Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
6.478
Cevap
49
Favori
371.576
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar
Giriş
    184 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

aöf olur mu

o zaman bende varım

aöf işletme okuyom daha hazırlık. sonra 3. sınıf

hemde doğma büyüme eskişehirliyim daha ne olsun.

aynen bende esesliyim ama bölüm başka
    |
    |

• Binbaşı
    1398 Mesaj
    Herkese iyi akşamlar.Ogüde yine Fen-Edebiyat bölümlerinde formasyon yine kaldırılmış bu seneki sanırım 4.değişiklik daha öncede 3kez kaldırıp tekrar getirdiler dönem içinde o yüzden çoğu arkadaş kalkmasına rağmen derslere devam etti devam etmeyenlerde formasyon geri gelince kalmış oldu :) Bakalım yine 1 ay içinde geri getirirler herhalde ne komik bir sistem var bu ülkede
    |
    |
    |
    |
    5161 Mesaj
    Ben de Donas'ı özledim ya.
    |
    |
    hort
    |
    |
    [Lost] - [Prison Break] - [Chuck] - [Heroes] - [FlashForward] - [Spartacus] - [Dexter] - [Fringe] - [Super Natural] - [Persons Unknown] - [Haven] - [The Vampire Diaries] - [True Blood] - [The Prisoner] - [Leverage] - [House M.D] - [How I Met Your Mother] - [Visitors] - [Spartacus] -[ Terminatör Sarah Connor Chronicles] - [White Collar] - [The Walking Dead] - [Flashpoint]
    97 Doğan S 1.6 Alev Kırmızı
  • Yarbay
    3733 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Crabeinmorn

Ben de Donas'ı özledim ya.

ah ah şimdi gidip yemek vardı
    |
    |
    Donas eski donas değil yav. Özlenecek bi tarafı kalmadı vallaha. En son geçen sene yedim birdaha da yemem diye çıkmıştım dükkandan ogünden beri hiç uğramadım bile

Birkere gittim tavuk içinden deriler çıkmıştı, tavuk olmasın et yiyim dedim bir başka gidişimde onda da 1,5 saat bekledim hiç söylemedilerde şimdi gelcek pişiyo falan filan tam 1,5 saat oyaladılar. Buzlu buzlu koymuşlar gelen ette çiğ geldi tam pişmemiş.

Bir müşterinin başına 2 kere bu olay gelirse birdaha gider mi oraya. Asla gitmez. Malesef ben ve benim gibi bir çok arkadaşımı kaybettiler. Ama bilmeyenler o değişik sosların ve lavaşın tadı ile yiyorlar
    |
    |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Yüzbaşı
    402 Mesaj
    yazılımcı bulusma yapalım bende anadoluda okuyorum ama burda hic yapmadım dh bulusma bi ayar cekte bulusalım forumdaslarla
    |
    |
    [Lost] - [Prison Break] - [Chuck] - [Heroes] - [FlashForward] - [Spartacus] - [Dexter] - [Fringe] - [Super Natural] - [Persons Unknown] - [Haven] - [The Vampire Diaries] - [True Blood] - [The Prisoner] - [Leverage] - [House M.D] - [How I Met Your Mother] - [Visitors] - [Spartacus] -[ Terminatör Sarah Connor Chronicles] - [White Collar] - [The Walking Dead] - [Flashpoint]
    97 Doğan S 1.6 Alev Kırmızı
  • Yüzbaşı
    687 Mesaj
    İyi akşamlar arkadaşlar. Ben bu sene tekrar giriyorum ygs,lys ye . Tercihlerimi Eskişehir,İstanbul,İzmir,Bursa(burda oturuyoruz) arasından yapıcam. Eskişehir nasıldır ? Bursa'yada yakın, kiralarda ucuzmuş sanırım. Ayrıyetten öğrenci şehri olmasıda güzel :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Donas eski donas değil yav. Özlenecek bi tarafı kalmadı vallaha. En son geçen sene yedim birdaha da yemem diye çıkmıştım dükkandan ogünden beri hiç uğramadım bile

Birkere gittim tavuk içinden deriler çıkmıştı, tavuk olmasın et yiyim dedim bir başka gidişimde onda da 1,5 saat bekledim hiç söylemedilerde şimdi gelcek pişiyo falan filan tam 1,5 saat oyaladılar. Buzlu buzlu koymuşlar gelen ette çiğ geldi tam pişmemiş.

Bir müşterinin başına 2 kere bu olay gelirse birdaha gider mi oraya. Asla gitmez. Malesef ben ve benim gibi bir çok arkadaşımı kaybettiler. Ama bilmeyenler o değişik sosların ve lavaşın tadı ile yiyorlar

doğru söylüyosun. birde eski boyutu kalmadı. eskiden 1 tane yiyince doyuyordum şimdi 2 tane yiyince doyuyorum
    ama eski tadı ile yeni tadı arasında büyük fark var ama insan gene özlüyor be
    |
    |

• Teğmen
    228 Mesaj
    Aman beyler ne donası içinden kıkırdak cıktı nerdeyse dişimi kırıyordum o günden beri soğudum artıkın yememde
    |
    |

Evvela Haysiyetlerini,
    Sonra Hürriyetlerini,
    Daha Sonra da İstiklallerini Kaybetmeye Mahkumdurlar.

M. Kemal ATATÜRK
  • Yarbay
    3013 Mesaj
    Günaydın Eskişehir halkı nerdesinizzzzzzz............. bakın dışarda güneş var ama güneşe aldanmayın soğuk :) var
    |
    |
    |
    |
    Bahar gelsin de şelalede akşam serinliğinde çaylarımızı içelim.
    |
    |
    bahardan önce bi kar yağsın ya özledik karı
    |
    |
    |
    |
    bende eskişehirde okuyorum arkadaşlar osmangazi metalurji mal. müh. deyim.
    Donas hakkında dediklerinize de aynen katılıyorum.+ olarak temizlik olarak artık adamlar iyice salmış kendini.masalar hiç silinmiyo kıyafetleri desen .... artık donas yenmez yani
    |
    |
    |
    |
    441 Mesaj
    Konu aslında belgesel gibi .Taaa 2005 den beri yazılan çizilen eklenen resimlere bakınca eskişehirimin ne kadarda geliştiğini şimdi daha da çok anlıyorum
    |
    |

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi
  • Teğmen
    163 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: troy

arabamı özledim

viyana üniversitesi?denizcan sezgini tanırmısın:)?niyazi şendişçi?
    |
    |
Mobilya Takımları
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.