Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
6.478
Cevap
49
Favori
371.583
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    997 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: cagil26

Bilmeyenler için söyliim bu okul Eskişehir'in EN Süper okuludur...

Eskişehir Anadolu Lisesi Öss de Türkiye üçüncüsü çıkaran lise!

daha fazla bilgi için;www.eal.net.tr.tc

güzel resimler. ama photoshop suz olarak koysaydın keşke.
    |
    |

• Er
    0 Mesaj
    quote:

güzel resimler. ama photoshop suz olarak koysaydın keşke.

seni mi kıracağız abi.Buyur fotoşopsuzlar...

[image]http://www.ealonfena.frihost.net/eal/IMG_0367.jpg" />
    |
    |

okulun arkası hala kahverengimi?

Sadece susam sokaının orası kahverengi,ana binanın arkası maviye boyandı...
    |
    |
    aah eal ah özlüyoruz ya ealyi susam sokağını spor salonunu arkadaki çamlığın orda oynanan simit oyunlarını.Kendisi hala orada mı bilmiyorum ama o okulda en çok özlediğim hoca jülide kütaruk.acaba emekli falan oldumu yoksa hala ealde devam ediyo mu?

okulu özledim ama bazı hocaları görecem diye gitmekten korkuyorum.tabi bunların başında ayşe ugur geliyo.Çogu zman doktorlarda görüyorum da ben nasıl onu 1 yıl boyunca çekebilmiş anlayamıyorum.Allah'tan babam öğretmen zengin değilde bana musallat olmadı.Babası zengin olan arkadaşları düşündükçe hala üzülüyorum.

Neyse biraz özel bi konuşma oldu canınızı sıkmak istememiştim ama 7 yıl ealde okuyupta fotolarını görünce öyle bi duygulandım af buyurun
    |
    |
    "TÜRKIYE'DE ILK OLARAK YAPILACAK ÜÇ ŞEY VAR. BUNU YAPMADIKÇA BU IŞLER OLMAZ. MAARIF, EKONOMI VE SAVUNMA MILLÎ OLACAK. BUNLARI SEN KUMANDA EDECEKSIN, EL ALEME KUMANDA ETTIRIRSEN BÖYLE OLUR. BIZ SAVUNMAYI NATO'YA VERMIŞIZ, EKONOMIYI AMERIKA'YA VERMIŞIZ. BAKIN MUSTAFA KEMAL’IN AĞZINDAN HIÇBIR ZAMAN ‘GARPLILAŞACAĞIZ’ LAFI ÇIKMIYOR.GAZI, BÜTÜN NUTUKLARINDA ‘MUASIR MILLET OLACAĞIZ’ DIYOR.MUASIRLAŞMANIN MUADILI ÇAĞDAŞLIKTIR, BATILILAŞMA DEĞIL. İSMET İNÖNÜ ILE BIRLIKTE BAŞLAMIŞTIR BU BATICI DEĞIŞIM.. OYSA CUMHURIYET KURULUR KURULMAZ MUSTAFA KEMAL’IN ILK IŞLERINDEN BIRI TÜRK DIL VE TARIH KURUMLARINI KURMAK OLMUŞTUR." ATTİLA İLHAN
  • Binbaşı
    1338 Mesaj
    bende bizim okulun resmini çekip koyayım buraya ..Turgut Reis Anadolu Meslek ve Teknik ve End.Meslek lisesi.
    www.turgutreis26.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Güle_Yazdım -- 3 Ocak 2006 19:37:43 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: beorn26

quote:

Orjinalden alıntı: Sans Noblesse

Anatolia oyun oynamak için iyi. Yani harabeden iyi.Yaw dodoya eskiden beri giderim ben taa üstü internet kafe olduğu zamanlardan beri.Tanırım sahibini falan.e bide arkadaşlar genelde orada takılınca gidiyom.Ay bi anda kendime geldim lan.Sanane lan istediğim kafeye giderim.Alla alla.Ne yani bi tarz kafeye gidenler başka tarz bi kafeye gidemiyomu??

gidiyomuş demekki. ben arka bahçeden hoşlanmam sadece arkadaşların zoruyla giderim. arka bahçeye gidenler anatoliadan hoşlanmaz. bizde durum böyle olunca garip geldi. laflarında da dikkat edrsen daha iyi olur.öyle "lan" lı konuşmalar ayıp oluyor.

Yok be amma alıngansın sen de yaw.Herhangi bir kötü niyetim yok lan derken.Ben günlük konuşmada da çok kullanırım lan lafını.Hatta kızarkadaşlarıma bile derim lan diye.Alınma hemen.Pardon
    |
    |

• Binbaşı
    1337 Mesaj
    DVD-RW lazım, Eskişehir'den iyi bir yer önerebilecek var mı? UP UP UPPPPPP
    |
    |

Metin Örnektir metni isteyen arkadaşlar değiştirebilirler...

İmza kodları buyrun =

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_2873466/mpage_1/key_/tm.htm]
    [b]ESKİŞEHİRLİ'ler ve ESKİŞEHİR A.Üni ve Es.Ogü.de Okuyanlar, Merak edenler[/b][/link][/center]
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: aliss

eskişehirde metro varmış be

Olmazmıııııııı
    |
    |

• Yarbay
    3543 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Kara_Dayı

quote:

Orjinalden alıntı: aliss

eskişehirde metro varmış be

Olmazmıııııııı

japonlarda bile yok şu eskişehirdeki metrodan
    aman abi çizilmesin sonra 16 milyar ödemek istemem büyük erşene
    |
    |

• Yüzbaşı
    752 Mesaj
    eskişehir'de bir metro var adama çarpıyor adam öldükten sonra cenazenin hemen ardından makdulun yakınlarına 1,5 sene önceki tarifeden 2 milyar lira para cezası geliyor
    |
    |
    "TÜRKIYE'DE ILK OLARAK YAPILACAK ÜÇ ŞEY VAR. BUNU YAPMADIKÇA BU IŞLER OLMAZ. MAARIF, EKONOMI VE SAVUNMA MILLÎ OLACAK. BUNLARI SEN KUMANDA EDECEKSIN, EL ALEME KUMANDA ETTIRIRSEN BÖYLE OLUR. BIZ SAVUNMAYI NATO'YA VERMIŞIZ, EKONOMIYI AMERIKA'YA VERMIŞIZ. BAKIN MUSTAFA KEMAL’IN AĞZINDAN HIÇBIR ZAMAN ‘GARPLILAŞACAĞIZ’ LAFI ÇIKMIYOR.GAZI, BÜTÜN NUTUKLARINDA ‘MUASIR MILLET OLACAĞIZ’ DIYOR.MUASIRLAŞMANIN MUADILI ÇAĞDAŞLIKTIR, BATILILAŞMA DEĞIL. İSMET İNÖNÜ ILE BIRLIKTE BAŞLAMIŞTIR BU BATICI DEĞIŞIM.. OYSA CUMHURIYET KURULUR KURULMAZ MUSTAFA KEMAL’IN ILK IŞLERINDEN BIRI TÜRK DIL VE TARIH KURUMLARINI KURMAK OLMUŞTUR." ATTİLA İLHAN
  • Yarbay
    3543 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: yunemars

eskişehir'de bir metro var adama çarpıyor adam öldükten sonra cenazenin hemen ardından makdulun yakınlarına 1,5 sene önceki tarifeden 2 milyar lira para cezası geliyor

valla onu bilmemde ,
    bizim metro ilk çalışmaya başladığı zamanlarda , kızın teki metronun altına kalarakmı ne ölmüş yada çarpmış sanırım metro bu kıza....
    kız 1-2 ay komada yattı , babasının marketi varmış , marketi satıp kızını tedavi ettirmeye calısmıs fakat sonuç değişmemiş kız ölmüş....
    sonra birde adama 16 milyar ceza gelmiş....

adamın yerinde olsam b.erşeni vururum snrada kendimi
    |
    |
  • Yarbay
    14630 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: KageBunshinNoJutsu

quote:

valla onu bilmemde ,
    bizim metro ilk çalışmaya başladığı zamanlarda , kızın teki metronun altına kalarakmı ne ölmüş yada çarpmış sanırım metro bu kıza....
    kız 1-2 ay komada yattı , babasının marketi varmış , marketi satıp kızını tedavi ettirmeye calısmıs fakat sonuç değişmemiş kız ölmüş....

yavaşşşşşş gellll ...incek varrrr.....zzzzzzzzzzzzzzz(sinek mi girmiş ne)zzzzzzzzzzzzzz
    |
    |

• Yüzbaşı
    997 Mesaj
    tramvay çalışmaya başladığında yurtdışına kaçmasaydı berşen, kim vurduya gidecekti.
    |
    |

quote:

quote:

valla onu bilmemde ,

yavaşşşşşş gellll ...incek varrrr.....zzzzzzzzzzzzzzz(sinek mi girmiş ne)zzzzzzzzzzzzzz

|
    |

• Yarbay
    14630 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: serseri

quote:

quote:

quote:

valla onu bilmemde ,

|
    |

• Binbaşı
    1337 Mesaj
    Bu hikayeyi bende duymuştum, doğrumu bilinmez
    |
    |
    özellikle Engin abi senin
    |
    |

tüm dostların Mübarek Kurban Bayramı, Sağlık,Mutluluk ve Neşe içinde geçirmesini temenni ederim...hepinizi öpüyorum...sevgiyle kalın arkadaşlar
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,388
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.