Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

AOF ogrencileri bina ucaktan aci kitap olarak gozukuyor, kampusun en yuksek binasi, mazarasi cok guzel...

(Image shack sorunu keniliginden halloldu)

• arkadaşlar fotoğraflarınızın forum sayfasına tam oturmasını istiyorsanız 800*600 olarak çekin yada yüklemeden önce fotoğraf özelliklerinden 800*600 olarak ayarlayın öyle atın yoksa sağ tarafları çıkmıyor...

ilk defa topiğimizde bu kadar kişiyi bir arada görüyorum
    gözlerim yaşardı doğrusu hepinize teşekkürler verdiğiniz emeklerden dolayı saolun
  • Fotokopi ne kadarmış acaba?zaten ucuz ama biz öğrenci milleti daha da ucuzlasın isteriz.bencede ucuzlasın. resimler güzel ama o resimleri gören birinde eskişehire gelme isteği uyanacağını pek sanmıyorum mesela adalarda kafeleri çekebilirdiniz.şehrin güzel olan tarafı sosyal hayatın canlılığı zaten.siz hiç insan çekmemişiniz kardeşim.
    Ayrıca yeni gelen kardeşlerimizi ANADOLU İ.İ.B.F ye bekleriz.

800X600 yapınca biraz kalite dustu,
    Aynı park sular elektronik olarak muzikle beraber ritmle fışkırıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: homo_sapiens

Fotokopi ne kadarmış acaba?zaten ucuz ama biz öğrenci milleti daha da ucuzlasın isteriz.bencede ucuzlasın. resimler güzel ama o resimleri gören birinde eskişehire gelme isteği uyanacağını pek sanmıyorum mesela adalarda kafeleri çekebilirdiniz.şehrin güzel olan tarafı sosyal hayatın canlılığı zaten.siz hiç insan çekmemişiniz kardeşim.
    Ayrıca yeni gelen kardeşlerimizi ANADOLU İ.İ.B.F ye bekleriz.

Onları sana bıraktı arkadaşlar homo_sapiens gelince o yapsın dediler... tam seni anıyorlardıki sen de geldin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginer804

Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

ilk defa topiğimizde bu kadar kişiyi bir arada görüyorum
    gözlerim yaşardı doğrusu hepinize teşekkürler verdiğiniz emeklerden dolayı saolun

çok iyi yakalamışsın YA. başka konularda aynı anda bu kadar insan yok!!

GEL VATANDAŞ GEL ESKİŞEHİR'E GEL
  • @ezikpire
    Eskişehir topiğini mesajlarına değilde imzana ekle !!!
  • OK enginer ekledim. Yavaş yavaş öğreniyorum, pek forum deneyimim yok...
  • Bir de profilime resim eklesem, sahi o nasıl yapılıyordu?
  • Profilim e gir. Avatarım bölümü var orda Buraya resim yükle (şimdiki ile değiştir) (tabi kendin resim yüklmek istersen yok istemezsen Avatarı seçmek için tıkla ya tıkla) e tıkla sonra yönergeleri izle. olması lazım dene bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magnaflux -- 9 Ağustos 2005, 21:22:16 >
  • tesekkurler magnaflux

• yarın okula gidcem. alamdınız bana bi fotoğraf makinesi. resim çekemeyecem işte
  • her sabah benden önce foruma sutozu giriyor ama nedense topiğe girmiyor ..günaydın sutozu ve diğer forumda geceleyen arkadaşlar biraz uyuyun sizede tünaydın demiş olayım.
    hayırlı sabahlar ,hayırlı işler, kolay gelsin hepinize...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 10 Ağustos 2005, 20:33:15 >
  • engineer abi rekoru kimseye bırakmıyon yaw
  • Arkadaşlar Yunus emre kampüsünde aşağı taraflarda Turizm ve Otel işletmeciliği Yüksekokulu var. Bi zahmet son fotosunu çekip buraya koyabilirmisiniz. (Hukuk fakültesinin aşağısında kalıyor )
    saygılar
  • quote:

Orijinalinden alıntı: enginer804

her sabah benden önce sutozu giriyor ama nedense topiğe girmiyor ..günaydın sutozu ve geceleyen arkadaşlar sizede biraz uyuyun sizede tünaydın demiş olayım.
    hayırlı sabahlar ,hayırlı işler, kolay gelsin hepinize...........

Abi her sabah girerim girmesinede boş boş günaydın demek olmuyorki. Birşeyler konuşulsa tartışılsa Eskişehir hakkında iyi olacak.
    Tamam güzel fot. koyuyoruzda bunu sen ben görünce anlamı pek olmuyor. Bilmem anlatabildimmi?
    Ayrıca Eskişehir topiciği konu dışında kalması gerekir. Bilim kültür e aktarılırsa orda kimse girmez ve topic yok olur gibime geliyor.
    Neden böyle bir anket yapma gereği duydun ayrıca pek anlayamadım.
    Maksat UP mı yoksa

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.