Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün kazanan arkadaslara hayırlı olsun...
  •  Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ OKUL DEĞİL CENNET ,CENNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linkin -- 21 Ağustos 2005, 2:00:10 >
  • Arkadaşlar sizi bu saatte uyandırdığım için özür dilerim ama çok uyumak iyi değildir;
    Günayyyyyyyyyyyyyydııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnn Arkadaşlar
    (nasıl bağırıyom dimi)

linkin@ fotolar güzel eline sağlık

Hadi arkadaşlar foto eklemeye devam;
  • @enginer abi nerede cok özledik valla gerci veliaht bulunmus sabahın sekizinde günaydın diye bagırıyor daha king oynamasını bile bilmiyor
  • off okulum özledim cidden be
  • quote:

Orijinalinden alıntı: beorn26

anaaa EAL nin arkasını boyamışlar. biz mezun olduğumuz sene (2002) sadece önünü maviye boyamışlardı. gerçi susam sokağının olduğu bölüm (yatakhane tarafı) hala boyanmamış.özledim be okulumu.
    DİKKAT DİKKAT!! YENİ ÖĞRENCİLER SERSERİ'NİN TARİFİ BERBAT UYARSANIZ MAHVOLURSUNUZ

serseri olm mezun olacan hala yolları öğrenememişsiniz. otogar dan tramvaya bindikten sonra atatürk lisesi durağında ineceksiniz. ve karşıya geçeceksiniz. parkın içinden geçince otobüs duraklarını göreceksiniz. yine de "tıp fakültesine giden otobüsler buradan mı kalkıyor?" diye sorun. yanlışlıkla tebebaşı tarafına giden otobüslerin durduğu durağa gitmemek için. ondan sonrada üzerinde tıp fakültesi yazan otobüslere binin. otobüse binerken de "tıp fakültesi ne mi gidiyor?" diye sorun. eşeğinizi sağlam kazığa bağlayın. serserinim dediğini yaparsanız 500 m yemekhaneye kadar yürürsünüz. bide müh okuyacaksanız ve ders seçecekseniz bi 500-600 metre daha yürümeniz lazım müh deanlığına kadar. benim dediğimi yaparsanız direk yemekhanenin önünde inersiniz. hemde çok az yürümüş olursunuz.
    otogardan ogü ye direk giden 13 numaralı otobüs olması lazım .numara yanlışsa düzeltiverin. 30 dk bir geliyo sanırım . onu bekleyin ilk gelişte uğraşmayın in-bin le. bi tane daha olması lazım otogar ogü çalışan ama numarasını hatırlayamıyorum.

trenle gelenler ise 27 haricinde 54 ve 62 numaralı otobüse de binebilirler. hatta 27 dışındaki deiğim otobüslere binin 27 çok dolaşır. ah serseri aahhhh.öğrenemeden şu şehiri mezun olacan. gerçi sen de haklısın büyükşehir ne de olsa

İnsan bu kadar mı rezil edilir

Evet arkadasımızın dedikleride bir yoldur terminalden gelenler 13 ve 18 e de binebilirler.
    Ama sonucta tranvaydan tranvaya aktarma yapmak. Tranvaydan otobüse yapmkatan simdillikicin daha kolay. İstasyonda 54 ve 62 numarayı beklemek insanın bir ömrünü alabilir. Hem 27 binilirse eskisehirin en karizma yerlerinden biri olan Atatürk Bulvarını (eski Hasan Polatkan) gezebilirler..
  • ben OGÜ saglık Y.O okuyorum aranıza yeni geldim güz güllerinin kuzeniyim onun tavsiyesiyle bu foruma katıldım fırsat buldukça buraya bişeyler karalarım
  • quote:

Orijinalinden alıntı: serseri

İnsan bu kadar mı rezil edilir

Evet arkadasımızın dedikleride bir yoldur terminalden gelenler 13 ve 18 e de binebilirler.
    Ama sonucta tranvaydan tranvaya aktarma yapmak. Tranvaydan otobüse yapmkatan simdillikicin daha kolay. İstasyonda 54 ve 62 numarayı beklemek insanın bir ömrünü alabilir. Hem 27 binilirse eskisehirin en karizma yerlerinden biri olan Atatürk Bulvarını (eski Hasan Polatkan) gezebilirler..

hadi leeeyyn. 54, 15 dk da bir gelir. 27 ise 30 dk da bir. 19 ve 23 ü kaçırdımmı o duraktan biniyom. biliyoruz heralde. ve 54 de 62 de polatkandan geçiyor. ama sen esk en saygın yeri olarak "saygın sitesi" ni görüyosan 27 ye binilebilir. hasan polatkanda kesin tıp a giden bi otobüs oluyo sürekli. ama ogü ye giden tramvay da 15 dk da bir. yaaa.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: h_koyun

ben OGÜ saglık Y.O okuyorum aranıza yeni geldim güz güllerinin kuzeniyim onun tavsiyesiyle bu foruma katıldım fırsat buldukça buraya bişeyler karalarım

orası çok güzeldir ya. ben aciil yardım aldım seçmeli oradan biliyorum. her yer hemşire adayı
  • Eskisehirin en saygın yeri saygın siteleri

koparttın resmen beni ya
  • Anlattığınız kadarıyla eskişehirdeki üniversiteler iyi ama üniversitelerinizin resmi siteleri tam anlamıylaaa berbat yaa bizim lisenin sitesi bile daha gzldi
  • quote:

Orijinalinden alıntı: macnair

Anlattığınız kadarıyla eskişehirdeki üniversiteler iyi ama üniversitelerinizin resmi siteleri tam anlamıylaaa berbat yaa bizim lisenin sitesi bile daha gzldi

hönk...
  • quote:

Eskisehirin en saygın yeri saygın siteleri

koparttın resmen beni ya

ööle deme abi çok saygın bir yer hakkaten. bizim saygın bi arkadaşımız orada oturuyor mesela. adam bilgisayar mühendisleri kongresi için gelen 4 ü beyaz rus, 2 malta lı 6 kıza eşlik etmiş bi insan. o kadar yüce bi insan, o kadar saygın yani gözümüzde. hoca bak son sene deme bizde gidip türkiye bilişim derneğine üye olalım. bakarsın bu sene de getirirler öyle ukraynalı,maltalı falan
  • hemen gidiyoruz
  • quote:

quote:

Anlattığınız kadarıyla eskişehirdeki üniversiteler iyi ama üniversitelerinizin resmi siteleri tam anlamıylaaa berbat yaa bizim lisenin sitesi bile daha gzldi

hönk...

haksızmıyım ama diğer üniversitelerin sitelerinde okuldan bi dünya resim bilgi falan var.. ben ogülü olarak şahsen kendi sitemizi hiç beğenmedim
  • quote:

quote:

quote:

hönk...

haksızmıyım ama diğer üniversitelerin sitelerinde okuldan bi dünya resim bilgi falan var.. ben ogülü olarak şahsen kendi sitemizi hiç beğenmedim

siz rezil site görmemişsiniz gelin buna bir bakın www.kku.edu.tr bakın bakalım nasılmış yorum sizin
  • quote:

quote:

quote:

hönk...

niye yaw öğrenci rehberinde bayaa bi resim olması lazım.tanıtım cd si olmalı internette. onu indir işte daha ne istiyorsun. zaten hiç bi tanıtım fotoğrafına inanma derim. ne ogünün ne de başka bir üniversitenin
  • Evet tanıtımlar cok fazla makyajlı ve parlatıcılı oluyor

her ne kadar parlatıcı doğal olsada bazen insan hayal kırıklıgına ugruyor bu mu laa üniversite diyebilirsiniz
  • quote:

Evet tanıtımlar cok fazla makyajlı ve parlatıcılı oluyor

her ne kadar parlatıcı doğal olsada bazen insan hayal kırıklıgına ugruyor bu mu laa üniversite diyebilirsiniz

olurmu öyle şey kardeşim üniversite öğrenci için herşeyi düşünmüş. özellikle müh öğrencilerini. o tırmanma duvarı başka kaç üniversitede var. her üniversiteye lazım. tırmanma duvarı olmayan ünilerde çeşitli sapıklıklar oluyor. halbuki bizde öylemi. düz duvara tırmanıyoruz rahatlıyoruz.
  • Arkadaşlar 6 sene sonra Eskişehir'deyim.Şu an Esnaf Sarayı'nın B Girişi'nin oradaki bir internet kafeden yazıyorum.Eskişehir depremden sonra çok güzelleşmiş.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.