Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (204. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Hirotaro @ sende olmasan yandık

neyse böyle böyle ikimiz idare edecez galiba

Alıntıları Göster
    eskişehiri bayagı metheden dostlarım var . özellikle ögrencilik hayatı bayagı guzelmıs . ben ıspartada okumustum ordakı ınsanların ogrencılere bakıs acısı cok kotuydu . umarım eskısehırdekı yerlı olanların dısardan gelen yabancılara mısafırperverlıklerı tartısılmazdır
    bu arada antalyada yaşamakdayım .

en kısa zmnda bi eskişehir turu yapıcam

saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fletch

eskişehiri bayagı metheden dostlarım var . özellikle ögrencilik hayatı bayagı guzelmıs . ben ıspartada okumustum ordakı ınsanların ogrencılere bakıs acısı cok kotuydu . umarım eskısehırdekı yerlı olanların dısardan gelen yabancılara mısafırperverlıklerı tartısılmazdır
    bu arada antalyada yaşamakdayım .

en kısa zmnda bi eskişehir turu yapıcam

saygılar.

Alıntıları Göster
    Güzelim Eskişehir.. Hayatımın en güzel günlerini geçiriyorum yine. Yine, yeniden..

• quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Güzelim Eskişehir.. Hayatımın en güzel günlerini geçiriyorum yine. Yine, yeniden..

Alıntıları Göster
     Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: SynFx

Alıntıları Göster
    eses taraftarından utanıyorum...

galatasaraylılar şampiyonluk sevinci yaşamasın diye kızılcıklıyı tuttular dün, korna çalan bi arabayı parçaladılar...

ellerinde bıçaklar biralar sopalar...rezil insanlarsınız,çekememekten başka bişey deil yaptıgınız...

bu sözlerimide ayrıca dün akşam kızılcıklıya çıkan eseslilere söylüyorum...diğerleri sakın üstüne alınmasın...

• quote:

Orijinalden alıntı: yunemars

galatasaraylılar şampiyonluk sevinci yaşamasın diye kızılcıklıyı tuttular dün, korna çalan bi arabayı parçaladılar...

ellerinde bıçaklar biralar sopalar...rezil insanlarsınız,çekememekten başka bişey deil yaptıgınız...

bu sözlerimide ayrıca dün akşam kızılcıklıya çıkan eseslilere söylüyorum...diğerleri sakın üstüne alınmasın...

Alıntıları Göster
    uheuh bende vardım orda =)

doğal şeyler bunlar , bir eskişehirli olarak gidiyorlar istanbullu bir takımı destekleyip şampiyonluğunu kutluyorlar...

tabiki sopa yiyip arabaları parçalanacak

istanbuldaki vatandaş eskişehirsporu tutuyormu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathWing

doğal şeyler bunlar , bir eskişehirli olarak gidiyorlar istanbullu bir takımı destekleyip şampiyonluğunu kutluyorlar...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Giray Han

Maça gidiyoruz, Savaş'a değil. Savaş olsa o kızılcıklıdan 1 tane adam çıkmaz önde gideyim diye

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: yunemars

aynen katılıyorum fenerbahçe şampiyonlar liginde tur atladıgı zaman da aynı terbiyesizligi,ahlaksızlıgı ,utanmazlıgı göstermişlerdi

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Valla burası Eskişehir.

Bu lafları istersen bi kızılcıklıda söyle Eskişehir'i desteklemezsiniz gider İstanbul takımlarını desteklersiniz. İstanbul'lular caddelerde sokaklarda Es-Es diye bağırıyorlar mı? Geçen eski maçlarda bir pankart vardı "İstanbul takımlarını tutanlar birazda bizim 'takımları' tutsunlar"

Arkadaşım bak burdan birisi aşırı fanatik çıkar seni bulur ... bence o mesajını bir an önce sil. Benden söylemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 13 Mayıs 2008; 11:22:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

quote:

Valla burası Eskişehir.

Bu lafları istersen bi kızılcıklıda söyle Eskişehir'i desteklemezsiniz gider İstanbul takımlarını desteklersiniz. İstanbul'lular caddelerde sokaklarda Es-Es diye bağırıyorlar mı? Geçen eski maçlarda bir pankart vardı "İstanbul takımlarını tutanlar birazda bizim 'takımları' tutsunlar"

Arkadaşım bak burdan birisi aşırı fanatik çıkar seni bulur ... bence o mesajını bir an önce sil. Benden söylemesi.

Alıntıları Göster
    Evet arkadaşlar neden başka takımı tutalım Es Es varken, mademki Eskişehirliyiz o zaman Es Es diğer takımlarıda benimseyebiliriz ama esas destek vereceğimiz takım Es Es olmalıdır.

birde maçlarda aşırı fanatikliğe kapılıp olay çıkarmayı şiddetle kınıyorum..

maçamı yoksa kavgayamı .. spora kara leke çalınıyor doğrusu..

• quote:

Evet arkadaşlar neden başka takımı tutalım Es Es varken, mademki Eskişehirliyiz o zaman Es Es diğer takımlarıda benimseyebiliriz ama esas destek vereceğimiz takım Es Es olmalıdır.

birde maçlarda aşırı fanatikliğe kapılıp olay çıkarmayı şiddetle kınıyorum..

maçamı yoksa kavgayamı .. spora kara leke çalınıyor doğrusu..

Alıntıları Göster
    parçalanan arabada kadın varmış...hiç deilse kadını görünce bi destur çekseydiniz...bu kadarmı gözünüz döndü be

• quote:

parçalanan arabada kadın varmış...hiç deilse kadını görünce bi destur çekseydiniz...bu kadarmı gözünüz döndü be

Alıntıları Göster
    bu olaya destek veren insanların olduğu yerde sanal bile olsa durmak istemiyorum...
    size hayatınızda başarılar ve sağlık dilerim...
  • quote:

bu olaya destek veren insanların olduğu yerde sanal bile olsa durmak istemiyorum...
    size hayatınızda başarılar ve sağlık dilerim...

Alıntıları Göster
    GÜNAYDIN FORUM

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

GÜNAYDIN FORUM

Alıntıları Göster
    eskişehir'de ne yapılır nerelere gidilir...yarın eskişehire geliyoruz ve neler yapcağımızı bilmiyoruz nerde ne yenir ne içilir nereler dolaşılır...

• quote:

Orijinalden alıntı: tunama

eskişehir'de ne yapılır nerelere gidilir...yarın eskişehire geliyoruz ve neler yapcağımızı bilmiyoruz nerde ne yenir ne içilir nereler dolaşılır...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tunama

OO Cumartesi günü çok güzel günde geliyorsun.

Bak sana sayayım;

Sabah kahvaltı için; Acıktım Kahvaltı Salonu

Cafe olarak Viva, 222 Cafe, Shesha tavsiye ederim.

Cafe-Bar olarak Twenty Six derim

Gece eğlence amaçlı olarak; 222, Hayal, BUDA derim..

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: tunama

OO Cumartesi günü çok güzel günde geliyorsun.

Bak sana sayayım;

Sabah kahvaltı için; Acıktım Kahvaltı Salonu

Cafe olarak Viva, 222 Cafe, Shesha tavsiye ederim.

Cafe-Bar olarak Twenty Six derim

Gece eğlence amaçlı olarak; 222, Hayal, BUDA derim..

Alıntıları Göster
    ES ES PLAYOFF TA FİNAL'de

Kaldı önünde SON 90DK. Haydi ES-ES süper lige çıkmanı bekliyoruz

• quote:

ES ES PLAYOFF TA FİNAL'de

Kaldı önünde SON 90DK. Haydi ES-ES süper lige çıkmanı bekliyoruz

Alıntıları Göster
    Tüm Eskişehir'lileri İstanbul'da görmek isteriz..!!

İstanbul'a gitmeyen fenerli osssun
  • quote:

Tüm Eskişehir'lileri İstanbul'da görmek isteriz..!!

İstanbul'a gitmeyen fenerli osssun

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    Eskişehirspor finalde
    Eskişehirspor, Diyarbakırspor'u penaltılar sonucu yenerek adını finale yazdırdı!

17.05.2008 11:06
    Bank Asya 1. Lig play off ilk mücadelesinde Eskişehirspor ile Diyarbakırspor karşı karşıya geldi.

Normal süresi ve uzatma süreleri 0-0 biten mücadelede, penaltılar sonucu rakibini 6-5 yenen Eskişehirspor adını finale yazdırdı.

Maç boyunca iki takımda fazla gol pozisyonu bulamadı. Maç başladığı gibi 0-0 sona erdi. Uzatmalarda da 2 takım gol bulamayınca maç penaltı atışlarına kaldı.

Karşılaşmada seri penaltı atışlarında da eşitlik devam etti. İki takımda ilk 5 penaltının hepsini gole çevirdi. Bundan sonraki ilk penaltıda Şadi Çolak topu kaleciye teslim etti. Eskişehirspor'da ise Sezgin topu ağlara yollayınca kırmızı siyahlı ekip finalde Boluspor'un rakibi oldu.

Eskişehirspor'da Doğa, Engin, Ersin, Emre Toraman, Birol ve Sezgin topu ağlara gönderirken, Diyarbakırspor'da Serkan, Ercan, Murat, Sinan, İlhan Var penaltıları gole çeviren isimler oldular.

Final karşılaşması Pazar günü saat 20:30'da BJK İnönü Stadı'nda oynanacak ve Turkcell Süper Lig'e yükselen son takım belli olacak

• quote:

Eskişehirspor finalde
    Eskişehirspor, Diyarbakırspor'u penaltılar sonucu yenerek adını finale yazdırdı!

17.05.2008 11:06
    Bank Asya 1. Lig play off ilk mücadelesinde Eskişehirspor ile Diyarbakırspor karşı karşıya geldi.

Normal süresi ve uzatma süreleri 0-0 biten mücadelede, penaltılar sonucu rakibini 6-5 yenen Eskişehirspor adını finale yazdırdı.

Maç boyunca iki takımda fazla gol pozisyonu bulamadı. Maç başladığı gibi 0-0 sona erdi. Uzatmalarda da 2 takım gol bulamayınca maç penaltı atışlarına kaldı.

Karşılaşmada seri penaltı atışlarında da eşitlik devam etti. İki takımda ilk 5 penaltının hepsini gole çevirdi. Bundan sonraki ilk penaltıda Şadi Çolak topu kaleciye teslim etti. Eskişehirspor'da ise Sezgin topu ağlara yollayınca kırmızı siyahlı ekip finalde Boluspor'un rakibi oldu.

Eskişehirspor'da Doğa, Engin, Ersin, Emre Toraman, Birol ve Sezgin topu ağlara gönderirken, Diyarbakırspor'da Serkan, Ercan, Murat, Sinan, İlhan Var penaltıları gole çeviren isimler oldular.

Final karşılaşması Pazar günü saat 20:30'da BJK İnönü Stadı'nda oynanacak ve Turkcell Süper Lig'e yükselen son takım belli olacak

Alıntıları Göster
    Allah ın izniyle yarında bolu yu yenip süper lige adımızı yazdırıcağız

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahKırmızı26

Allah ın izniyle yarında bolu yu yenip süper lige adımızı yazdırıcağız

Alıntıları Göster
    eskişehirspor süper ligde hepimize hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.