Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    özel sakarya hastanesinde yapıyorlar sanırım. diyetisyende var. ben ölçülmekten bir hal aldım makine paso bozulduğu için
  • @Eoudoxias

Bakarım uygun bir zamanımda teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElysionMaster

quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

Arkadaslar Sakarya 2. Caddeden yurt buldum.Sakarya caddesi merkeze yani espark adalar tarafina yakin midir?

evet yakın

Hocam bir de tren garindan Sakarya caddesine nasil ulasabiliriz?

Tren garından çıktıktan ve bşraz ilerledikten sonra bir yokuş göreceksin orayı çık, köprüye çıkmış olacaksın. Arkanda espark olacak, esparka doğru değil de tam tersine doğru yürüdüğün zaman doktorlar caddesine inmiş oluyorsun, tamvay yolunu takip et, ismet inönü tramvay durağı çıkacak onu da geçtikten sonra karşına gratis adlı mekan çıkacak, eğer tramvay yolunu az daha takip edersen çarşı durağına gelmiş olursun ama sen çarşıya doğru değil gratisin solundan ilerlemen lazım. Oralar sakarya diye geçiyor, ben de tam bilmiyorum yanlışsam birisi düzeltsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeerNet* -- 14 Eylül 2013; 12:45:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar Sakarya 2. Caddeden yurt buldum.Sakarya caddesi merkeze yani espark adalar tarafina yakin midir?

evet yakın

Hocam bir de tren garindan Sakarya caddesine nasil ulasabiliriz?

Tren garından çıktıktan ve bşraz ilerledikten sonra bir yokuş göreceksin orayı çık, köprüye çıkmış olacaksın. Arkanda espark olacak, esparka doğru değil de tam tersine doğru yürüdüğün zaman doktorlar caddesine inmiş oluyorsun, tamvay yolunu takip et, ismet inönü tramvay durağı çıkacak onu da geçtikten sonra karşına gratis adlı mekan çıkacak, eğer tramvay yolunu az daha takip edersen çarşı durağına gelmiş olursun ama sen çarşıya doğru değil gratisin solundan ilerlemen lazım. Oralar sakarya diye geçiyor, ben de tam bilmiyorum yanlışsam birisi düzeltsin

Tamam hocam doktorları biliyorum ordan sonrasını sora sora buluruz artık

• arkadaşlar lutfen öneride bulunun bana aöf kursu aryorm ıyı bı dersane bılıyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: merguanass

arkadaşlar lutfen öneride bulunun bana aöf kursu aryorm ıyı bı dersane bılıyormusunuz

İnci Anadolum
  • 1- Konu güncel mi?
    2- En son buluşma ne zaman yapıldı?
  • s.a
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eru İluva

s.a

• quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

gece gece alkıslarlayasıyorum da denk geldiğim bir video.
    izlerken benim tüylerim diken diken oldu. bu şehirde öğrenci olmasam da. şehrin yerlisi olsam da beni aldııı uzaklara götürdü.
    eskişehiri kazanıp gelenler için de güzel olacak bir videodur.

buradan; ibf deki herkese teşekkür ederim böyle güzel bir tanıtım videosu hazırladıkları için (aslen eğlenmek için)
    alkıslarlayasıyorum.com dan alıntıdır;
    Yapım ekibinde bulunmak benim için gurur ve keyif vericiydi.

Açıklamadaki bir yanlışı düzeltmek isterim;

Eskişehir'deki öğrenciliğimizin son senesinde filmimizin hem senaristi hem de sınıf arkadaşım olan Mehmet Semih İpek'in "bu şehirde 5 güzel yıl geçirdik; bu şehri böylesine severken, böylesine arkada bırakıp gitmek olmaz, haydi bir teşekkür edelim" demesiyle başlayan serüvenimizin ürünüdür bu film.

Reklam ya da tanıtım değildir. Bir yarışma, kişi, kurum ya da kuruluş için de hazırlanmadı.
    7 kişilik ekibimizden hiç kimsenin cebine tek kuruş dahi girmedi. Tamamen öğrenci işi, bütçesiz bir film.
    Dediğimiz gibi yalnızca "bir vefa filmi".

Çekimleri yaklaşık 7 ay sürdü ve yalnızca biz istediğimizde bir araya geldik. sıkıştırmadık ya da zorlamadık. Bunun filmin de ruhuna uygun olacağını düşündük çünkü. Bu film sipariş değildi, bir sevgi filmiydi.

Eskişehir ve Eskişehir'de öğrenci olmak elbetteki bu filme sığmaz, lakin umarım Eskişehir bu hediyemizi beğenir.

Tüm yorumlar için ekibimiz adına teşekkür ederim.

işte video da bu;

yapanların eline sağlık güzel çalışma olmuş gerçekten

• Tavsiye edebileceğiniz bir hastane var mı? Dermatoloji bölümüne meşhur sivilce hapı roaccutane için gideceğim o yüzden doktor önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoldaTr -- 28 Ekim 2013; 14:28:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

Tavsiye edebileceğiniz bir hastane var mı? Dermatoloji bölümüne meşhur sivilce hapı roaccutane için gideceğim o yüzden doktor önemli.

arkadaşım bende 3 yıl once o hapı kullanmıştım reşadiyenin karsısında kütüphanenin sırasında Sakarya Reşadiye Tip Merkezi vardı adı değişmediyse eger orada olcay korkmazel diye doktor var harikadır bütün arkadaslarımı ona yönlendirdim beni harika yaptı öneririm
  • Teşekkürler oraya gideceğim sanırım yeride iyiymiş yalnız tahlilleri orada mı yapıyorlar yoksa çevre yolundaki Sakarya hastanesine mi gitmek gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

Teşekkürler oraya gideceğim sanırım yeride iyiymiş yalnız tahlilleri orada mı yapıyorlar yoksa çevre yolundaki Sakarya hastanesine mi gitmek gerekiyor?

en son orda yapıyorlardı tabı kaç sene oldu değiştiyse bilemem kardeşim
  • Tamam tekrar teşekkürler
  • Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun
  • Bir Ankaralı olarak Eskişehir'i çok güzel buluyorum. Ayrıca insanları da sıcakkanlı ve cana yakın.
  • SoldaTr kullanıcısına yanıt
    Kanınızı vs yi orada alırlar tahlilleri çevre yolundaki hastaneye kendileri götürür. Sonucu da gene reşadiye tıp merkezinden alırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler
  • Arkadaşlar linkteki gibi bir çanta arıyorum.

http://www.n11.com/kaliteli-lebina-erkek-kolej-okul-canta-7233-siyah-P15393620

Netten sipariş verirdim ama çantanın boyutu biraz küçük geldi. Hamamyolu ve civarında bulabildiğim çanta satan yerlere baktım ama istediğim gibi bir şeye denk gelmedim. Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?
  • 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.