Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

Valla ben esk. de ne karlı havalar gördüm daha üni nn tatil olduğunu hiç görmedim 4 senedir.

• vaybe ne gunlerdi 1hafta kalmistim uninin asaisindaki otelde,o oteli unutamam,hele o kafeleri gsanatlar fakultesini kazanmistim 2sene ama gitmedim,cizgifilm animasyon istiyodum seramigi kazandim hep
  • @cagil26
    güzel fotoğraflar için sğl...
  •  Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

yukarıdaki grafik eskişehir'in şu an ki hava sıcaklığını göstermektedir.

• bundan çok daha soğuk çok daha kuru ayazlı günler gördüm ama bugünkü ayazı son iki yıldır eskişehir'de hiç görmedim arkadaşlar.Sizce de öyle değil mi?Son iki senedir bugünkü kadar soğuk olmamıştı hiç.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yunemars

bundan çok daha soğuk çok daha kuru ayazlı günler gördüm ama bugünkü ayazı son iki yıldır eskişehir'de hiç görmedim arkadaşlar.Sizce de öyle değil mi?Son iki senedir bugünkü kadar soğuk olmamıştı hiç.

evet akşam çok soğuk vardı ve halada çok soğuk ve ayaz var. akşam arkadaşın işyerinde camların içerden donduğunu gördük (kaloriferli olduğu halde)
    sabah 09,00 gibi ekmek almaya çıktım inanın bıyıklarım bembeyaz olmuş ben böyle soğuk bu yaşıma kadar görmedim yaws
  • bende eskişehirden ismim mustafa sakallı soyadı belqi tanıdık gelmiştir ii düşünün
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sakallyy

bende eskişehirden ismim mustafa sakallı soyadı belqi tanıdık gelmiştir ii düşünün

odunpazarı belediye başkanı burhan sakallı ile bir alakan mı var yoksam leynnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 29 Ocak 2006 18:58:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

quote:

bende eskişehirden ismim mustafa sakallı soyadı belqi tanıdık gelmiştir ii düşünün

Bu arada Engin abi ben memleketime kavuştum
    ama burasıda soguk orası kadar olmasada

bu arada @penguin gösterdiğin resmi ben göremiyorum resim cıkmadı kac derece su an?

• quote:

Orjinalden alıntı: serseri
    bu arada @penguin gösterdiğin resmi ben göremiyorum resim cıkmadı kac derece su an?

selam serseri,
    şu an sıcaklık -18 dereceyi gösteriyor
  •  Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magnaflux -- 30 Ocak 2006 22:51:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: penguin

quote:

selam serseri,
    şu an sıcaklık -18 dereceyi gösteriyor

• quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

-20 yi geçti heralde bu gece. nerden mi biliyorum. salak olduğumdan. bu ahavada gece dışarı çıktım. neyse çok güzel bi cafe keşfettik. şu ana kadar gördüğümüz en güzel cafeydi arkadaşla.

beorn galiba cafenin ismni yazmayı unuttun
  • Bu resmi izin al(a)madan yayımladım hemşoma selamlar

Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

quote:

Bu arada Engin abi ben memleketime kavuştum
    ama burasıda soguk orası kadar olmasada

bizim güz_gülleri gelmedi böyle gidersede zor gelir finaller ertelenmiş bütler var falan derken sanırım ayın 10 da falan gelir

• Eskişehir buz kesti

Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

Eskişehir son yılların en soğuk kış mevsimini yaşıyor. Önceki gece hava sıcaklığının -27 dereceyle kadar düşmesi, hayatı alt üst etti. Kara ve demiryolu ulaşımında aksamalar meydana geldi. Yüzlerce binaya, soğuk hava yüzünden regülatörlerde meydana gelen arızalar nedeniyle doğalgaz verilemedi. Soğuktan donan porsuk çayı ise adeta buz pistine döndü.
    TCDD’den yapılan açıklamada Ankara-İstanbul arası tren seferlerinde meydana gelen aksamaların, soğuk havadan kaynaklandığı bildirildi. TCDD yetkilileri, Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü hava tahmin verilerine göre Eskişehir’de hava sıcaklığının 11 derece olarak açıklandığını ancak kendileri tarafından yapılan ölçümlerde ise Eskişehir’de sıcaklığın -27 dereceye kadar düştüğünün belirlendiğini bu nedenle trenlerin donduğunu ve ulaşımın aksadığını duyurdular.
    Diğer yandan kent içi ulaşımda dün felç oldu. Özellikle mazotla çalışan belediye ve halk otobüsleri ile minibüslerin çoğunda donma meydana gelince toplu taşımalarda aksamalar oldu. Aşırı soğuk sadece mazotlu araçları değil, benzinle çalışan otomobilleri de etkiledi. Otomobillerini çalıştıramayan vatandaşlar taksilere koşarken, bazı taksilerde aynı şekilde çalışmadı.
    Soğuk hava, doğalgazlı konut ve işyerlerini de vurdu. Dondurucu soğuk, yüzlerce binada doğalgaz geçişlerini ayarlayan regülatörlerin durmalarına neden olunca ESGAZ şikayetlere yetişemedi. ESGAZ Genel Müdür Yardımcısı Engin Ataman, “Şikayetlere yetişebilmek ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 187 Acil Servis ile bakım onarım ekiplerinin sayısını 5 kat artırdık. Ancak, sokaklardaki aşırı buzlanma ve kar nedeniyle müdahale sırasında sorun yaşıyoruz.''dedi.

30.01.2006
    http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=20982&kategori=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 31 Ocak 2006 11:05:22 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

-20 yi geçti heralde bu gece. nerden mi biliyorum. salak olduğumdan. bu ahavada gece dışarı çıktım. neyse çok güzel bi cafe keşfettik. şu ana kadar gördüğümüz en güzel cafeydi arkadaşla.

beorn galiba cafenin ismni yazmayı unuttun

yok bilerek vermedim. daha önce de öyle güzel bir yeri millete yaydık. herkes doluştu boku çıktı. gidemez olduk oraya. ne güzel başımızda sürekli bir garson beklerdi. ne istesek gelirdi cafe de olmasa bile. her şey bize çalışırdıne güzel.
    buranın ismini vermeyecem arayın bulun. çok ortalık bir yerde değil. buda benden size kıyak olsun.

• madem baban söyle de şu hasan polatkandaki 20 m de 1 durak olayına el atsın eğer yetkisi varsa. bu ne ya okula giderken hasan polatkanda 10 kere duruyo otobüs.utanmasalar her apartmanın önünde duracaklar.
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.