAN HIÇBIR ZAMAN ‘GARPLILAŞACAĞIZ’ LAFI ÇIKMIYOR.GAZI, BÜTÜN NUTUKLARINDA ‘MUASIR MILLET OLACAĞIZ’ DIYOR.MUASIRLAŞMANIN MUADILI ÇAĞDAŞLIKTIR, BATILILAŞMA DEĞIL. İSMET İNÖNÜ ILE BIRLIKTE BAŞLAMIŞTIR BU BATICI DEĞIŞIM.. OYSA CUMHURIYET KURULUR KURULMAZ MUSTAFA KEMAL’IN ILK IŞLERINDEN BIRI TÜRK DIL VE TARIH KURUMLARINI KURMAK OLMUŞTUR." ATTİLA İLHAN
  • Binbaşı
    1337 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: yunemars

ya bu konu bu kadar aşşağılara düşermiydi olacak şey değil

+1
    |
    |

Orjinalden alıntı: ezikpire

Hoşgeldin Hasan,
    Sarar da mı çalışıyosun?

Evet Sarar'da çalışıyorum yaklaşık olarak 7 aydır..
    |
    |

Renault Megane II Sedan 2.0 16 V Dynamique PT+PE
  • Yarbay
    14636 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ezikpire

Hoşgeldin Hasan,
    Sarar da mı çalışıyosun?

hocam bizleri iyice boşladın ve unuttun hiç gözükmüyorsun konuya mesaj ve resim atmıyorsun......!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????
    |
    |

Orjinalden alıntı: beorn26

bu konu niye 5. sayfaya düştü? bilen var mı?

bende arayıp duruyordum nerde diye ...

gerçekten bazı arkadaşlar konuyu iyice boşladılar nerdesiniz Aloooooooooooooooooooooooooooooooooo Eskişehirliler Eskişehirliyiz diyenler...
    Uyanın szabah olduuuuuuuuuuuAloooooooooooooooooooooo İçtima var sağdan sayyyyyyyyyyyyyyyy

4 cü sayfadan buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin_ER -- 8 Şubat 2006 20:04:10 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    752 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

quote:

bu konu niye 5. sayfaya düştü? bilen var mı?

bende arayıp duruyordum nerde diye ...

gerçekten bazı arkadaşlar konuyu iyice boşladılar nerdesiniz Aloooooooooooooooooooooooooooooooooo Eskişehirliler Eskişehirliyiz diyenler...
    Uyanın szabah olduuuuuuuuuuuAloooooooooooooooooooooo İçtima var sağdan sayyyyyyyyyyyyyyyy

4 cü sayfadan buldum

sen ne diyon abi ya geçen 3. sayfaya kadar geldim heralde vardıda ben göremedim diye geri döndüm tekrar inceledim sonra bi baktım 5. sayfada olmuyo arkadaşlar hadi ya nerelerdesiniz.Yani tamam Öğrenciler genelde şehir dışına çıktı ve memleketlerinde nete pek girmyolar ama esk.'dekiler nerede ya hadi biraz canlanalım
    |
    |

• Yarbay
    11235 Mesaj

|
    |

Yardım talepleriniz için, lütfen özel mesaj atmayın.

• Yarbay
    3547 Mesaj
    resimdeki yerler hasanpolatkan civarları sanırım

güzel resimler

bu arada

UP !
    |
    |
  • Yarbay
    14636 Mesaj
    bu topiğe up lama reçetesi yazıyorum

sabahları bir mesaj benden ondan sonrasını siz uplayın öğle,akşam,gece, herkes bişeyler yazar foto atarsa iyi olur bakın yine taaaaaa 4 cü sayfadan buldum topiği
    |
    |

hasan polatkan' dan güzel kareler için teşekkürler...
    |
    |
    |
    |
    ya gecenin saat 10unda gttim fotoğraflar çektim sırf buraya koymai için eve geldim baktım fotolara makro modda çekmişim değiştirmeyi unutmuşum hayal kırıklığı yaşadımneyse kısmetse başka bi güne inşallah
    |
    |
  • Teğmen
    103 Mesaj
    quote:

hangisinde ? organizede mi? sümerbank fabrikasında üretim yapılıyormu? stajer mühendislik öğrencisi alıyorlarmı? alıyorlarsa para veriyorlar mı? veriyorlarsa kaç para?

Organize'de fabrikada. Stajer alıyorlar ama çok iyi bir tanıdığın olması lazım. Mesela müdür, md yardımcısı vs... Bir stajer'in aylık aldığı ücret 155 YTL
    |
    |

Renault Megane II Sedan 2.0 16 V Dynamique PT+PE
  • Yarbay
    3547 Mesaj
    ya bugun dükkanı kapadım içeride tv izliom pc'den...
    tık tık etti kapı bi baktım polisler kapıda...kapayın dükkanı saat 12'yi geçti dio....
    abi zaten kapalı dükkan (ne ışık yanio nede kapı açık)....

olmaz öyle kabul etmem , saat 12'den sonra bu dükkanlar bizim oluyor...hadi boşalt dükkanı.....

şimdi size soriom , dükkanda ışık yok ve kapı kilitli....benim dükkanımda kalma hakkım yokmu yani yasakmı ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj
    esk.liyim.. ayrıca anadolu üniv. sivil h.y.o. hava trafik kontrol bölümünde okuyorum.. atc_spun@msn.com adresim.. herkese herşekilde yardım edebilirim..
    |
    |
    |
    |
    Sadi Calik tarafindan yapilmis vilayet meydaninda bulunan Atatürk heykeli

detay
    |
    |
    14636 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: KageBunshinNoJutsu

ya bugun dükkanı kapadım içeride tv izliom pc'den...
    tık tık etti kapı bi baktım polisler kapıda...kapayın dükkanı saat 12'yi geçti dio....
    abi zaten kapalı dükkan (ne ışık yanio nede kapı açık)....

olmaz öyle kabul etmem , saat 12'den sonra bu dükkanlar bizim oluyor...hadi boşalt dükkanı.....

şimdi size soriom , dükkanda ışık yok ve kapı kilitli....benim dükkanımda kalma hakkım yokmu yani yasakmı ?

evet gece 12 den sonra yassssaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkk ; ya senin yerine hırsız olsaydı içerde ne olacaktı ozaman

benim rahmetli babam gece(yassı ezanından sonra) gelen kişinin ya aklı yoktur ya parası yoktur yada derdi.. (tarafımdan denenmiştir ve doğrudur.)
    |
    |

• Er
    5 Mesaj
    Herkese Merhaba,
    2 resim de benden, bakalım begenicek misiniz?

[image]
    [/image]

[image]
    [/image]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezikpire -- 11 Şubat 2006 11:14:08 >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
instagram takipçi
Mobilya Takımları
Masal
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,043
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.