Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cck akşamları takribi ( yani tahminen ) dersler saat 18:00 civarı başlar. devam zorunluluğu yoktur. herhangi bir kayıt, takip felan yapılmaz. isteyen girer. hatta örgünlerden bile girenler varmış. ama dersler lagara lugarayla geçer yani pek bi şey anlayamazsın. genelde gidenler ortam muhabbetine gider. örgündeki gibi hocayla birebir dialog kurman biraz zor olur. o yüzden anlamadığın yerler havada kalır ve dersin trt 4 dekinden farkı olmaz. senin amacın gelip ders görüp sınıf geçmekse işin olmaz diyebilirim. burada harcanan parayla kursa gitsen daha faydalı olur. yok başka bir şehire gidip öğrenci muhabbeti yaşamak istiyosan başka. dediğim gibi sende tiki tayfasındansan ve verallah clup disco parti felan istiyosan, bi dolu hatunla tanışmak vb. bi yaşam hayalindeysen ve azimliysen yaparsın ve tam sana göre diyebilirim o zaman. ama benim gibi ulen hatun, eğlence bunların fazlası bayat işler, insanı insanlıktan uzaklaştıran şeyler, bizim gibi kendini bilime düşünceye felsefeye vermiş adamların ne işi olur bunlarla diyosan dediğim gibi eskişehir bu açıdan kirlendi ve artık bu saatten sonra temizlenemezde. yani detaylar böyle başka aklına takılan bi şeyler olursa seve seve cevaplarım. birde eskişehir ne ankara gibi nede adana gibi bir metropolvari bir şehir değildir bunu bil. bi süre sonra aynı caddede turlamaktan aynı insanları görmekten gına gelebilir bunada hazırlıklı ol eğer kafaya koyduysan buraya gelmeyi.

• Arkadaşlar bazı eski arkadaşlar ortadan kayboldular bilmem farkındamısınız...mesela ezikpire,sutozu,murates26,Mechanical24,Darkevil ,macnair ,Luti ,nakata ,snsnc ,

,
  • yav bi kaç gece fotosu çektim eskişehirin fakat nereye upload edeceğimi bilmiyorum ?_?

yardımcı olacak varsa pm atsın bana....

resimler ortalama 700-800 kb (jpg)

çözünürlük yüksek belqi ondandır....
    (dükkanımın fotosunuda koyarım ileride ;p )
  • ya şu topici üst konu yapma imkanımız yokmu ??
    her seferinde 3-4 sayfa geriden başliom aramaya falan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KageBunshinNoJutsu

yav bi kaç gece fotosu çektim eskişehirin fakat nereye upload edeceğimi bilmiyorum ?_?

http://img147.echo.cx/ ahanda buraya upload edecen

ayrıca imzana eklesen bizim yaptığımız gibi hiç aramana gerek kalmadığı gibi diğer girdiğin konularda eskişehirin reklamınıda yapmış olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 20 Aralık 2005 19:50:46 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Kara_Dayı

quote:

yav bi kaç gece fotosu çektim eskişehirin fakat nereye upload edeceğimi bilmiyorum ?_?

ayrıca imzana eklesen bizim yaptığımız gibi hiç aramana gerek kalmadığı gibi diğer girdiğin konularda eskişehirin reklamınıda yapmış olursun

karadayı sen imzandaki yazıyı buraya paste edermisin yada bana pm atabilirmisin.....üğraşmak zor geldi şimdi :P

• Yav gençler kalbimdeki EsEs küllerini ateşlediniz bea. Emekli oldummu
    ver elini Eskişehir çürüdük Antalya larda bea
    Bülbül bile illede vatan demiş
    düşünmesi bile güsel yavs
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Kara_Dayı

quote:

karadayı sen imzandaki yazıyı buraya paste edermisin yada bana pm atabilirmisin.....üğraşmak zor geldi şimdi :P

birinci sayfaya bakarsan orada var ve nasıl yapılacağı anlatılmış

• Porsuk buz tutmuş hava -12 derece...
  • porsuk buz tutmakla kalsa iyi. yunusemre caddesindeki köprü de yıkılmış. taş ol büyükerşen. finallere kadar bitmesin o köprü ben seni o zaman görecem
  • quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

porsuk buz tutmakla kalsa iyi. yunusemre caddesindeki köprü de yıkılmış. taş ol büyükerşen. finallere kadar bitmesin o köprü ben seni o zaman görecem

hayrola oralara yakın bi yerdemi oturuyorsun yoksa ?

ben yunusemre caddesinde oturuyomda....tezişçileri az geçtikten sonra....

heheh köprünün yanında arkadaşın hırdavat dükkanı var gece orda oturup sohbet ederken sanki karının teki çığlık atarmışcasına sesler gelio iş makinelerinden
  • quote:

Orjinalden alıntı: budur

Yav gençler kalbimdeki EsEs küllerini ateşlediniz bea. Emekli oldummu
    ver elini Eskişehir çürüdük Antalya larda bea
    Bülbül bile illede vatan demiş
    düşünmesi bile güsel yavs

Emeklimi .....????????? Ne zaman........?????????????

Haydi Hep beraber

Siyah
    Kırmızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 22 Aralık 2005 10:39:09 >
  •  Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

gece fotolarını yürürken ve donarken çektim herhalde ondan biraz kötü çıktılar..... yani tir tir titriodum :D

dierleri bizim ewin balkonundan görüntüler....

• şu resimlerdeki ışıklandırılmış bina neresi ?? yok ben yemrede oturmuyoryum da otobüsler oradan geçiyor. ev okul arası olan 5km lik mesafeyi 40 daikada gidiyorum otobüsle. soğtuk olmasa yürüyecem. yürüsemde nasıl olsa aynı sürede giderim
  • quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

şu resimlerdeki ışıklandırılmış bina neresi ?? yok ben yemrede oturmuyoryum da otobüsler oradan geçiyor. ev okul arası olan 5km lik mesafeyi 40 daikada gidiyorum otobüsle. soğtuk olmasa yürüyecem. yürüsemde nasıl olsa aynı sürede giderim

orası eskişehirin beyaz sarayı yada pentagon uehuehueh orda ben yaşıyorum övünmek gibi olmasın ama ;p

hmm orası şey , eski balık pazarı vardı ya onun karşısı....sakarya caddesinin karşısındaki köprünün hemen yanı....
  • herkeze merhaba arkadaşlar bazılarınız beni tanır.bayaadır okullar malum giremiyodum artık girecem ama fotolarda yolda
  • pentagon = Tepebası belediyesi
    esbilem merkezi

resimler cok güzel...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil

herkeze merhaba arkadaşlar bazılarınız beni tanır.bayaadır okullar malum giremiyodum artık girecem ama fotolarda yolda

şştt psstt darkevil ,

şu sabah çekinen fotolar tanıdık geliomu ??
    bizim ewin oralarda oturuyormuşsun galiba ... kulağıma biri fısıldadı....
  • Merhaba Arkadaşlar,

Yeni gelen hemşerilere hoşgeldin diyorum. Guzel fotolar eklemişsiniz. Elinize sağlık.
    Herhalde yarın Porsuk üstünde yürünecek hale gelir. Hafta sonu foto cekimine cıkacağız belki önümüzdeki hafta ben de yeni resimler eklerim.

Hoscakalin
    BB.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ezikpire

Merhaba Arkadaşlar,

Yeni gelen hemşerilere hoşgeldin diyorum. Guzel fotolar eklemişsiniz. Elinize sağlık.
    Herhalde yarın Porsuk üstünde yürünecek hale gelir. Hafta sonu foto cekimine cıkacağız belki önümüzdeki hafta ben de yeni resimler eklerim.

Hoscakalin
    BB.

hocam hoşgeldiniz uzun süredir görünmüyordunuz özlettiniz kendinizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 23 Aralık 2005 10:12:18 >
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.