Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6.478
Cevap
49
Favori
371.542
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5 Mesaj
    Mrb,
    2.öğretim çok pahalı değil. Yaklaşık 500 YTL. yanlış hatırlamıyorsam. Öğrencileri, öğretmenleri de 1.öğretimle aynıdır. Çoğu zaman dersler öğleden sonra başlar. Parayla ilgili derdin olmasın. Sonuç olarak özel üniversite değil, sadece biraz pahalı, diplomada da 2.öğretim vb. yazmıyor. Çok iyi bir okul ve bölümdür. Başka danışmak istedğin olursa yardımcı olabilirim.
    Hoşçakal.
    |
    |

Orjinalden alıntı: Luti

quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

quote:

Orjinalden alıntı: Luti

Selam arkadaşlar,
    Ben de bu sene eskişehiri yazmayı düşünüyorum ama bi sıkıntım var bu aralar. Büyük ihtimalle Anadolu işletme ikinci öğretim olacak. Acaba ortam açısından zorluk çeker miyim? malum ikinci öğretimde okuyanlar zengin takımıdır genelde, e benim de o kadar ahım şahım bi durumum yok. yani onlara ayak uyduramam diye düşünüyorum kara kara. Ayak uyduramazsam da yanlız kalmayayım sonra? Onlarla takılırsam evin yolunu şaşırırım çünkü. Her gün o bar senin bu bar benim gezemem. Aylık bana anca 300 milyon falan kalır. Sizce yeterli olur mu bu para?

gel gel kafana takma. anadolu işletme de 3 tane , anadolu işletme 2. öğretimde 2 tane arkadaşım var. söyledikleri "sen bakma onların jix göründüklerine ,çulsuz çoğu" . yurtta kalırsan 300 ytl çok rahat yeter. ama ev işi biraz sakat olur. 3 kişi tutsanız bile eve en az 130-140 milyon masrafın(kira+elektrik+su+vs) olur.

Tercihleri birazdan vermeye gidicem, büyük bi ihtimalle de işletme 2. öğretim olacak. Zaten ilk sene büyük ihtimal yurtta kalacam, aylık 300 de bana yeter gibime geliyo. Zaten öğrenim de alcam, o parayı 350 400 e falan çıkarırım. Bekleyin beni Eskişehir, geliyorum

kardeş direk hazır eve geçmek istersen bana ulaş ben ev arkadaşı arıyorum.Evim polatkan migrosun tam karşısında eskişehirliler bilirler sosyetik mekandır atatürk bulvarı.kirada çok değil detayları konuşuruz.Bu arada anadolu iktisat ve işletmede çok arkadaşım var
    |
    |

Yardım talepleriniz için, lütfen özel mesaj atmayın.

• Yarbay
    4606 Mesaj
    Su an eskisehirdeyim göztepe duragının karsısındaki internet cafede ve yarın sınavım var gene...
    |
    |

Orjinalden alıntı: serseri

Su an eskisehirdeyim göztepe duragının karsısındaki internet cafede ve yarın sınavım var gene...

hocam orda ne işin var ya. çok abuk subuk bi yer değilmi orası. yanında da kebapçımı ne vardı.nerden buldun başka internet cafe mi yok.
    sınavda başarılar.
    |
    |

|
    |

*

*

*

*

*
    ya arkadaşlar akşama kadar uyuyorsunuz. uyumayınnnnn
    serseri (çekirge) sende hoş geldin ve güle güle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginer804 -- 5 Ağustos 2005, 14:48:46 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    814 Mesaj
    Abi günaydın sende de ne fot. varmış be. Para gani herhalde heryeri dolaşıyorsun sanırım. Kolay gelsin.
    |
    |

Orjinalden alıntı: sutozu

Abi günaydın sende de ne fot. varmış be. Para gani herhalde heryeri dolaşıyorsun sanırım. Kolay gelsin.

GÜNAYDIN;
    parayla ilgisi yok ben sadece uyumayı sevmem okadar;
    (hele hele ayakta uyumayı hiç sevmem)
    "yatan aslandan gezen tilki iyidir" derler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginer804 -- 5 Ağustos 2005, 10:27:12 >
    |
    |

up diyosun yani!
    |
    |

• Binbaşı
    1338 Mesaj
    up demekle olmuyor hadi baalım fotolar nerde arkadaşlar hep uyuyoruz sıcaklardan mı yoksa
    hem bazılarınız daha imzalarına bu topiği eklememişler
    |
    |

• Çavuş
    90 Mesaj
    Buda şelalemizden bir poz. Fazla net değil ama genede paylaşayım dedim

|
    |
  • Yarbay
    14630 Mesaj
    beşik deresi şelalesi değilmi burası çoook gittim oraya hatta kirazlı yaylasına da çoook çıktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginer804 -- 5 Ağustos 2005, 19:21:43 >
    |
    |

|
    |

quote:

hocam orda ne işin var ya. çok abuk subuk bi yer değilmi orası. yanında da kebapçımı ne vardı.nerden buldun başka internet cafe mi yok.
    sınavda başarılar.

Tekrar memleket
    Walla nete ilk gördüğüm yere girmiştim ama hakikaten baglantı cok kötüydü bir daha girmem bi de yolüstü diye bi hata yaptık
    Neyse size günaydın bana iyi geceler
    |
    |

• Yarbay
    14630 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

sınavda başarılar.

Tekrar memleket
    Walla nete ilk gördüğüm yere girmiştim ama hakikaten baglantı cok kötüydü bir daha girmem bi de yolüstü diye bi hata yaptık
    Neyse size günaydın bana iyi geceler

serseri lem oğlum bi dur durduğun yerde sana artık serseri demeyeceğim sen çekirgesin (biliyon dimi çekirgeyi zıp zıp zıplar hiç yerinde duramaz)
    iyi uykular tatlı rüyalar.
    |
    |

• Yüzbaşı
    603 Mesaj
    quote:

kardeş direk hazır eve geçmek istersen bana ulaş ben ev arkadaşı arıyorum.Evim polatkan migrosun tam karşısında eskişehirliler bilirler sosyetik mekandır atatürk bulvarı.kirada çok değil detayları konuşuruz.Bu arada anadolu iktisat ve işletmede çok arkadaşım var

Valla bi sonuçlar açıklansında ona göre bakalım ne yapacaz. Ama İlk zamanlarda yurtta kalırım galiba. E direk hemen tanımadığın bi şehirde tanımadığın kişilerle kalmak olmaz. İktisat 4.Sınıftan bi arkadaş var liseden, belki o ev ayarlicak bana bakacaz işte. Yine görüşürüz eskişehirde. Sen ne okuyosun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luti -- 7 Ağustos 2005, 13:18:03 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1005 Mesaj
    arabamın camıdan eskişehir otogarı

buda

buda balkonumdan daha demin çektim 7610 la asarcıklı caddesi kaldırım çalışmaları war ama süper oluyo hamayoluna rakip
    |
    |

• Binbaşı
    1338 Mesaj
    fotoğraf çekerken makinanın çözünürlüğünü 800*600 olarak ayarlarsanız fotoğraf buraya sığar bilginiz olsun
    |
    |

bu arada porsukta da calısma var galiba botlarda yok piyasada
    |
    |

Orijinalden alıntı: Luti

quote:

Valla bi sonuçlar açıklansında ona göre bakalım ne yapacaz. Ama İlk zamanlarda yurtta kalırım galiba. E direk hemen tanımadığın bi şehirde tanımadığın kişilerle kalmak olmaz. İktisat 4.Sınıftan bi arkadaş var liseden, belki o ev ayarlicak bana bakacaz işte. Yine görüşürüz eskişehirde. Sen ne okuyosun?

ben fen-edebiyat matematik 3. sınıfa geçtim.Geldinmi görüşmek isterim.Umarım kazanırsın eskişehiri
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.