Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskişehirliler ya da burda okuyanlar; bi buluşma yapalım DH ahalisi olarak ne zamandır Eskişehir buluşması olmuyo forumda...
  • buluşmamı, dh eskişehir grubunda buluşma ne gezer

TRUVA internet cafede yapalım buluşmayı bak yer buldum
  • Ankaralıyım, Eskişehir'de yaşıyorum.
  • eskişehirliyim istanbulda okuyorum. şu yasak yüzünden çok zor durumdayım.
    koçtaşta inip eve gitmem 5 dk yi bulurken şimdi taa kalkıp otogara kadar gidiyorum. otogar dediğimiz şey eskişehirin dışı sayılır az ilerisi sultandere zaten. itin öldüğü yer kısacası. anadolu üniversitesinin oradaki çimlik alan kaldırılıp çok güzel bi cep yapılabilir. bahsi geçen trafik sıkışıklığı problemide ortadan kalkar. zaten o noktaya gelen otobüslerin durmasıyla kalması bir oluyor. 15-20 nin üzerinde git gel yaptım eskişehir-istanbul daha 2-3 dk yi geçen otobüs görmedim o cepte.
  •  Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

Eskişehir içi sahiplendirilecektir.
     Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

• Çok güzel hazırlanmış

7 sene oldu Eskişehir... :(
  • bir zamanlar Eskişehir de serserisiydin, şimdi terki mekan ettin, ben sana demiştim gel gitme diye ama beni dinlemedin
  • Ahh be abi sorma :( hiç bitmeseydi hiç gitmeseydim....
  • Büyük ihtimal eskişehire geleceğim üniversite için. Okuyacağım bölüm bir tek orada var güzel sanatlar animasyon. Eskişehir anadolu üniversitesinde nasıl tavsiye eder misiniz? Nasıl bir üniversitedir? Gsf hakkında bilginiz var mı? Nasıl olduğu hakkında veya animasyon bölümü hakkında.

Şehir nasıl? İstanbul gibi karışık olmasını istemiyorum şahsen ama oturduğum tekirdağ kadarda küçük ve her yeri yokuş olsun istemiyorum. Rahat bisiklet sürebilmek istiyorum. Bir semtten başka bir semte gitmenin en fazla 30 dk sürmesini istiyorum.

İnsanların samimi, hayvanlara değer verdiği, hoş ve marjinal cafelerin olduğu( mesela orta dünya kafe) yani fantastik dünya ile ilgili insanlarla buluşup kaynaşabileceğim bir bar veya cafe olsun istiyorum. Kışları soğuk, yazları yine soğuk olsun istiyorum. Oturduğum evde sessiz sakin kafa dinlemek istiyorum.

Çingenelerin veya apaçilerin az olmasını istiyorum. Hatta olmamasını istiyorum.

Eskişehir Anadolu ya gidip rugby ve okçuluk sporunu yapabiliyorum değil mi aynı anda? Bu kulüplere girmek istiyorum çünkü, giden arkadaşlarınız varsa detayları bekliyorum.

Üstüme istediğim giyim tarzını bulabileceğim mağazalar olsun istiyorum. Zara, mudo vs. Ayrıca starbucks, kfc..

Haftanın filmlerini aksatmadan, yenilikçi rahat ve çok salonu olan, getirmediği film olmayan bir sinema salonu istiyorum.

Sizce eskişehir bana bunları verebilir mi? Çok mu şey istiyorum?

• @Rodrin uzatmıycam gel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TRioN-

@Rodrin uzatmıycam gel.

İstediğin her şey burada diyorsun yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodrin

quote:

Orijinalden alıntı: -TRioN-

@Rodrin uzatmıycam gel.

İstediğin her şey burada diyorsun yani

Yalnız çok fazla şey istiyorsun, çok fazla hayal kurma sonra hüsrana uğrarsın
    Gel en azından canının sıkılmayacağını düşünüyorum. Şehir biraz ufak o konuda da uyarayım.
  • apaçinin olmadığı bir yer var mı varsa göç edelim
  • Arkadaşlar bu kuveyttürk ün atm si nerede acaba? ismet inönü cad. diyor ama orada göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

Arkadaşlar bu kuveyttürk ün atm si nerede acaba? ismet inönü cad. diyor ama orada göremedim

atmyi bilmemde şubesi köprübaşında ziraatın karşısında işbankın karşı çaprazında
  • Bi hort zamanı gelmiş
    selam olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: SAMVA

Bi hort zamanı gelmiş
    selam olsun

hortlattın kılıçoğlu sineması yaktın
  • Sorma o konuyu yakında şehirde anı olarak biyer kalmayacak gibi

• cumartesi eskişehir e günü birlik geziye katıldım..şehri çok beğendim...cafeler cıvıl cıvıl...fiyatlar da istanbul a göre yarı yarıya olunca tabi herkes dışarlarda. şehir yaşıyor..

hoşuma giden birşey de bayan sayısı erkek sayısına göre kesinlikle fazla:)...cafelerde hep yalnız ve güzel bayanlar var...barlar sokağı çok iyiydi..arkadaşlar karar verdik hızlı tren açılsın haftasonları eskişehirdeyiz:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

quote:

Orijinalden alıntı: SAMVA

Bi hort zamanı gelmiş
    selam olsun

hortlattın kılıçoğlu sineması yaktın

Virane şekilde duruyordu , ya yıkılacak ya yakacalar burayı dedim yandı vallaha Adam gibi restore edip tekrar sinema olarak kullanılsaydı çok daha iyi olurdu 3 4 senedir o halde herhalde baya oldu değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.