Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boluudaa .... Doluu

• UP
  • Arkadaslar yazı bos geçirmemek ve herhangi bir savunma sporuna gitmek istiyorum. Eskişehirde olup herhangi bir savunma sporuyla ilgili bilgi verebilecek biri varmı acaba bana? (gereksiz konu açmak istemedm. ) (yaş:18)
  • Hirotaro; valla sen iyi fotoğraf çekiyorsun ben birgün makinayı alıp dışarı çıktım iki fotoğraf çekeyim dedim. Geçtim doktorların tam ortasına foto çekiyorum 3 - 5 tane çocuk önüme geçti abi bizide çek bizide çek, eziyet çekiyoruz büyükerşenden iş istiyoruz gazeteye çıkar bizide diye söylendiler Gazeteci sandılar

Kolumda çanta diğer kolumda laptop çantası, elimdede kocoman mercekli Nikon fotoğraf makinası vardı

Dedim durun napıyonuz ben gazeteci felan değilim, abi çek olsun felan dediler bu seferde

Ben fotoğraf çekmeye utanıyorum yaw, korkuyorum

Telefonla çekmekte istemiyorum, görgüsüz demesinler diye. Sonra görmemişin bi telefonu olmuş oranın buranın fotoğrafını çekiyor derler bu seferde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 5 Haziran 2008; 4:21:58 >

• edirneden eskişehire selamlar............uzun bir aradan sonra yine forumdayım............yeni kişiler gelmiş........h.g........
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Hirotaro; valla sen iyi fotoğraf çekiyorsun ben birgün makinayı alıp dışarı çıktım iki fotoğraf çekeyim dedim. Geçtim doktorların tam ortasına foto çekiyorum 3 - 5 tane çocuk önüme geçti abi bizide çek bizide çek, eziyet çekiyoruz büyükerşenden iş istiyoruz gazeteye çıkar bizide diye söylendiler Gazeteci sandılar

Kolumda çanta diğer kolumda laptop çantası, elimdede kocoman mercekli Nikon fotoğraf makinası vardı

Dedim durun napıyonuz ben gazeteci felan değilim, abi çek olsun felan dediler bu seferde

Ben fotoğraf çekmeye utanıyorum yaw, korkuyorum

Telefonla çekmekte istemiyorum, görgüsüz demesinler diye. Sonra görmemişin bi telefonu olmuş oranın buranın fotoğrafını çekiyor derler bu seferde

Çoğu kişi bu konuda hoşgörülü olsada bazen istemeyenlerde çıkıyor tabii ki.
    bence çek gitsin bir şey olmaz.

Bu arada son foto A.Ü 2 eylül kampüsünden

• kadraj bilerek eğik
  • Hirotaro
  • uyuyan güzeller nerde bu millettt
  • herkes piknikte sanırım
  • yaz geldi millet tatilde galiba :D
  • tatile daha var yahuu...
  • galiba öyle
  • TR - Çek MAÇI sonrası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 16 Haziran 2008; 2:09:43 >

• Hastane bahçesinde 3 kişiyi kene ısırdı
    Eskişehir - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi bahçesinde kenenin ısırdığı 3 kişiye müdahale edildi.

ESOGÜ Onkoloji Merkezi'nde yaklaşık 1 yıldır kanser tedavisi gören İ.K'yi (60), poliklinik bahçesinde beklerken kene ısırdı. Yakınları ve hastane görevlilerince acil servise kaldırılan İ.K'nin vücudundaki kene çıkarıldı. Bir süre gözlem altında tutulan İ.K'ye kan testi yapıldı. İ.K, tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi.

Hastanenin bahçesinde oynayan 10 yaşındaki çocuk ile hastanede özel güvenlik görevlisi olarak çalışan kişiyi de kene ısırdı. Acil servise kaldırılan iki kişinin vücutlarındaki keneler çıkarıldı. Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı belirtisi bulunmayan iki kişi, taburcu edildi.

Yetkililer, hastane bahçesinin kenelere karşı ilaçlandığını belirterek, vatandaşların bahçede yere oturmaması gerektiğini söyledi.

• quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

Hastane bahçesinde 3 kişiyi kene ısırdı
    Eskişehir - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi bahçesinde kenenin ısırdığı 3 kişiye müdahale edildi.

ESOGÜ Onkoloji Merkezi'nde yaklaşık 1 yıldır kanser tedavisi gören İ.K'yi (60), poliklinik bahçesinde beklerken kene ısırdı. Yakınları ve hastane görevlilerince acil servise kaldırılan İ.K'nin vücudundaki kene çıkarıldı. Bir süre gözlem altında tutulan İ.K'ye kan testi yapıldı. İ.K, tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi.

Hastanenin bahçesinde oynayan 10 yaşındaki çocuk ile hastanede özel güvenlik görevlisi olarak çalışan kişiyi de kene ısırdı. Acil servise kaldırılan iki kişinin vücutlarındaki keneler çıkarıldı. Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı belirtisi bulunmayan iki kişi, taburcu edildi.

Yetkililer, hastane bahçesinin kenelere karşı ilaçlandığını belirterek, vatandaşların bahçede yere oturmaması gerektiğini söyledi.

doktor korkuyorum

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.