Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
6.478
Cevap
49
Favori
371.599
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar
Giriş
    1137 Mesaj
    slm bulışma ne zmn :D
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    1784 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: MuratK.

slm bulışma ne zmn :D

Bayramdan sonra ayarlarız bir şeyler. Ama bu soğukta dışarıda donmak yerine bir ev buluşması yapmak daha mantıklı geliyor sanki. Tabi mesele olan ev bulmak.
    |
    |
    3532 Mesaj
    Bayramdan sonra düşünüyoruz ama tam bir gün ayarlayalım. Her gelene "bayramdan sonra bi ara" diyoruz
    |
    |
    ilk karda düştü
    |
    |
    |
    |
    hadii yapalım
    |
    |
    |
    369 Mesaj
    öğrenci eve yokmu mutlaka vardır ayarlarız bişeyler ev buluşması daha mantıklı mangal yaparız bide
    |
    |
    Uzun zamandır donanım haber takip ediyorum ama forumunuzu yeni gördüm ne yazıkki...Ve bir şeyler yazmadan geçemedim

Bende 2001 yılından bu güne kadar Eskişehir'de yaşıyordum.Ama ne yazıkkı Eylül ayından bu yada işim gereği Malatya'da yaşıyorum artık.
    Eskişehir için söylenecek tek şey var bence tek kelime ile HARİKA bir şehir.
    Şunu söylemeden geçemiycem başlarda pek fazla alışamamış sevmemiştim.
    Ama son 3 - 4 yılda o kadar güzel bir yer olduki, şimdi imkanım olsa sürekli orada yaşmayı kabul ederim doğrusu.
    Zaten öğrenciler için bekar arkadaşlar için mükemmel bir yer.Cafeler,barlar,spor alanları,tiyatrolar,alışveriş merkezleri vs. vs.
    Bu lafımdanda evliler alınmasın sakın onlar içinde hiç bir problem yok.Yaşam çok rahat,herşey elinizin altında...
    Bundan sonrada çok daha güzel bir yer olacağına inanıyorum.
    |
    |

• Emekli Yönetici
    3532 Mesaj
    Bu ayın ilk mesajı benden gelsin
    |
    |
    selam eskişehir halkı,güzel insanlar
    |
    |
    |
    herkese selam uzun bir aradan sonra. eskişehirin kıymetini bilin. askerlik sebebiyle ankaradayım. kurada mamak çekince burada kaldım. öyle olunca ev tuttuk. askerlik bitsede eskişehire dönsem diye gün sayıyorum.
    |
    |

Orjinalden alıntı: beorn26

herkese selam uzun bir aradan sonra. eskişehirin kıymetini bilin. askerlik sebebiyle ankaradayım. kurada mamak çekince burada kaldım. öyle olunca ev tuttuk. askerlik bitsede eskişehire dönsem diye gün sayıyorum.

ankara yakın yer hafta sonları gelme imkanın oluyordur,
    ya biz ne yapalım muzo urfa/viranşehirde yılbaşından sonra izine gelmeyi düşünüyor, ilk zamanlar muzoyada büyük ihtimal ankara çıkar diye söylenmişti baya ümitlenmiştik
    |
    |

Yani; 22 Aralık C.tesi akşamı saat 18:00 gibi, 21 gibi dağılırız yada club'a gideriz
    |
    |

DH Vodafone Smart Pro 7 Kullanıcıları

DH müdavimi.
  • Emekli Yönetici
    3532 Mesaj
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: basturkemin

Toplaşma bayramın 3. günü akşam bir cafede gerçekleşebilir bence? Ne der arkadaşlar bu işe, hem bayram hem yeni yıl, hem toplaşma hemde soğukta birer çay. Mangalı da artık Ocak sonunda yaparız :)

Yani; 22 Aralık C.tesi akşamı saat 18:00 gibi, 21 gibi dağılırız yada club'a gideriz

ya biraz daha erken olsa tam süper olur hani bizde daha kolay geliriz (lise 1 olmamız nedeniyle) daha arklar var gelcek o yüzden ama basgit bebe gelme o zaman derseniz boynumuz kıldan ince tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justwritingmyname -- 3 Aralık 2007; 18:30:00 >
    |
    |

• Emekli Yönetici
    3532 Mesaj
    Ne var canım bende lise 3'üm
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: justwritingmyname

quote:

Orjinalden alıntı: basturkemin

Toplaşma bayramın 3. günü akşam bir cafede gerçekleşebilir bence? Ne der arkadaşlar bu işe, hem bayram hem yeni yıl, hem toplaşma hemde soğukta birer çay. Mangalı da artık Ocak sonunda yaparız :)

ya biraz daha erken olsa tam süper olur hani bizde daha kolay geliriz (lise 1 olmamız nedeniyle) daha arklar var gelcek o yüzden ama basgit bebe gelme o zaman derseniz boynumuz kıldan ince tabi

bas git bebe

yaw maksat tanışmak kaynaşmak yaş önemli değil ben burada sizlere ayak uydurabiliyorsam sizlerde kendi aranızda ayak uydurabilmelisiniz,
    yaşın ne önemi var önemli olan dostluk arkadaşlık
    |
    |

• Yarbay
    15721 Mesaj
    eee uzun aradan sonra bir günaydın patlatalım değilmi

Sabahları genelde "BOL KEPÇE LOKANTASINDA" olurum.Şöyleee bir paça-işkembe çorbası içerim
    |
    |
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,865
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.