Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • off bu ne soğuktur ya.dışarı çıkacağım çıkmaktan korkuyorum
  • Arkdaşlar eskişehirli bir arkadaşımız haftasonu tren çarptığı için hayatını kaybetti bağlar geçitinde. Sanırım buluşmalarada gelmişti bigknife 'dı nicki. Adı OZAN... Allah rahmet eğlesin , ailesine sabır versin.

https://www.facebook.com/profile.php?id=534989627&sk=wall
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Arkdaşlar eskişehirli bir arkadaşımız haftasonu tren çarptığı için hayatını kaybetti bağlar geçitinde. Sanırım buluşmalarada gelmişti bigknife 'dı nicki. Adı OZAN... Allah rahmet eğlesin , ailesine sabır versin.

bigknife Bursalı değil miydi ya? Ayrıca dün televizyonda intihar diyordu, ne oldu acaba.

• quote:

Arkdaşlar eskişehirli bir arkadaşımız haftasonu tren çarptığı için hayatını kaybetti bağlar geçitinde. Sanırım buluşmalarada gelmişti bigknife 'dı nicki. Adı OZAN... Allah rahmet eğlesin , ailesine sabır versin.

Allah rahmet eylesin, ailesine Allah sabır versin.

yazılımcı;
    bu konu bundan böyle size emanet (muzo ilgilenemiyor malum iş güç bende artık eskisi gibi nete giremiyorum) daha öncede P.M.den yazmıştım sanırım. ilk mesajıda gerektiği zaman güncelleyebilirsin. eklemeler yapabilirsin, bazı mesajlarda artık görünmeyen fotolar var onlarında çaresine baksan iyi olur :) kolay gelsin.

• Şehir dışına çıkmayı düşünüyorum eskişehir üniversite okumak için nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

bigknife Bursalı değil miydi ya? Ayrıca dün televizyonda intihar diyordu, ne oldu acaba.

Yeni duyuyorum haberi kötü olmuş ya üzüldüm şimdi Allah rahmet eylesin.

• Sakarya: Yenibağlar Mahallesi hemzemin geçidinde, 20 yaşındaki Ozan İltekin, Hızlı Tren hattında günlük bakımını yapan test treninin altında kalarak feci şekilde can verdi.

Alınan bilgiye göre, M.A. idaresindeki, hızlı tren hattının günlük bakımını yapan test treni, Yenibağlar Mahallesi´ndeki Bağlar Geçidi´nde Ozan İltekin´e (20) çarptı. İltekin, kaza yerinde hayatını kaybetti. İltekin´in cesedi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin morguna kaldırıldı.

Hürriyet: ESKİŞEHİR’de, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın Yayın Bölümü 1’inci sınıf öğrencisi Ozan İltekin, dün sabaha karşı 04.30 sıralarında Gar’dan hareket edip Ankara yönüne doğru test sürüşüne çıkan ve içerisinde yolcu bulunmayan YHT’nin önüne atladı. Hızla gelen trenin çarpıp altına aldığı İltekin, olay yerinde yaşamını yitirdi. Neden intihar ettiği henüz belirlenemeyen Ozan İltekin’in cesedi, otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.

• engin_er_26 , tamam hocam elimden geldiğince bişiler yapmaya çalışırım , gerçi bende fazla ilgilenemiyorum. İlgilenmek isteyen olursa konuyu üstünede geçirebiliriz böyle bir seçenekte mevcut artık :)

smd , bende bursalı diye biliyordumda bizim novalgine plus söyledi şimdi o diye. Olayın aslını bilmiyorum vallaha TV demi söyledi bugün. Ben Cumartesi gecesi nette görmüştüm dolaşırken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reshennes*

Sakarya: Yenibağlar Mahallesi hemzemin geçidinde, 20 yaşındaki Ozan İltekin, Hızlı Tren hattında günlük bakımını yapan test treninin altında kalarak feci şekilde can verdi.

Alınan bilgiye göre, M.A. idaresindeki, hızlı tren hattının günlük bakımını yapan test treni, Yenibağlar Mahallesi´ndeki Bağlar Geçidi´nde Ozan İltekin´e (20) çarptı. İltekin, kaza yerinde hayatını kaybetti. İltekin´in cesedi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin morguna kaldırıldı.

Hürriyet: ESKİŞEHİR’de, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın Yayın Bölümü 1’inci sınıf öğrencisi Ozan İltekin, dün sabaha karşı 04.30 sıralarında Gar’dan hareket edip Ankara yönüne doğru test sürüşüne çıkan ve içerisinde yolcu bulunmayan YHT’nin önüne atladı. Hızla gelen trenin çarpıp altına aldığı İltekin, olay yerinde yaşamını yitirdi. Neden intihar ettiği henüz belirlenemeyen Ozan İltekin’in cesedi, otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.

Baktım da görmüşlüğüm var birkaç kere sanki ya kötü oldum

İntihar değil diyorlar kesin değil galiba ama umarım değildir.

• Bugün o yüzden tren gelirken hemzemindeki engelleri erken indirdiler. Hemen bizim burda olmuş. bigknife'ı severdim ya.
  • Arkadaşlar bir daha buluşursanız bizim de haberimiz olsun. Gelmeye çalışırım.
  • Arkadaşlar pdf'ten kitap çıktısı almam lazım. Eskiden Cengiz Topeldeki Cetemenlerden veya Alf kırtasiyeden çıktı alırdım. Arkalı, önlü çıktıyı 5 kuruşa veriyorlardı. Cetemenlere geçen gittim fiyatı 7,5 kuruş yapmışlar. Çıktısını alacağım kitaplar da ince kitaplar değil. Dolayısıyla bana çok pahalıya gelecek. Alf kırtasiye taşınmış galiba yeni yerini bilmiyorum, ama tahminim onlar da fiyatı 7,5 kuruş seviyesine çekmişlerdir. Taşbaşı çarşısında kafkas kırtasiyeye sordum onlar 6 kuruş fiyat verdiler.

Sizin bildiğiniz daha uygun fiyata pdf'ten kitap yapan bir yer var mıdır? Alacağım kitapların toplam sayfası 3000-4000 arasında, yani 5 kuruş ile 7,5 kuruş arasında 50 TL farkedecek. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Bugün o yüzden tren gelirken hemzemindeki engelleri erken indirdiler. Hemen bizim burda olmuş. bigknife'ı severdim ya.

Orasi zaten tehlikeli, dikkat etmek sart elektrikli lokomatifler az ses cikariyor farketmek zor olabilir aman dikkat edin
  • Ben de Eskişehirliyim Malıçlı ekleyin beni de

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_2873466/mpage_1/key_/tm.htm]
    ESKİŞEHİR D.H.Tüm Eskişehir'lilerin Buluşma Noktası
  •  Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

arkadaşlar eskişehirde bu kalemlerden arıyorum.üretimdne kalktığı için bulunmuyor.gören duyan satan bir yer varsa lütfen söyleyin
  • Dershaneler sokağının oralardaki kırtasiyelerde bulabilirsin belki...
  • quote:

Sinyalizasyon sistemi sil baştan yapılıyor
     Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

Şehrin artık tıkanma noktasına doğru ilerleyen caddelerinde ve kavşaklarında trafiğin daha sağlıklı ve hızlı akması amacıyla bir düzenleme projesinin hayata geçirileceği öğrenildi.
    İstanbul’da bir teknik üniversitesinin yetkilileri tarafından başlatılan çalışmalarda sinyalizasyon sisteminde ölçüm çalışmalarının yapıldığı belirtildi.
    Sürücülerin bir kaç yüz metrede durmak zorunda kaldığı caddeler başta olmak üzere, kavşaklarda yaşanan bazı düzensizlikleri de ortadan kaldırılmasını amaçlayan çalışmaların önümüzdeki baharda tamamlanması öngörülüyor
    Yapılacak olan yeni düzenlemelerin ardından ise kent içi trafiğin daha da hızlanması ve daha güvenli hale gelmesi bekleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

arkadaşlar eskişehirde bu kalemlerden arıyorum.üretimdne kalktığı için bulunmuyor.gören duyan satan bir yer varsa lütfen söyleyin

dostum 2-3 seneden beri seyyar satıcılar adalarda iki eylülde doktorlarda 1 liraya satıyordu.artık bunlardan kalmadı.kırtasiyelerde bulabilirsin 5-6 liraya ;)

• vallahi hiçbir yerde bulamadım.hangi kırtasiye gördüğünüzü söylerseniz gidip alacağım
  •  Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.